Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

PSC International Türkiye Bayilik Bedeli ve Şartları

04.02.2019
108
PSC International Türkiye Bayilik Bedeli ve Şartları

Kargoculuk işini yeniden tanımlayan PSC International 2010 yılında %100 yerli sermaye ile kuruldu. Sadece üç adımda tüm kargolarınızın güvenle adrese tam teslimat güvencesiyle ulaşmasını sağlamaktadır. Paketle – Gönder – Teslim sloganıyla hareket eden firma tek bir lokasyon üzerinden güvenle kargolarınızın, paketlerinizin Türkiyenin dört bir yanına ulaştırılmasına yönelik hizmet sunmaktadır. Böylece sizlerin de franchise veren firmalar ve fiyatları her anlamda kaliteden taviz vermeksizin paketlerinizi güvenle istediğiniz noktaya ulaştırabilme avantajı yakalamış olacaksınız.

Bayilik Şartları

  • Başlangıç olarak 75.000 TL maliyet + kdv bayilik bedeli vermeniz gerekmektedir.
  • Minimum 60 m² genel alan olması şartı bulunmaktadır.
  • PSC International markasını temsil edebilir olma şartı bulunmaktadır.

Bu genel şartları taşıdığınıza inanıyorsanız www.pscturkey.com adresinden ön başvurunuzu tamamladıktan sonra yüz yüze görüşmek için davet edileceksiniz. Böylece çok kısa bir süre zarfında sizler de bayiliğin şartlarını taşımış olacak ve de her yönüyle kaliteden taviz vermeksizin kurumun içerisinde yer almış olacaksınız.

Bayilik Desteği

Yine PSC International tarafından bayiliklere verilen hizmet desteği üzerinde de durmamız gerekmektedir:

  • %6 ciro üzerinden net kazanç imkanı verilmektedir.
  • Yılda %20 oranında büyüyen şirketten net komisyon alabilme imkanı sağlamaktadır.
  • Aylık 10.000 – 15.000 aralığında net kazanç vaat edilmektedir.
  • Pandora adında özel yazılım desteği verilmektedir.
  • İnsan kaynakları hizmetleri
  • Afiş, broşür ve katalog desteği
  • Reklam, satış ve pazarlama konularında uzman destek sağlanmaktadır.

Bu sayede sizler de yüksek oranda kazanç vaat eden dünyanın ve ülkemizin kargoculuk anlayışını tamamen değiştiren bu şirkette yer alma imkanı bulacaksınız. Bu da internetten para kazandıran siteler her açıdan dikkat çeken konulardan birisi olarak tamamen eşsiz özellik anlayışıyla karşımıza çıkacaktır. Bu da her açıdan dikkat çeken noktalar arasında gelmesi açısından son derece önemli bir konu olarak karşımızda yer almaya devam etmektedir.

Kısa Tarihçesi

PSC International 2010 yılından bu yana hizmet veren %100 Türk sermayesiyle kurulmuştur. Nakliyat ve paketleme konularında ciddi anlamda atılımları bulunmaya devam eden şirket gerek bayiliklerine sunduğu birçok olanaklar gerekse dünyanın ve Türkiyenin ilk sıra dışı nakliyat firması olma ayrıcalığıyla karşımıza çıkmaktadır. Her anlamda gücüne güç katmaya devam eden anlayışla hareket ederek çalışmalarını ileri boyutlara taşıyarak %20 oranındaki net büyüme kapasitesiyle müşteri ağını genişletmektedir.

Genel Merkez

PSC International Türkiye’deki genel merkez ofisi;

Şerifali Mh. Bayraktar Bulvarı PSC Plaza No: 21 Ümraniye-İstanbul olarak genel merkez binasından hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Bunun yanı sıra irtibat kurabileceğiniz telefon numarası 0216 313 65 75 numaradan da her anlamda genel merkeze anında ulaşma imkanı bulabilirsiniz. Tümüyle bu ortada duran özellikler esas alındığı zaman gerçekten de kaliteden kesinlikle ödün verilmeksizin hizmet yaklaşımının esas alındığını söylememiz gerekmektedir. Bu da ortada duran bir diğer yönü olması hızlı para kazanma yolları bakımından her anlamda dikkat çeken hususlar olmaya devam etmektedir.

İşte tümüyle ortada duran bu eşsiz yaklaşımlar esas alındığında gerçekten de sizlerin tüm bu yaklaşımlara dayanarak hizmet alması mümkün hale gelecektir. Böylelikle her yerden rahatlıkla ulaşım imkanı sağlanarak her yönüyle kesintisiz olarak iletişim kurabilme avantajına sahip olabilirsiniz. Bu da gerçekten de sıra dışı olması yönünden tamamen ayrıcalıklı olmaya devam eden özelliği meydana getirmektedir. Bütünüyle ortada duran bu sıra dışı özellikler de 7 gün 24 saat kesintisiz olarak verilen tüm hizmetlerin bir arada sunulması anlayışıyla karşımıza çıkmaya devam edecektir. Böylelikle sizler de PSC markasıyla daha çok kazanma fırsatını hemen yakalamış olacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com