Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Paşa Tatlı Bayilik Bedeli ve Şartları 

06.02.2019
97
Paşa Tatlı Bayilik Bedeli ve Şartları 

Franchising, bir markanın belli şartlar çerçevesinde kendi işinin yönetim ve yürütülmesi için destek sağlayıp, belirli bir miktar maddi bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara kendi markasını ve ismini kullandırmasıdır. Franchising’in Türkçe anlamı, imtiyazdır. Aynı zamanda bayilik de denilmektedir. Günümüzde birçok firma kendi markası için bu modeli uygulayarak,  piyasadaki varlığını bu yolla sürdürmeye çalışmaktadır.

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Bayilik Modeli

Paşa Tatlı, Bursa merkezli bir firma olup, sermayesiz iş fikirleri için örnek bir modeldir. Yeniliğe büyük önem veren Paşa Tatlı firması, Kemalpaşa tatlılarını hem şerbetli hem de çikolatalı olarak müşterilerine sunuyor. Markaya ait tüm ürünler, en son teknolojiye sahip tesislerde kaliteli olarak üretilmektedir.

Paşa Tatlı Bayisi Olarak Ürün Satışı Yapılabilecek Yerler

Paşa Tatlı Bayiliği, herkesin çok rahat yapabileceği üstelik sıfır sermaye ile kurulabilecek nadir işlerden birisidir. Eğer gıda sektörü ile ilgili biraz bilgin varsa, “Kemalpaşa Tatlıcısı” açarak kolayca Paşa Tatlı Bayiliği yapabilirsin. Seyyar tezgah veya seyyar arabanda ve şahsi normal aracında, yöresel fuar vb. yerlerde, pazaryerlerinde, çalıştığın işyerinde, alışveriş merkezleri veya satış için uygun gördüğün başka noktalarda ürün standı açarak Paşa Tatlı ürünlerini satabilirsin. Tüm çarşı esnaflarını, Kamu kurumlarını, sanayi sitelerini, kahvehaneleri, komşu ve arkadaşlarını ziyaret ederek herkese rahatlıkla bu ürünleri satabilirsin.

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Bayiliği Kimler İçin Uygundur?

Girişimci olarak, yeni iş fikirleri arayan herkes Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Bayiliği alabilir. Ayrıca, lokanta, pastane, kuruyemiş dükkanı ve market gibi gıda işletmeleri bulunan kişiler ile gıda sektöründe dağıtım ve pazarlama görevleri yapan kişiler bu işte daha avantajlı olabilir.

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Özellikleri ve Sunumu

Kemal Paşa tatlıları, sermayesiz olarak alıp satışa sunabileceğin, çikolatalı ve şerbetli yeni ürün çeşitlerine sahip kazançlı bir iş imkanıdır. Meşhur Mustafa Kemal Paşa peynir tatlısı, çikolata ile kaplanarak müşteriler için harika bir lezzete dönüşmektedir. Paketlerde satılan bu tatlı, şerbetlendikten sonra sızdırmaz ambalajlarla satışa hazır hale gelmektedir.

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Bayilik Süreci ve Ürünlerin Gönderilmesi

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Bayiliği yapmaya karar verdiğin zaman firmayı 0224 613 16 16 no’lu telefon numarasından arayıp bayilik hakkında iletişime geçmen yeterlidir. Bayilik şartlarında anlaşıp istediğin ürün miktarını belirledikten sonra, sipariş vermen gereklidir. Sipariş verdiğin tatlılar kısa sürede hazırlanıp belirttiği adrese kargo ile gönderilmektedir. Üstelik herhangi bir sermaye gerektirmeden bu ile başlamak işte bu kadar kolay.

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Ne Kadar Kazandırır?

Kemal Paşa tatlıları genelde 140-250-300 gr’lık seçenekleri ile satıcıya ulaştırılmaktadır. Çikolatalı veya şerbetli tatlı siparişleri 6-10-12 adetlik paketler halinde hazırlanıp, toplu siparişlerde indirim uygulanarak ücretsiz kargo fırsatı ile adresine kadar gönderilmektedir. Ayrıca reklam konusunda destek sağlanmaktadır. Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Bayiliği ile 250 gr’lık paketler ortalama 10-12 TL, 300 gr’lık paketler ise ortalama 14-15 TL’lik fiyatlar ile  kargoyla bayilik alan kişiye ulaştırılmaktadır. Kendi satış yöntemine ve mekanına bağlı olarak bu ürünlerden yaklaşık % 40-50 arası kazanç elde etme fırsatı yakalayabilirsin. Tahmini 1-2 yıl içerisinde de yaptığın bu yatırım sana kar olarak geri dönmeye başlayacaktır.

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı  Bayilik Modelinde Gold Satıcı Uygulaması Bulunmaktadır

Paşa Tatlı firması, bayilerin gelirini daha fazla artırmak ve sektörde bulunan paylarını korumaya almak için nüfusu en fazla 150.000  olan il merkezi ve ilçelerde, Gold Satıcı uygulaması yapmaktadır. Paşa Tatlı firmasının belirlediği değişen oranlardaki satış rakamlarını, 1 ay boyunca devam ettiren satıcılar, Gold Satıcı uygulamasından yararlanmaya hak kazanmaktadır. Gold Satıcılık için gereken asgari satış rakamları;

1-30.000 nüfuslu ilçelerde haftalık en az 1 koli

30.001-60.000 nüfuslu ilçelerde haftalık en az 2 koli

60.001-90.000 nüfuslu ilçelerde haftalık en az 3 koli

90.001-120.000 nüfuslu ilçelerde haftalık en az 4 koli

120.001-150.000 nüfuslu ilçelerde haftalık en az 5 kolidir.

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı Bayiliği Almanın Avantajları

Paşa Tatlı Kemalpaşa Tatlısı satışı yaparak, çikolatalı ve şerbetli olarak üretilen ve piyasada pek fazla rakibi bulunmayan ürünleri satmanın ayrıcalığını yaşayabilirsin. Sadece 1 koli sipariş vererek dahi bu ürünleri satmaya başlayabilir, sermaye gerektirmeden kendi işini kurabilirsin. Bu ürünlerin yüksek kar marjı nedeniyle, az bir ürün satışıyla dahi, çok iyi bir kazanç sağlayabilirsin. Ayrıca kendi işine devam ederek, ek iş olarak bu ürünleri satıp iyi bir gelir elde edebilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com