Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Re/Max Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

22.01.2019
140
Re/Max Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Re/max Bayilik Bedeli Ve Şartları

En gözde yatırım araçlarından biri olan gayrimenkul satışı, özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması olarak ta oldukça karlı bir iştir. En karlı iş kurma fikirleri arasında Re/Max bayilik sistemi araştırabilirsin. Firma bu alandaki bilgilerini ve tecrübelerini paylaşarak girişimcilere mükemmel fırsatlar sunuyor. Bağımsız bir franchise işletmesi olarak yapabileceğin bu iş için belirli kriterleri bulunan bir ofis bulman gerekiyor. İşini profesyonel anlamda yaptığında emlak danışmanının aylık 10- 15 bin TL’den aşağı kazancı olmaz.

Re/Max Bayilik Şartları

Dünyanın en büyük gayrimenkul ağında iş sahibi olmak için minimum 110 bin TL gibi bir sermayeye ihtiyacın olacaktır. Üçüncü taraflar aracılığı ile finans yardımı sağlayabilirsin. Emlak sektöründe iş kurmak istediğinde en avantajlı markalardan biri olan Re/Max, başarısını kanıtlamış bir firmadır. Bu firma kanatları altında faaliyet göstererek hedeflerine daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bayilik için 110 bin ile 300 bin arasında bir maliyetin olabilir. Gelir üzerinden aylık yüzde 6 oranında pay veriliyor. Reklam katılım payı olarak ise aylık yüzde 3 destek bekleniyor. Ofis için minimum büyüklük ise 100 m2’dir.

Re/Max İş Modeli

Bayilerin karlarını maksimize etmesini destekleyen bu iş modelinde genel masrafların düşmesi de esastır. Bu nedenle iyi bir iş fikri maliyet alanında da desteklendiğinde daha başarılı olur. Firma bayilerine rakiplerinin önünde olmalarını sağlayacak teknolojik ekipmanlar ve araçlar sunar. Ayrıca sürekli olarak gelişimi destekleyen liderlik sistemleri ile rakipsiz iş geliştirme desteği alabilirsin. 40 yıllık bir marka deneyimi bulunan firma, alanında isim yapmış başarıya ulaşmış bayiler ve gayri menkul danışmanları ile buluşmanı sağlar. Bunun için uluslararası etkinlikler düzenler.

Re/Max Girişimci Adaylarında Aranan Özellikler

Firmaya bayisi olmak istediğinde bu alanda herhangi bir deneyim aramıyor. Bu genç girişimciler için ya da bu sektörde hedefleri olanlar için çok önemlidir. Firmanın tek beklentisi tutkulu ve kararlı özelliklerdir. Bu özellikle sende varsa Re/max bayisi olmak için önemli bir sermayeye sahipsin demektir.

Re/Max Sana Ne Sunar?

Pek çok seminer ve kurs desteği sunan veren firma kapsamlı eğitim programları ile bayilerini her alanda geliştiriyor. Bunun yanında bayilik kurma aşamasında da iş danışmanlığı ve sektör desteği alabiliyorsun. Eğer Re/max bayilik iş kuruyorum diyorsan, firma periyodik eğitimlerle iş kabiliyetini geliştirmene yardımcı olur. Sektörün en iyi koçları ve en başarılı kişilerinin desteğini alarak emlak sektöründe kendini geliştirebilirsin. Özellikle sunulan uluslararası düzeyde paylaşımlar potansiyelini kullanarak kariyer basamaklarını daha hızlı bir şekilde çıkabilirsin. Firmanın bir avantajı da büyük bir potansiyel müşteri veri tabanıdır. Özellikle dükkanı bulduğunda tadilat aşamasında firmanın dekorasyon yapması önemli bir gider kaleminden avantaj elde etmeni sağlar.

Re/Max Bayilik ile Ne Kadar Kazanırım?

Pek çok avantaj ile birlikte gelen bayilik fırsatı, senin için yüksek kazançlı bir iş kurma imkanı olabilir. Bu alanda iş alanları arayışından bıktığında kendi işinin patronu olmak istediğinde ve profesyonel bir çalışma platformunda yer almak için mutlaka marka bilinirliği olan güvenilir bir firma seçmen gereklidir. İstanbul gibi bir şehirde Sultanbeyli ilçesinde 100 m2 dükkan 15000 kirası olabilirken Kağıthane’de 130 m2 5500 TL kira ücretleri olabilir. Dükkanın aktif yerde olması önemli, ancak senin aktif olman çok daha önemli bir satış avantajıdır. Açılış maliyeti olarak ruhsat masrafları esnaf ve sanatkarlar odasına verilecek ücretler, ilk açılış noter maliyeti masrafları bulunuyor. Kabaca iki bin lira maliyetiniz bu alanda olabilir. Kira, açılış maliyeti dışında aylık giderleriniz olarak personel maaşı, elektrik- su- telefon giderleri, muhasebeci masrafları olacaktır. Başlangıç bedeli olarak 13000 ile 29 000 dolar arasında bir maliyetiniz olabilir. Satış danışmanı aylık 1000 TL kazanabileceği gibi doğru stratejiler ile 1000000 TL de kazanabilirsin.

Re/Max Bayilik Başvuru Formu

Başvurmak için yapman gereken https://www.remax.com.tr/franchise-basvuru adresindeki başvuru formunu doldurman olacaktır. Bu formun doldurarak ofis açabilir ya da Re/ Ofisinde Gayrimenkul danışmanı olarak çalışabilirsin. [email protected] adresine de başvurular yapabilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com