Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Paşa Döner Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvurusu ( 2019 )

15.01.2019
1.662
Paşa Döner Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvurusu ( 2019 )

Ülkemizde çok kısa bir süre içerisinde en popüler döner markaları arasında yer alan Paşa Döner, en kaliteli ve sektör içerisindeki en tecrübeli bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Ülkemizin önemli döner altyapısı sağlayıcıları arasında yer alan firma, yüzde yüz olarak piliç but eti sağlamaktadır. Firma ülkenin farklı noktalarında bayiliklere sahiptir. Bu yüzden özellikle bayiliği olmayan alanlara öncelik tanımaktadır.

Paşa Döner Bayiliği Nasıl Yapılır?

Firma 2009 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana her ay bir yeni şube açma hedefi ile ilerlemektedir. Günümüzde 200’e yaklaşan şube sayısı ile uluslararası standartları karşılamaktadır. Firma markası altında Dönersan ISO 9001- 2008 sertifikasına sahip olmaktadır. Kar marjı oldukça yüksek olan firma, şartlarını sık sık değiştirebiliyor. Bayilik yapmak için öncelikle insan yoğunluğunun fazla olduğu lokasyonlarda dükkan bulmak önemlidir.

Paşa Döner Bayilik Şartları

Ülke çapında bayilikler veriliyor. Bayilik şartları yapılan mülakatlarda ayrıntılı olarak belirtiliyor. Genel olarak insan yoğunluğu bulunan yerlerde bayilik veren firma, özellikle AVM tarzında yerlerde bayilik açmayı tercih ediliyor. Dükkan seçimlerinizde kullanım alanı 500 m2 olması gereklidir. Bayiler dükkanlarının diğer alanları ile birlikte toplamda 1000 metrekare bir alanda dükkan açabiliyor. Bu nedenle firma bayi adaylarından yeterli bütçesinin olmasını bekliyor. Dekorasyonu firma kendisi yapıyor. Yani dükkanı belirlediğiniz kriterlerde tuttuğunuzda anahtar teslim olarak bayilik sağlanıyor. İsim hakkı bedeli başlığı altında bölgelere göre farklı rakamlarda talepleri olan firma, bu şekilde bölgesel farklılıklarda oluşabilecek adaletsizliğin önüne geçmeyi hedefliyor. Bu alanda iş kurmak için paşa döner tercih ettiğinizde iyi bir sermaye ile başvurularınızı yapmanız gereklidir. Firma bayi adaylarında sektör tecrübesi arıyor. Özellikle bayilik istenen alanda mevcut bir şube var ise ikinci bir şube açılması için izin verilmez.

Paşa Döner Bayilik Bedeli

Bayilik bedeli olarak minimum 200000 TL gibi bir sermayenizin olması önemlidir. Menüsü oldukça zengin olan Paşa Döner bayisi olarak nasıl para kazanabilirim araştırmalarınızda AVM tarzındaki işletmelerin fiyat aralıkları da belirli olduğu için kazancınızın aynı seviyelerde kalması söz konusu olacaktır. Firma döner ve İskender çeşitleri, dürüm ve ekmek arası döner çeşitleri, içecek çeşitleri ve tatlı çeşitli sunduğu menüsü ile ülke genelinde bayilik imkanları sunuyor.

Paşa Döner Bayiliği İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

AVM’lerde dükkan kiralamak için biraz fiyat aralığı yüksek rakamlarda kiralama bedellerine ihtiyacınız vardır. Açılış maliyetleri bütçenize ağır gelebilir. Ancak açılış aşamasındaki maliyetleri karşıladığınızda harcadığınız parayı birkaç ay içerisinde tolere edebilirsiniz. 10 bin ile 25 bin arasında dükkan kiraları ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında çalıştırdığınız her personel için 2300 TL gider olacaktır. Elektrik- su ve doğalgaz gibi giderlerin yanında dükkan açılışı için gerekli vergi beyannameleri de bulunuyor. Kira dahil toplamda 30- 35 Bin arasında seçeceğiniz dükkanın kira maliyetine göre harcamanız olabilir.

Paşa Döner Bayiliği İle Ne Kadar Kazanırım?

Firma bayilerine iş fırsatları sunarken yüzde yüz hijyen prensibine çok önem verir. Marka bilinirliğinin yüksek olması, kalite standartlarının sertifikalı olması, bayilik talep eden girişimciler için bir satış garantisidir. Bayiler özellikle tedarik sürecinde sıkıntı çekmeden işlerini sorunsuz ilerletir. Menü fiyatları bölgeden bölgeye farklılık gösterebilir. Yoğunluğun bulunduğu bir alanda günlük 50- 100 müşteri ile 1000-5000 arasında değişen kazançlar elde edilebilir. Bu aylık kar oranlarında yüksek bir getiri sağlayacaktır. Faturalar, vergiler, personel giderleri bu kazanç üzerinde düşüldüğünde bu masraflar kazancınızın yüzde 25’ini aşmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com