Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Penti Bayilik Bedeli ve Bayilik Şartları

27.01.2019
449
Penti Bayilik Bedeli ve Bayilik Şartları

Yarım asrı geride bırakan sektörel deneyime dayanarak Penti ülkemizin en çok tercih edilen çorap markasıdır. Bu özelliğini ülkemizin her yerine taşımak amacıyla franchising nedir bayilikler vererek Türk markası olma yolunda adım adım ilerlemeye devam ediyor.

Tarihçesi

Penti ilk önce 1950 senesinde iki kardeş tarafından kuruldu. Bu yıllarda tekstil anlamında ülkemizin gerçekten de üretim tesisleri oldukça kısıtlıydı. Bu yıllarda Penti en güvenilir mayo, çorap ve iç giyim markası olarak 1994 yılında Çorlu’da fabrikasını açtı. Tamamen yerli sermaye ile açılan üretim tesisiyle artık tamamen kaliteli ve iç giyim adına öncü olan bir yaklaşımla yer aldığını kesinlikle söylemek gerekir. O günden bu güne değin kesintisiz olarak müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz olmak üzere hizmetlerini vermeye devam ederek müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Penti Mağazalarının Açılış Konsepti

Penti franchising sistemiyle ülkemizin her yerinde bulunan 150 şubesiyle kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Bu mağazalarını ilin en işlek alışveriş merkezi içerisinde bulundurarak her anlamda Penti mağazalarının franchise müşterilerine hizmet etmesini sağlamaya devam ediyor.

Nitekim bu özellikten yola çıkılarak Penti 150-300 m² alanında bir iç hacmin olmasını istemektedir. Bunun yanı sıra sermaye olarak 300-600 bin lira arasında değişen yatırımların yer alması istenmektedir. Ancak böyle bir sermaye tutarı karşılandığı zaman her açıdan güçlü bir şekilde geleceğe uzanmaya devam etmek her anlamda mümkün olacaktır.

Penti Bayilik Desteği

Penti bayilerinin müşterilerinin beklentilerini karşılayabilen, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutabilen bir anlayışla hizmet etmesine imkan tanıyor. Bu bakımdan değerlendirildiği zaman Penti olarak her açıdan tamamen kaliteden ödün vermeyen yaklaşımla karşımıza çıkmaya devam ettiğini söylemek doğru olacaktır.

Öte yandan yine kendine has özellikleriyle Penti’nin bayiliklerine katalog, katalog çekimi, reklamcılık ve satın alma franchising konularında bütün desteği sunduğunu da kesinlikle belirtmemiz gerekir. Böylelikle Türkiye’nin her neresinde olursanız olun her yerde Penti markasını bu güçlü sıkı sıkıya kenetlenmiş bayilikler aracılığıyla göreceksiniz. Bu da önde gelen özellikleri ihtiva etmesi adına gerçekten de dikkate değer hususlar olarak bilinmektedir.

Penti Bayilik Stratejisi

Cadde mağazacılığı yerine avm mağazacılığı trendine uyum sağlayan Penti bu anlamda bayiliklerin en işlek avm içerisinde yer almalarını istemektedir. Böylelikle her açıdan daha sakin ve dikkat çeken özelliğe dayanarak Penti ürünlerinin müşterilerine sunulmasına yönelik katkıda bulunmaktadır.

Elbette tümüyle ortada duran bu özellikler dikkatle incelenecek olunursa her açıdan kaliteli ve de sıra dışı yaklaşıma dayanarak müşterilerin beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmalar içerisine girişildiğini kesin olarak belirtmemiz gerekir. Bu da zaten çok önemli bir konuyu meydana getirmesi adına önemlidir. Öte yandan Penti karşılıklı kazanmaya dayanan bayilik stratejisi ile de yüksek kazanç marjı sağlamaktadır.

Penti Genel Merkez

Penti’nin İstanbul ofisi merkez ofisi niteliği taşımaktadır. Ancak bu ofisinden önce Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde yer alan fabrikası asıl üretim tesisi olma özelliği göstermektedir.

Genel merkez ofisi Basın Express Yolu, Kavak SK; No :3 SER Plaza Kat 4-5 Yenibosna/İstanbul’da yer almaktadır. Söz konusu genel merkez ofise 7-24 ulaşmanız için 0850 333 07 68 numarası üzerinden her bakımdan irtibata geçmeniz mümkün olacaktır.

Yine Tekirdağ/Çorlu’da yer alan fabrikası ise Türk Gücü Köyü Çorlu/Tekirdağ’da yer alıyor. Fabrikaya 0282 685 43 68 numaradan ulaşım sağlamanız veya 0282 685 43 72 faks yoluyla da bütün belge ve doküman işlemini tamamlamanız olanaklı olmaktadır. Bu da her açıdan dikkat çeken konular arasında yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com