Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Pierre Cardin Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvurusu

15.01.2019
694
Pierre Cardin Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvurusu

Aydınlı Grup bünyesinde yarım asırdan fazla (1958) perakende giyimin öncü firması olmaya devam eden Pierre Cardin tamamen seçkin satış noktalarında hizmet vermeye devam ediyor. Bu bakımdan her anlamda birbirinden en özel tasarımları bir arada bulabilmeyi mümkün kılan yapısıyla hem erkek giyimin hem de kadın giyiminin trendlerini bir arada tutmaktadır.

Hazır giyimin babası olarak kabul edilen Pierre Cardin İtalyan olup 96 yaşında ve gençliğini adeta yeniden yaşıyor. Sporunu yapıyor, yüzüyor kısacası gençlikte yapabildiklerinin hemen hemen hepsini yapıyor. Elbette bütün bunları da mutluluğuna ve kuruculuğunu üstlendiği hazır giyim karlı işler sektörüne borçludur.

Pierre Cardin Bayilik Koşulları

250 m² alana sahip olunacak mağazada kış ve yaz sezonlarında belirlenen satış hedeflerine de ulaşılması isteniyor. Bunun yanı sıra yine dikkat çeken bir diğer nokta olarak her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin her açıdan bayiliklere verilen temel hizmetler arasında gelmesi bakımından gerçekten de sıra dışı konuları oluşturduğunu kesinlikle belirtmemiz gerekmektedir.

Öte yandan yine dikkat çeken hususlar arasında gelmesi adına düşünülecek olunursa her anlamda bayiliklerin yine minimum 250 bin maliyetinin banka teminatı gösterilmek kaydıyla olması gerekiyor.

Bayiliklere Hangi Destekler Sağlanıyor?

Pierre Cardin bayisi olmak aslında kolay bir süreç değil. Ne tek başına mali durumunuz ne de mağazanız bu bu iş için önemli ilk koşullar. Bu markayı her yerde en iyi şekilde temsil edebilir kabiliyeti bulunan kişilere her anlamda bayilik verilmektedir. Yine bayiliklere mağaza personelini seçme-yerleştirme ve eğitim hizmeti verilmektedir. Bunun yanı sıra yine dikkat çeken konulardan biri olarak girişimcilik fikirleri katalog, broşür ve afiş baskılarıyla ulusal televizyon kanallarında reklam hizmeti desteği veriliyor.

Yüksek kazanç marjı üzerinden net kâr elde etmeyi amaçlayan Pierre Cardin her anlamda farkını ortaya koymaya devam eden güçlü yapısına dayanarak gerçekten de hizmetlerini yürütmektedir. Bu da son derece dikkatleri üzerine çeken konuların arasında gelmesi bakımından önemli bir düsturdur.

Pierre Cardin Bayilik Avantajları

Pierre Cardin bayilikleri elit bir mağaza şubesi olarak bu ayrıcalıklı dünyaya sizleri de davet ediyor. Üstelik tamamen orijinal tasarımlar ve hazır giyimin trendlerini belirleyen oluşuma dayanarak her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı özelliklere yönelik olarak hizmet sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra yıllık %40 oranın üzerindeki net büyüme potansiyelinden bayilerin de yüksek kazanç elde etmelerine olanak sunan Pierre Cardin her açıdan avantajlarını ortaya koymaya devam etmektedir. Bu da dikkatleri üzerine çeken yaklaşımlar arasında gelmesi açısından son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkar.

 

Pierre Cardin Genel Merkez

Eski Londra asfaltı, No:92 1/F Büyükçekmece/İstanbul genel merkez ofis adresidir. 0212 863 46 80 numaradan her anlamda iletişime geçmek mümkün hale gelivermektedir.

Bunun yanı sıra yine dikkat çeken bir diğer konu olarak 7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri destek hattı bulunmaktadır. 444 60 44 numaradan her açıdan sizler de tamamen sıra dışı özelliklere dayanarak teknik destek alabilir ve her anlamda fark yaratmaya devam eden güçlü yönlere dayanarak tüm niteliklerle fark yaratma çabası duyabilirsiniz.

Bu durumda da her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin tüm Pierre Cardin markası ürünlerinin milyonlara sunulması hız kesmeksizin devam edecektir. Öte yandan e-mail adresi olarak [email protected] adresinden de tüm soru görüş ve önerilerinizi rahatlıkla iletebilir ve anında geri bildirim alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com