Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Papatya Kids Bayilik Bedeli ve Şartları

06.02.2019
137
Papatya Kids Bayilik Bedeli ve Şartları

Aydın ilinde 1981 yılından beri hizmet veren Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim, Aydın’da 2 mağazası ve Manisa’da bulunan bir mağazası ile hizmet veriyor. Gelen talepler üzerine franchise vermeye karar veren Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim’den bayilik almak için elinizi çabuk tutun. Ürünleri ve verdiği hizmetler ile beğeni kazanan bir marka olan Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim 0-16 yaş aralığının bütün giyim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veriyor.

Müşteri Odaklı Hizmet

Kaliteli, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışını her şeyin üzerinde tutan Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim kaliteli ürünleri uygun fiyat ile sunma politikasını benimsemiş ve kendine misyon olarak belirlemiştir.

Bebeklerimiz ve Çocuklarımız İçin Hizmet Veriyor

0’dan 16 yaşa kadar olan bebeklerimiz ve çocuklarımız için hizmet veren Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim, günlük kıyafetler, pijama ve eşofman grupları, özel günler için şık kıyafetler, bebek çeyiz, 23 nisan ve müsamere kıyafetleri ile abiye ve takım elbise seçeneklerinin bulunduğu ürünleri ile hizmet veriyor.

Nerelere Bayilik Veriyor?

Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim şimdilik sadece Ege Bölgesi’ne bayilik vermeyi düşünüyor, şu anda Adnan Menderes ve Batı Bulvarı olmak üzere Aydın’da iki şubesi olan Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim Manisa’da da bir şubeye sahip. Ege Bölgesi’nde Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Denizli, Muğla, Aydın, İzmir, Manisa illerine bayilik vererek emin adımlarla ilerleyecek olan Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim iyi iş fikirleri arasında kesinlikle değerlendirmeye alınması gereken markalardan biri.

Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim Bayilik Şartları

Bayi olduğunuz zaman bilinen bir markanın temsilcisi konumuna yükselirsiniz, bu yüzden de reklam ve tanıtım giderleriniz neredeyse hiç yok gibidir ya da merkez tarafından belirlenen reklam katkı payları kadar bir tutardır. Marka bilinirliği oluşmuş, kurumsal bir firmadan franchising almak rekabet ortamında sizlere büyük bir avantaj sunacaktır.

VLZ Tekstil, Andy WAWA, Bebepan, NK Tekstil ve Lozan Tekstil gibi markaların perakende satış temsilcisi olan Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim’in genç, dinamik ve hevesli bayi zincirine katılmak ve bu zincirin bir halkası olarak kazanmak istiyorsanız,

  • Açılacak şubenin, cadde üzeri ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede olması.
  • En az 60m2 kullanım alanına sahip olması.
  • 5m2 cephesi olması koşulu bulunmaktadır.
  • Aynı zamanda yüksek tavana sahip ve ferah bir yapıya da sahip olması gerekmektedir.
  • Yatırım bedeli ise 50.000 TL’den başlıyor.
  • Güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ön planda tutacak kişiler bayiler olunması.

Tecrübe ile Gelen Başarı

37 yıldır başarı ile hizmet veren Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim nasıl para kazanabilirim düşüncesi içinde olanlar için bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Hevesli, öğrenmeye açık ve girişimci bir yapıya sahip olan yatırımcılar için, bayilik bedeli 50.000 TL’den başlıyor. Yatırım maliyeti, mağazanın m2’si ve lokasyonuna göre değişiklik göstermektedir. Eğer bayilik için kullanılacak olan yer kira ise, merkez tarafından maksimum 3000 TL’ye kadar destek de sağlanmaktadır.

Girişimcilerde aranan bir diğer özellik ise kesinlikle güler yüzdür, işinin başında durabilecek ve kadın satış ekibi kurabilecek bayiler için yatırım bedelinin çok kısa sürede geri geleceğine kesim gözüyle bakılıyor.

Bayilik almak istiyorsanız, sistem işleyişi şu şekildedir. Telefonla randevu ve bilgi almanın ardından, detaylı ön görüşme. Daha sonra mağaza olarak kullanılacak olan mekanın firma yetkilileri tarafından ziyaret edilip denetlenmesi, onaydan geçen iş yerinin kurulumu, ürün sevkiyatı ve mağazanın açılacak hale getirilmesi.

Bayilik desteği olarak, personel desteği, bölge koruması, pazarlama, reklam ve finansal destekler sunan Papatya Kids Bebe ve Çocuk Giyim en çok para kazandıran işler arasında yerini alacak gibi gözüküyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com