Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Reklam İzleyerek Para Kazanmak (2000 TL Gelir)

Reklam İzleyerek Para Kazanmak (2000 TL Gelir)

İnternetten para kazanma yöntemleri çeşitlenmeye devam ediyor. İşte onlardan birisi de video izleyerek para kazanma yöntemidir. Evet bu yöntemle siz de artık internetten para kazanmak istiyorum kazanabilecek ve elinizin altında bulunan mobil cihazlarınızdan her dakika para kazanma imkanına sahip olacaksınız. Adım adım nasıl para kazanılır bunu anlatacağım.

Birinci Adım : Üyelik

Video izleyerek para kazanmak isteyenlerin öncelikle üye olması gerekmektedir. Üyelik için ad ve soyad bilgileri, adres bilgileri ve iletişim bilgileri istenmektedir. Bunun yanı sıra banka hesap bilgileri de talep edilmektedir.

İşte bunları doldurduktan sonra kayıt olmuş olursunuz. Şimdi sırada üyeliğinizi aktif etme var. Hemen üyeliğinizi açtığınız e-mail adresinize gönderilen aktivasyon linkine tıklayarak üyeliğinizi başarıyla aktif edebilirsiniz.

İkinci Adım : Seç İzle

Gördüğünüz gibi sadece iki adımda hemen para kazanabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan ve aktivasyon işlemini de tamamladıktan sonra panelinizde yer alan birçok videolar vardır. Bu reklamlardan dilediğinizi seçerek izleyin ve hemen siz de kazanın. Genellikle şirketlerin ürün ve hizmetlerinin reklam politikasına dayanan bir işlem oluşturan bu özellik sayesinde sizler de seç ve izle özelliğinden anında yararlanarak her anlamda üyelik işleminizi rahatlıkla gerçekleştirme imkanı bulacaksınız.

Neden Para Kazanıyorum?

Günümüzde şirketler ürün ve hizmetlerinin ilgi çekmesi için reklam internet üzerinden iş politikasından birisini daha gerçeğe dönüştürmüş durumdadır. Nitekim onlardan biri olarak videolarda şirketlerin reklamları dönmektedir. Siz de onlar için potansiyel müşterisisiniz. İşte bu anlayış nedeniyle reklamları izlemeniz adına reklamı sonuna kadar izlemeniz karşılığında belli bir miktar puan vermektedir. Bu puanları toplayarak para kazanmanız mümkün olmaktadır.

Puanları paraya dönüştürerek böylelikle sitenin belirlediği alt çekim limitine ulaştığında anında sistemde kayıtlı banka hesabınıza paranız yatırılmaktadır. Böylelikle hem yeni şeyler izlemek hem de üstüne para kazanmak imkanı bulmuş olursunuz.

Ne Kadar Kazanacağım?

Reklamların süresi genellikle yarım saniye ile kırk beş saniye arasında değişkenlik göstermektedir. Reklamı sardırmadan ki sistem bunu biliyor sonuna kadar izlemeniz durumunda her izlemeniz başına 1 puan kazanırsınız. 100 puan 10 liraya karşılık gelmektedir.

Elbette bu puanlama durumu şirketin belirlediği fiyat farkına göre değişkenlik gösterdiği için her anlamda farklı farklı fiyat politikaları sunan şirketler de bulunuyor.

Yani gününüzün yaklaşık bir saatini ya da bir buçuk saatini bu işe ayırırsanız ayda 450-600 lira arasında para kazanmış olursunuz.

Bu da açıkçası şu anlama gelir ki siz de bütün bu paraları reklam izleyerek para kazanma rahatlıkla değerlendirme imkanına sahip olur ve her anlamda yüksek kâr elde etme imkanı yakalamış olursunuz.

Güvenilirliği

Ülkemizde dijital pazarlama sektörü yeni yaygınlaşmaya başladığı için bu tür şeyler genellikle zararlı yazılım şirketleri tarafından banka hesaplarının ele geçirilmesine yönelik hazırlanmış kumpas gibi düşünülmektedir. Oysa durum hiç de böyle değildir. İçerisinde yaşadığımız 21. yy. aslında dijital pazarlamanın yüzyılıdır. Bu bakımdan şirketler dijital dünyada da ürün ve hizmetlerinin müşterilerine ulaşabilmesi için böyle bir reklam politikası gerçekleştirmiş durumdadır. Siz de bu reklam politikasının belirlediği trend kazanç kapısından yararlanarak gerçekten de aylık okul harçlığınızı çıkarabilir ya da ailenize katkıda bulunmuş olursunuz.

Bütün bu ortada duran yaklaşımlar bakımından değerlendirildiği zaman her anlamda söz konusu işlemin gerçekten de dikkat çeken konulardan biri olacağını kesinlikle belirtmemiz gerekir. Bu sayede hem siz kazanmış olursunuz hem de şirketler ürün & hizmet adına daha çok kişiye ulaştırmış olmaktadır. Bu da her iki tarafın da karşılıklı yararına denk gelen bir süreci oluşturmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa dedi ki:

    para kazanmak isterim yardımcı olursaniz sevinirim

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com