Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Polaris Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

14.01.2019
328
Polaris Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

Kendi işi kurup, kendi kendisinin patronu olmak isteyenler için en iyi ve az riskli yatırım büyük ve bilinen bir firmanın bayiliğini almaktır. Öncelikle hangi sektörde bir bayilik için yatırım yapılacana karar verilmen gerekir. Eğer yatırım için seçtiğin sektör giyim bunun da özelinde  ayakkabı – çanta sektörü ise Polaris bayiliği bunun için biçilmez bir kaftandır. Çok uzun yıllardır sektördeki önemli oyuncular arasında yer alan Polaris ülke genelinde çok iyi tanınan, bilinirliği yüksek bir markadır. Polaris bayiliği ile ilgileniyorsan hem bayilik şartları hem de firma hakkında genel bilgiler aşağıdadır.

Polaris Markası ve Firmanın İş Kültürü

Polaris Markası 2001 yılında Ziylan Grup tarafından kurulmuştur. Bir süre sadece çeşitli modellerde terlik üreten firma 2003 senesinde hedefini “Ayak Giyim Markası” olarak belirlemiş ve 2004 yılından itibaren  kadın, erkek ve çocuk ayakkabı, bot ve çizmelerini, okul ayakkabılarını ve  çantaları geniş yelpazedeki terlik koleksiyonuna eklemiştir. Bunların yanısıra anatomik ayakkabılar da üretmeye başlayan Polaris 5 nokta destekli ve taban destekli ayakkabıları da ürün skalasına katarak  sektördeki rekabet gücünü bir kez daha ortaya koymuştur.

Polaris markası olarak ilk “Polaris Shop” dükkanını 2006 senesinde Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açan firma, 2006 senesi itibariyle bayilik vermeye başlamıştır. Konforlu ve geniş kesimlere hitap eden modelleriyle Polaris kısa süre içerisinde rahalık ve şıklığı bir arada isteyen tüketicilerin tercihi haline gelmiştir.

Ayak sağlığına verdiği önem ve bu konuda yaptığı yatırımlar, ar-ge çalışmaları ve geliştirdiği üretim teknolojisiyle ayak sağlığını düşünen tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelen Polaris, çok hafif olan Comfort Flex serisiyle de piyasadaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Türkiye’nin yanısıra Almanya, Hollanda, Kuveyt, Rusya, Tunus vb. gibi daha pek çok ülkede 1.000’den fazla bayisi bulunan Polaris hali hazırdaki bayi ağını genişletmek üzere yeni bayilikler vermek istemektedir. Diğer taraftan yurtdışı ülkelerde düzenlediği televizyon, gazete ve billboard reklam kampanyalarıyla da yurtdışı markalaşma çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Polaris Bayiliğinin Bedeli ve Koşulları

Türkliye çapında pek çok bayisi bulunan Polaris bölge koruma sistemi uygulamaktadır. Bu nedenle de halihazırda bayisi olan yerlerde yeni bayilikler vermemektedir. Bu koruma sisteminden dolayı Polaris bayisi olmak için bulunulan lokasyonda başka bir Polaris bayisinin olmaması şartı aranmaktadır.

Polaris bayisi için düşünülen mağazaların 100 metrekare civarında giriş alanına ve buna ek olarak bir depoya sahip olması talep edilmektedir.

Polaris bayiliği için yatırımcıların 100.000.- TL ile 500.000.- TL arasında değişen başlangıç bedeli ödemesi gerekmektedir. Mağazaya konulacak ürün bedelleri bu fiyata dahil olmayıp ayrıca bu fiyata eklenmektedir.

Markanın sektörde çok iyi bilinen ve kabul gören bir marka olması nedeniyle bayilik bedelleri sektörün bir parça üzerinde alınmaktadır.

Neden Polaris Bayiliğini Almalısın?

Firma, benimsediği üretim politikasına istinaden ürünlerinde kullandığı gerçek deri sayesinde ayağa son derece yüksek bir konfor sağlamakta, ortopedik ürünleriyle gerek ayaklarında sorun yaşayanlar gerekse de ayak sağlığını korumak isteyenler için ciddi bir katkı vermektedir. Kadın, erkek, çocuk geniş bir kesime hitap etmekte ve kalitesi, şıklığı, rahatlığı ve fiyatıyla tercih edilmektedir. Satış garantisini bu özellikleriyle beraberinde getiren bu durum yatırımcı  olarak sana sağladığı avantajların ilkidir.

Diğer bir avantaj ise mağazanın mimarisinden, çalışacak personelin eğitimine, reklam ve kampanyalarından bilgisayar sistemine dek Polaris’in verdiği tam destektir.

Bu da risksiz bir yatırımla yüksek bir kazanç elde etmek isteyorsan çok cazip bir fırsattır.

Polaris Bayilik Başvurusunu Nereye Yapmalısın?

Bulunduğun bölgede Polaris bayisi yoksa, sunulan bu risksiz ve kazançlı iş fırsatından yararlanmak üzere Polaris firma yetkilisini +(90) 0212 445 5757 numaralı telefondan arayarak veya [email protected] elektronik posta adresine mesajını göndererek başvurabilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com