Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Pratik Perde Asma Sistemi Pazarlama Sektöründe İş Fikirleri

Pratik Perde Asma Sistemi Pazarlama Sektöründe İş Fikirleri

Ev dekorasyonu denildiği zaman ev hanımlarının aklına ilk gelen şey perdelerdir. Çünkü perdeler evin dışarıdan bakıldığı zaman nasıl bir dekorasyona sahip olduğu hakkında az çok bilgi vermektedir. Günümüzde ev hanımlarının da çalışma hayatına girmesi ve benzeri durumlar nedeniyle evde para kazandıran işler perde asmaya vakit bulamadıkları olmuştur. Bu işi uzmanlıkla yapan şirketler pratik perde asma sistemleri üzerine çözümler geliştirerek evlere bu hizmeti veriyor. Üstelik kırıp dökmeden, toz toprak derdi olmadan sizin de pratik olarak perdelerinizin kornişten geçirilmesi mümkün olmaktadır. Üstelik çok cazip fiyatlarla.

Perde Asma Sistemleri

Perde asma sistemleri denildiği zaman akla IKEA, Monoray gibi seçkin markalar geliyor. Bu markalar tarafından evlere pratik perde asma hizmeti verilerek böylelikle perdelerin kornişten pratik olarak geçirilmesi ve tüm odalardaki perdelerin yerli yerine takılması hizmeti sağlanmaktadır. Eğer siz de pratik perde asma sistemlerinden para kazanmak istiyorsanız gerçekten de doğru bir işe karar vermişsiniz demektir. Çünkü yüksek sermaye istememesi, çok kolay bir iş olması ve de sürekli ihtiyaç duyulan bir meslek olması nedeniyle ürün & hizmet açısından kazandıran mesleklerden biri olduğunu söylememiz gerekmektedir.

Kimler Yapabilir?

Ev hanımları genellikle perdeleri kornişten geçirme işiyle sıklıkla meşgul olmaktadır. Bununla beraber profesyonel anlamda herkesin bu işi yapabilmesi ve yeni bir evde is imkani iş kurması açısından parlak bir iş olarak düşünülebilir. Gerçekten de aylık iyi paralar kazanmanızı sağlayan bu meslekle sizler de pratik perde asma sistemlerinden kazanç elde etmiş olacaksınız.

Öte yandan şirket olarak kurumsal bazda da hizmet verebilirsiniz. IKEA, Monoray gibi şirketlerin bayiliklerini alarak böylelikle kurumsal anlamda gerçekten de profesyonelce bu işe atılabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen pratik perde asma hizmetinden her eve ortalama 50 TL hizmet verilmektedir. Bu hizmetle sizler de gerçekten de iyi paralar kazanabilir ve de bu şekilde her ne şekilde olursa olsun güzel getiriler elde etme imkanına kavuşmuş olabilirsiniz. Bu da gerçekten önemli bir yaklaşım unsuru arasında gelmesi bakımından son derece önemli bir konu olarak karşımızda duruyor.

Öte yandan aylık net 3.500-4.000 TL aralığında değişen kazançlar sağlayabilir ve böylelikle işinizi çok kısa bir süre zarfında hemen büyütme imkanı elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte kurumsal olarak bu hizmeti veren şirketlerin bayisi olarak kazancınızı daha da arttırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Monoray Pratik Perde Asma Sistemi

1984 yılından bu yana hizmet veren şirket pratik perde asma hizmetleri denildiği zaman ilk akla geliyor. Profesyonel ekibiyle evlere hizmet sunmaya devam eden sektörünün bayilik veren marketler lider firması bayilikler vererek Türkiye genelindeki ofisleri aracılığıyla herkese hizmet götürmeye devam etmektedir. Siz de Monoray bayisi olarak gerçekten de kazanç elde edebilirsiniz.

Monoray Bayilik Şartları

  • Başlangıç bedeli olarak 100.000 TL maliyet
  • Monoray 1984 yılından bu yana sektörünün köklü kurumu olduğundan dolayı müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
  • Güler yüzlü, işini bilerek ve severek yapan bir çalışma disiplinine vakıf olmak temel şartları arasında söylenebilir. Şirkete Whatsapp hattı üzerinden 0532 454 49 86 numaradan ulaşabilir veya www.monoray.com.tr adresinden de bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sayed sizler de yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. %100 kâr sağlayan bir işinizin olmasını istiyorsanız söz konusu bu iş tam da size göre olmaya devam etmektedir. Hemen siz de kendi işinizi kurarak daha fazla para kazanma potansiyeline sahip olabilir ve böylelikle hayalinizdekileri ertelemeden gerçekleştirme imkanı yakalamış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com