Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Para Kazandıran Ek İşler

22.01.2020
57
Para Kazandıran Ek İşler

Para kazandıran ek işler, birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Her iş, her yerde aynı kazancı sağlamamaktadır. Bu sebep ile ek iş seçerken dikkat edilmesi gerekmektedir. Yazımızda hem sermaye gerektiren hem de sermaye gerektirmeyen ek iş fikirlerini görmüş olacaksınız. İş kuracağınız çevreye bağlı olarak, listemizden iş seçebilir ve yürürlüğe koyabilirsiniz.

Para Kazandıran Ek İşler

İş fikri önemlidir fakat verilen iş fikrini geliştirmek, daha önemlidir. Bundan dolayı verdiğimiz iş fikirlerinin üzerine daha ne ekleyebilirim diye düşünün ve bu şekilde karar verin.

Grafik Tasarım

Bu iş için bilgisayar ve photoshop yeterli olmaktadır. Görsel zekanız gelişmiş ise, yapabileceğiniz işlerden biri de budur. Grafiker olmak için eğitim alınması gerekmektedir fakat siz, ek iş olarak yapacağınız için internetten ders videoları izleyerek bu işe başlayabilirsiniz. Bu sayede zaman içerisinde kendinizi geliştirir ve gelir elde etmeye başlarsınız. En azından orta seviyeye geldikten sonra freelance çalışanların olduğu platformlara üye olabilir ve bu platfromlara iş ilanı ekleyebilirsiniz. Birkaç referans tasarımınızı ilana eklemeniz, daha çok müşterinin gelmesini sağlayacaktır.

oyun-makinesi-ile-para-kazanmak

oyun-makinesi-ile-para-kazanmak

Oyun Makinesi

Yapılabilecek ek işlerden biridir. Bu işi yapmak için biraz birikmiş paranızın olması gerekmektedir. İş yapacağını düşündüğünüz oyun makineleri aldıktan sonra merkezi bir yerde konumlandırmanız yeterli olacaktır. Langırt, box veya hediye veren oyun makineleri alabilirsiniz. Sizlere önerimiz; aldığınız makineleri daha çok lise çevresinde bulunan kafelerde konumlandırmanızdır. Bu sayede daha çok gelir elde edebilirsiniz.

Direksiyon Dersi

Özellikle erkeklerin yaptığı bu ek iş, oldukça güzel gelir elde etmenizi sağlayacaktır. İlk olarak çevrenize bildirerek bu işi yapabilirsiniz. Daha sonra sosyal medya sitelerine ilan ekleyebilir ve daha çok müşteri bulabilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, herhangi bir sürücü kursuna giderek başvuru yapabilirsiniz. Bu işten saatlik gelir elde edilmektedir. Eğitmenin seviyesine bağlı olarak 75 TL ile 200 TL aralığında ücret talep edilebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com