Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Popeyes Bayilik Fiyatı ve Şartları

21.11.2018
156
Popeyes Bayilik Fiyatı ve Şartları

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ.’ye bağlı olan Popeyes Türkiye’nin yerli fast food restoran işletmeciliğinden biri olarak dikkat çekmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde hızlı para kazanma bayiliği bulunan Popeyes, tamamen yerli üretimle helal gıda sertifikasına dayanarak et ve et ürünleri ve restoran işletmeciliği üzerine hizmet vermeye devam ediyor.

Siz de bayilik alarak Popeyes ailesine katılabilir ve TAB Gıda güvencesiyle kısa zamanda büyüme yolunda kararlı bir adım atmış olabilirsiniz.

Franchising İçin Aranan Şartlar

Popeyes bayiliği almak isteyen girişimcilerin öncelikle alışveriş merkezi, hastane, okul gibi yerlere yakın yerlerde işletme açmaları şartı vardır. Bu şartı taşıyanlara lokasyon temini yapıldıktan sonra satın alma, satış ve pazarlama ile reklamcılık yönünden bütün eğitimler genel merkez tarafından verilecektir.

Ardından işletme açacak kişilerin franchising nedir iş geçmişi, özgeçmişi ve de eğitim durumuna ilişkin olarak net bilgiler talep edildikten sonra Popeyes’ı en iyii şekilde temsil edeceğine olan inanç da aranmaktadır.

Bu genel şartları taşıyanlara daha sonra maddi şartlar sunulmaktadır.

Franchising Bedeli

Popeyes bayiliği açmak için net para kazandıran işler 400.000 USD+KDV yatırım şartı vardır. Bayilikler tam 10 yıllık süreyle Popeyes şubesi olarak hizmet verirler ve bu süre zarfında tam %13 royalty almaya hak kazanırlar. Bu özellikleriyle siz de işinizi büyütmek ve kârınıza kâr katmak için neden Popeyes’ın bir üyesi olmayasınız…

Franchising Bayilik Koşulları

  • İş yeri mutlaka giriş katında olmalıdır.
  • İşleri minimum 120 m² maksimum 300 m² olmalıdır.
  • Ön cephesinin maksimum genişliği 6.5 m olmalıdır.
  • Katlar arası tavan yüksekliği maksimum 2.90 m olmalıdır.
  • Depo alanının 100 m² olma zorunluluğu bulunur.

Bütün bu özelliklerine sahip olunduğu zaman maddi anlamda da ihtiyaçlar karşılandığı zaman artık Popeyes bir üyesisiniz demektir.

Popeyes Bayilik Ön Başvuru 

Popeyes için tüm bu bayilik koşullarını karşılarsanız öncelikle sitenin resmi web adresindn ön başvuru yapmanız istenmektedir. Ön başvurusu kabul edilen adaylarla mülakat görüşmeleri yapılacak ve işletmeye her açıdan değer katacak girişimcilerin her yönüyle söyleyecek sözleri, aktaracak projeleri birer birer dinlenecektir. Ardından da ön başvuru süreci olumlu görülen kişiler franchising oluşturmak için TAB Gıda Sanayi ve Ticaret anonim şirketinin bir üyesi olarak her anlamda iş dünyasındaki yerini almış olacaktır. Tümüyle ortada duran bu özellikleri değerlendirildiği zaman gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin Popeyes’ın tüm bu unsuruna dayanarak kişilerin net ciro üzerinden %13 oranında kazanç elde edeceğini dikkate almak gerekir.

Popeyes İletişim Bilgileri

Popeyes TAB Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ. çatısı altında hizmet veren yerli bir kuruluştur. Popeyes Türkiye’nin dört bir yanındaki zincir restoranlarıyla her anlamda öncü bir restoran işletmeciliği olma yolunda kararlı bir şekilde adım atmaya devam etmektedir. Onun dikkat çeken özelliklerinden biri olarak her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin yüksek kâr getirisi sunan ve sermayedarların da Türk ekonomisine en büyük katkıları sağlamasının önünü açan bir işletme olmaktadır. Tüm bu ortada duran yaklaşımları açısından değerlendirildiği zaman her açıdan öne çıkıyor.

Eğer bayilik için ön başvuru formunuzu doldurduysanız ardından [email protected] elektronik posta adresine bayilik başvurusu üzerine bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir. Böylelikle bayilik oluşturmak isteyen herkesin dilediği gibi bulunduğu ilde Popeyes işletmelerini her açıdan temsil etme hakları bulunacaktır. Tüm bu ortada duran prosedürler çerçevesinde de gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin her açıdan sıra dışı bir yaklaşımla hizmetler ortaya konulması mümkün olan niteliklerin başında gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com