Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Realty-TR Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

27.01.2019
118
Realty-TR Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

1996 yılında kurulan ve dünyanın gayrimenkul vitrini sloganıyla tam 50 ülkede franchising sistemiyle her yerde hizmet vermeye devam eden Realty-TR bütünüyle bu özellikleri yönünden ele alındığı zaman her açıdan karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Her açıdan müşteri memnuniyetinin iş fikirleri azami düzeyde tutulduğu ve bütünüyle gayrimenkul alım satım ve danışmanlık noktasında hizmet vermeyi sürdürdüğü etkin yaklaşımıyla 2013 yılında Türkiye’de de satış & pazarlama ve gayrimenkul danışmanlığı konusunda hizmetlerini yürütmektedir.

Franchise Sistemi

AB Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından altın marka seçilen ilk gayrimenkul şirketi olarak Avrupa kıtasına yayılan şubeleri ve ülkemizdeki yirmiye yakın ofisleriyle gayrimenkul sektörünün lider markası olma yolunda kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

Her açıdan gayrimenkul sektörünün zirveye taşınmasına yönelik olarak çalışmalarda bulunmaya devam eden Realty bu anlamda franchising vererek müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam eden yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir. Ofis kurulum bedeli m² başına 200$ olan gayrimenkul şirketi ülkemizde düzenlediği Bayim Olur Musun fuarında hedeflerinin yakın bir zamanda 100’e çıkması. Bunun için %80 oranındaki kâr oranı dikkate alınarak her anlamda girişimcilerin ve yatırımcıların dikkatlerden kaçmayan ölçütlerde her açıdan fark yaratması olanaklı olacaktır.

Bayilik Eğitimleri

Bayilik açacak bütün ofislere personel eğitimleri bayilik kapsamlı bir şekilde verilmekte ve bunun yanı sıra her zaman reklam, pazarlama ve lojistik hizmetleri de teknik destek olarak verilmektedir. Tümüyle bu yaklaşımları ele alındığı zaman gayrimenkul sektörünün parlamaya devam eden yıldızlarından biri olmaya kararlılıkla devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Böylelikle gerçekten de fark yarattığını sizler de göreceksiniz.

Bayilik Lokasyonu

Bayilik seçiminde öncelikle yerinde mimari projeler yapılacak ve yüz yüze yapılacak görüşmeler sonucunda net bir şey söylenebilmektedir. Öncelikle yatırımcının http://www.realty.com.tr/franchise linki üzerinden iletişim bilgilerini ulaştırması istenmekte ve her açıdan bayilikle birlikte daha çok kazanma payı elde etmesi amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda da her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin bütünüyle bayiliklerin %80 oranındaki net kazanç payından yararlanması ve dünyanın AB derneğince altın marka tescili alan ilk gayrimenkul markası onuruyla da sektörünün lider firması olduğunu da akıldan çıkarmamak gerekmektedir.

Genel Merkez Türkiye

Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, Folkart Towers No: 39B Kat: 31 Bayraklı/İzmir genel merkez binasıdır. Bu Türkiye’deki merkez ofisi olup asıl genel merkez ofisi İngiltere’nin Londra kentinde bulunmaktadır.

Realty ile siz de gayrimenkul sektörünün en kazançlı markası altında kazandıkça kazanacak ve her anlamda geleceğe yönelik en kârlı yatırımı yapmanın verdiği mutluluğa kavuşacaksınız. Bu da yüksek oranda kazanç sağlamanız adına gerçekten de dikkat çeken konuların başında gelmektedir.

Çağrı Merkezi

0850 207 40 41 numaralı çağrı merkezinden de franchising hakkında tüm detaylı bilgileri edinebilir ve böylece her açıdan gayrimenkul sektöründe en çok kazanacağınız bir sisteme her anlamda dahil olmuş olursunuz. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar açısından değerlendirildiği zaman gerçekten de kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlara dayanarak çağrı merkezinin sunmaya devam ettiği tüm özelliklerinden anında yararlanacak ve geleceğe adım adım ulaşma garantisi de yakalamış olacaksınız.

Yazışma Adresi

Yine gayrimenkul danışmanlığı, bayilik ve benzeri bütün konularda irtibata geçebileceğiniz yazışma adresi olarak [email protected] adresinden de her zaman elektronik posta yollayabilir ve soru, görüş ve önerileriniz için her zaman teknik destek alabilirsiniz. Böylelikle siz de dünyanın gayrimenkul vitrininde en kazançlı çıkacak ve onunla birlikte büyüme teminatı elde ederek geleceğe şimdiden hazırlanmış olarak çıkacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com