Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Paşabahçe Bayilik Bedeli ve Şartları

18.11.2018
374
Paşabahçe Bayilik Bedeli ve Şartları

Paşabahçe, ulu önder Mustafa Kemâl Atatürk’ün sanayi alanına yönelik politikalarının kurumsallaşmış olanlarından yalnızca biri olarak 1934 yılında Bakanlar Kurulunun kararıyla resmen kuruldu. Paşabahçe cam ürünlerinin her türlü imalatı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları AŞ. adıyla resmen kurularak günümüze kadar camcılık ürünü adına elde ettiğimiz tüm üretimleriyle fark yaratmaktadır.

Ortada duran bu güçlü yanları dikkate alınacak olunduğu zaman her açıdan Paşabahçe’nin tamamen kaliteden ödün vermeksizin müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hareket ederek iş fikri hizmet sunduğunu kesinlikle söylemek gerekmektedir. Bu da her açıdan dikkat çeken bir konuyu teşkil etmesi adına son derece sıra dışı unsurlar olarak bilinmektedir.

Tarihçesi

1934 yılında Atatürk’ün sanayi politikalarına yönelik olarak kurulan ülkemizin ilk cam işletmecisi daha sonra kronolojik olarak şu dev atılımları gerçekleştirdi.

– 1955 yılında mekanik üretimler başladı ve gerek ülkemizde gerekse Avrupa pazarında sektörünün lider firmasıydı.

– 1960 yılında tam 150.000$ ihracat ABD’ye yapıldı.

– 1974 yılında damla pres makinesi ilk kez kullanılarak o zamanın en ileri teknolojisi cam üretiminde resmen kullanıldı.

– 1984 yılında artık, sadece sektörel anlamda cam üretimi değil ev dekorasyonu konusunda da Kırklareli’de açılan fabrikasıyla ilk kez camdan ev aksesuarları evlere girmiş oldu.

– 1987 yılında üfleme tekniğiyle elde edilen cam üretimi Kırklareli fabrikasında gerçekleştirildi.

– 1989 yılında robot makineler kullanılarak cam eşyaların üretiminde makineler kullanıldı.

Günümüze kadar uzayan bu kronolojik döngü çerçevesinde iş fikirleri şu anda 8 adet fabrikası ve binlerce çalışanı ile Paşabahçe ülke genelinde bayilik vererek gücüne güç katacak alanında bilgili, deneyimli takım arkadaşları arıyor. Böylece geleceğe uzanma yolunda kararlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ederek her açıdan farkını yansıtmaktadır. Bu da dikkat çeken konuları arasında ilk sıralarda gelmesi bakımından her açıdan öne çıkan bir yaklaşım olarak karşımıza çıkmaya devam eder. Bütünüyle ortada duran bu konular da her anlamda tamamen nitelikleri yansıtır.

Paşabahçe Bayilik

Ülkemizin köklü işletmesi olan Paşabahçe Türkiye genelindeki bayilikleriyle tüm cam üretimlerinin evlerde kullanılmasına katkıda bulunuyor. Bu özellikten yola çıkıldığı zaman her açıdan Paşabahçe grubunun bir üyesi olmak istiyorsanız sizin de bayiliklerle irtibata geçerek her anlamda Paşabahçe farkını görmeniz gerekir. Bu açıdan düşünülecek olunursa bayiliklerle birlikte yine sektörün lideri olma konusunda eşsiz olmaya adım adım devam edecektir.

Bayilik açmak isteyenlerin öncelikle saygın olması, özgeçmişinin ve adli sicilinin parlak olması isteniyor. Bunun yanı sıra mali boyutuna bakıldığı zaman asgari teminat olarak 500.000 liralık bir teminat gösterilmesi gerekiyor. Ancak bu rakam kesinlikle net değildir. Tamamen mağazanın en iyi iş fikirleri görsel düzenlemesi ve iç dekorasyonunun maliyeti yüz yüze yapılacak bire bir görüşmeyle netleştirilmektedir. Öte yandan mağazanın görsel teşhir alanının 12 m² olması ve mağaza konseptinin 150-300 m² aralığında olması ve de en işlek alışveriş merkezi içerisinde yer alması isteniyor.

Kâr Marjı

Bayiliklerin yıllık %40’ın üzerindeki net büyüme potansiyeline sahip olan Paşabahçe ile doğru orantılı olarak büyüme imkanına sahip olması gerçekten de ifade edilmesi gereken bir konudur. Bu durum dikkate alındığı zaman her anlamda Paşabahçe yüksek kazanç vaat etmekte ve sadece 3 aylık bir süreçte yatırımın yeniden dönüş yapacağının teminatı verilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Paşabahçe 0850 222 19 35 numaradan her türlü konuda haftanın her günü hizmet sağlamaktadır.

Paşabahçe Genel Merkez

Şişecam Topluluğu olarak genel merkezi;

İçmeler Mh, D-100 Kara Yolu No. 44A Tuzla/İstanbul.

Telefon: 0850 206 50 50

e-posta: [email protected]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com