Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Panço Bayilik Bedeli ve Şartları

03.04.2019
101
Panço Bayilik Bedeli ve Şartları

Türkiye’nin yerel sermayeyle 1978 yılında kurulmuş 0-12 yaş çocuk giyim markası Panço Türkiye genelinde bayilik vermeye devam ediyor. Eğer siz de çocuk giyim karlı iş fikirleri perakende mağazacılık sektörüne ilgi duyuyorsanız mutlaka Panço bayilik almanıza yol gösterecek olan yazımızı sonuna kadar okumalısınız.

Neden Panço’yu Tercih Etmeliyim?

Panço ülkemizde yüzü aşkın şubesiyle ve yurt dışında da ikiyüz elliyi aşmış şubesiyle 0-12 yaş grubundaki kız ve erkek çocuklarına yönelik giyim markası olarak tanınmaktadır. Her açıdan kaliteden ödün vermeksizin tamamen yerli sermayeye dayanan gücüyle müşteri memnuniyetini esas tutmakta ve her açıdan çalışmalarını bu yönde ilerletmeye devam etmektedir.

Bu da gerçekten de son derece önemli bir yaklaşım olarak dikkatleri üzerine çeken konuların arasında gelmeye devam eder.

Panço Getirisi Yüksek Mi?

Panço, ülkemizin yerli sermayesi ile 1978 yılından itibaren çocuk giyiminde hizmet veren güvenilir marka değeri haline geldi. Bu açıdan 0-12 yaş arası kız ve erkek çocuk giyiminde tamamen kendi lisanslı ürünlerini tasarlayıp müşterileriyle buluşturmaktadır. Aynı zamanda spor kulüplerinin lisanslı bütün ürünlerini de müşterilerine uygun fiyatlarla pazarlamaya devam ediyor. İşte bu yaklaşımları dikkate alındığı zaman gerçekten de Panço getirisi yüksek bir özellikle hizmet veriyor denebilir.

Bu da gerçekten de önemli bir unsuru girişimcilik meydana getirmesi açısından son derece dikkat çeken konuyu bir arada sunmaya devam edecektir.

Panço Bayilik Koşulları

Panço üyesi olmak isteyenler için yurt genelinde bayilikler verilmeye devam ediliyor. Siz de bunlardan biri olmak istiyorsanız en az 100 metrekarelik bir alana ve işlek bir cadde konumunda mağaza konseptine sahip olmalısınız. Sermaye olarak 100.000-200.000 TL aralığı istenmekte ise de tam bilgi ikamet edilen il ve ildeki yoğunluğa bağlı olarak bire bir yapılacak görüşmeler neticesinde netleştirilmektedir.

Bu özellik dikkate alındığı zaman her açıdan Panço bayilikleriyle geleceğe adım adım kararlılıkla yürümekte ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Bu sayede hem milli ekonomi kazanmakta hem de sizler.

 

Panço Destekleri Nelerdir?

Genel müdürlük tarafından bütün bayiliklerine elbette teknik anlamda destekler vardır. Bunların ilk başında personel seçme-yerleştirme ve eğitim desteği geliyor. Bu desteğinin dışında katalog ve broşür, reklam ve net ciro üzerinden yüksek kazanç garantisi teminatı bulunmaktadır.

İşte ortada duran bütün bu yaklaşımlar dikkate alındığı zaman her anlamda Panço farkıyla hem kaliteli ürün yelpazesi hem de tamamen milli ekonomiye dayanan çocuk giyim mağazacılığının yanında yer almış olacaksınız. Bu da gerçekten de en karlı iş fikirleri önemli bir ölçüt olduğu için her açıdan dikkatleri üzerine çekmeye devam eder.

Ülkemizin günden güne büyümeye devam eden güçlü markasının bütünüyle ortada duran bu sıra dışı nitelikleriyle her anlamda kaliteli yaklaşımlar esas alınarak hizmetler yürütülmektedir.

Panço İrtibat

Panço çocuk giyim, 0-12 yaş grubu erkek ve kız çocuk giyim üzerine hizmet veren perakende mağazacılık olarak 0212 444 81 01 numaradan hafta içi 08.00-18.00 saatler arasında her türlü bilgi, görüş ve taleplerinizi yanıtlamaktadır.

Panço Konum

Panço’nun genel merkez ofisi Seyrantepe’de yer almaktadır. Yeşilce mahallesi, Yunus Emre caddesi, Nil ticaret merkezi, No:8 Kat: 3 Kağıthane/İstanbul üzerinden hizmet vermektedir.

Siz de bayilik almak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com