Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

PİZZA LAZZA Bayilik Bedeli ve Şartları

05.02.2019
161
PİZZA LAZZA Bayilik Bedeli ve Şartları

Bayilik Veren Firmalar

Yeni bir iş kurmak ve kendi işinin patronu olmak isteyenleri yakından ilgilendiriyor. Çünkü ülkemizde de yerli ve yabancı yüzlerce firma bayilik vererek büyümeyi hedefliyor. Özellikle yerli sermayeye bağlı firmaların yaptığı bu atakta amaç, sermayeyi büyütmek ve vazgeçilmez markalar arasında yer almak. Firmalar bayilik verirken, sürdürülebilirliğe önem veriyor. Yani bayiliğe talip olacak kişi ya da kişilerin, bu işi sürdürebilir olması ve istekli bulunması önemli. Eğer sen de kendi işinin patronu olmak istiyorsan bu fırsatları kaçırmamalısın. Üstelik gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan pizzanın, her daim tercih edilebilir görünüyor.

Pizza Lazza’dan Kültür Harmanı

Pizza Lazza, hem ürünlerinin tadı, hem farkı, hem de fiyat politikası ile çok beğeniliyor. Yerli pizza anlamında çok önemli adımlarda bulunan firma, Türk kültürünün vazgeçilmezi pide ile İtalyan pizzasını bir arada sunuyor. Bu da ülkemizde sevilen ve yabancı olunmayan bir tadın beğenisini oluşturuyor. Pizza Lazza bayiliğini almak istersen, firmanın Türk kültürüne verdiği önemi iyi tartmalısın. Yeniliklere açık olan ancak kültürümüzden de ödün vermeyen firma, yeni lezzetleri menüsüne eklemeye devam ediyor. Sub ve Hogi sandviçleri, Calzone pizzası ile bu tatların kültür harmanı olduğunu fark etmek güç değil. İtalyan kültüründeki kapalı pizza lezzetleri, kültürümüzdeki pide anlayışı ile buluşuyor. 33 bayisi ile hizmet veren Pizza Lazza, bayilerinin sayısını artırmayı ve sermayesini ikiye katlamayı hedefliyor.

Pizza Lazza’dan Büyüme Atağı

Pizza Lazza 2014 yılında, Turgut Aydın Holding tarafından açılmıştır. Ünlü markaların pizzalarını aratmayan tatları, ekonomik fiyatları ve hijyenik dükkanları ile kısa sürede çok sevildi Pizza Lazza. 4 yıl içinde 33 şubeye ulaşan Pizza Lazza’nın hedefi tam 400 şube olabilmek. Tabi bunun için de girişimcilere ihtiyaç duyuluyor. Özellikle genç girişimcilerin iştahını kabartan bu bayilikler, kısa sürede tamamlanacağa benziyor. Pizza Lazza’nın amacı ise AVM gibi alışveriş sirkülasyonunun yoğun olduğu noktalarda daha çok bayilik imkânı tanımak. Yani İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerde yaşıyor olman ve bu şehirlerde girişimde bulunmak istemen senin için bir artı oluyor.

2019 yılına Kadar Bayilik Bedeli Yok

Pizza Lazza’dan bir iyi haber daha var. Firma 2019 yılına kadar franchise bedeli almayacak. Yüzde yüz yerli pizza zincirinin bir halkası olmak, kendine ait bir iş kurmak ve patron olmak bu sayede daha basit olacak. Akyazı Sakarya’da 2014 yılında, AR – GE mutfağı olarak hayata geçirilen projede şuana kadar 9 tane franchise verilmiş durumda. Merkezden, anahtar teslim projesinden faydalanmak istersen 2019’a kadar vaktin bulunuyor.

Tedarik Ağı Firma Tarafından Karşılanıyor

Bayilik için tedarik ağı konusunda da endişelenmene gerek bulunmuyor. Çünkü bu da firma tarafından desteklenecek olan konulardan biri. Sonraki dönemlerde firmadan bayilik alabilmen için 100 bin Dolar ihtiyacın olacak. Bayiliğini yürüteceğin şube 3 hafta içinde hazır oluyor ve firma tarafından gerekli eğitimler, proje destekleri veriliyor. Çünkü profesyonellik firmanın önemle üzerinde durduğu konulardan biri.

2023’te 400 Şube

Ne iş yapabilirim diyorsan ve sermayen de varsa, girişimci ruhunu gıda sektörüne yönlendirebilirsin. Pizza Lazza 2023 yılına kadar 400 şubeye ulaşmayı bekliyor. Üstelik bunu desteklemek için de 2019 yılına kadar bayilik bedeli almıyor. Genellikle cadde üzeri ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu bölgelerde konuşlanmayı tercih eden firma, kısa sürede büyük bir gıda zincirine sahip olmayı bekliyor. Sen de bu zincirin bir parçası olabilir ve sermayeni büyütebilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com