Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Raptiye Paketleyerek Para Kazanma

03.11.2018
239
Raptiye Paketleyerek Para Kazanma

Raptiye, el işi kağıdı, kumaş parçaları ya da karton gibi genellikle duyuru panosuna asılmak üzere ucu sivri küçük çiviye verilen addır. Raptiye paketleme internetten para kazanma işini sıklıkla müşterilerinden okullar, sivil toplum kurum ve kuruluşları talep etmektedir. Ev hanımı, öğrenci ya da ek gelir isteyen bütün kişilerin rahatlıkla yapabilecekleri bir fırsattır raptiye paketleme… Çünkü hem sizi yormaz hem de zamanınızı almaz.

Bu nedenle herkesin ama herkesin yapabileceği ek gelir elde etme yöntemlerinden birisi olarak raptiye paketleyerek kazanmanız olanaklı olabilmektedir.

Ayda Ne Kadar Kazanırsınız?

Açıkçası günümüzde para kazanma part time eleman arayan firmalar öğrencilere ve boş vaktini değerlendirmek isteyenlere yarı zamanlı olarak 750-1000 TL aralığında ücret verirler. Oysa bu paketleme işinden part time iş yapmış olmanıza rağmen ayda asgari ücretin üstünde bir para kazanabilirsiniz. Elbette bu miktarın altına düşmek ya da üstüne çıkmak el maharetinize kalmış. Ne kadar çabuk paketlerseniz o kadar çok para kazanmanız mümkün olacaktır. Ve bu da doğrudan aylık gelirinizi, haftalığınızı ya da günlüğünüzü her anlamda arttıran bir özelliği meydana getirir.

Kimler Yapabilir?

Maaşlı bir işte çalışıyorsunuz ancak yine de yetmiyor olabilir. Özellikle de büyükşehirlerde yaşayanlar için ek gelir fikirleri kaçınılmaz bir durum. İşte bu bakımdan hem öğrenciler hem de çalışanlar için raptiye paketleme işi gayet cazip bir iş fikri olarak görülmektedir. Sizler de bu paketleme işine girişerek her açıdan aylık maaşınıza ekstra bir para kazanmanın yolları kazanç ekleyerek mutfak masrafları, giyim kuşam masraflarını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte eğer bu yazıyı okuyan kişi ev hanımı ise 24 saatinin sadece ama sadece 4 saatini bu işe ayırarak ayda asgari ücret kazanabilir.

Gerekli Malzemeler

Okur olarak elbette peki nereden başlayacağım diye sorduğunu hissettim. Gayet haklısın! Çünkü nereden başlayacağın konusunda da sana fikir vermem gerekmektedir. Bu işi yapabilmen için gereken malzemeler şunlar:

– Koli bandı

– Raptiye

– Koli

– Maket bıçağı işte bu kadar…

Bu malzemeleri temin ettikten sonra artık sen de asgari ücretli ek gelir olan raptiye paketleme işinden rahatlıkla para kazanabilirsin. Böylelikle hem firmaların iş yükünü hafifletmiş olur hem de aylık gelirine ek gelir ödeme şansı bulabilirsin. Bu da son derece önemli bir noktayı oluşturması açısından önemli bir konu…

Günde Ne Kadar Zamanımı Alır?

Kolilere raptiyeleri paketlemek için günde sadece 4 saatinizi ayırmanız yeterli. Öncelikle kolinin alabileceği kapasitede ve sizden istenen sayıda – genellikle 50 ya da 100’lü istenir – kolilere yerleştirdikten sonra bunları koli bandı yardımıyla paketlemeniz istenmektedir. Paketleme işini tamamladıktan sonra diğer gruba geçerek böylelikle günde 4 saatlik bir çalışma sürecine girmiş olursunuz. Bir yandan çayınızı yudumlarken hatta yemeğinizi yerken bir yandan da kolileri acele etmeden paketleme işi kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi?

Firmaları Nereden Bulurum?

Bu konuda da haklısın. Evet her şey tamam ama firmaları nereden bulurum… Paratic, Parapala gibi tanınmış ek iş ilanı veren sitelerde raptiye paketleme ilanı veren birçok firma göreceksiniz. Başvuru formunu doldurarak hemen sizinle irtibata geçmelerini bekleyebilir ve aile bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz. Ayrıca özellikle ev hanımları gününü nasıl değerlendirmesi gerektiği konusunda sürekli bir şikayet halinde. İşte onlar için de vaktini nakde çeviren evden iş fikirlerinden hem de cazip iş fikirlerinden biri. Hemen başvuru formunu yukarıda verdiğim sitelerden doldurarak siz de bu yöntemle anında para kazanmanın keyfine bakın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com