Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Retürk Emlak Bayilik Bedeli ve Şartları

02.04.2019
62
Retürk Emlak Bayilik Bedeli ve Şartları

Sizinde iş kurma fikirleri‘ne ihtiyacınız varsa, bu bilgiler sizin için ideal. Retürk bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Retürk’ün bayiliğini alabilir ve kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

ReTürk Emlak bayilik almak istiyorsanız, unutmamanız gereken birşey var. Retürk Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık’ın bayilik (Franchising) sisteminin temelinde güven, deneyim ve vizyon sahibi olmak ilkeleri yatmaktadır.

ReTürk Hakkında

1994 yılında İstanbul’da kurulan RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık, 2006 yılı başından itibaren franchising sistemi ile il, ilçe ve bölge bazında temsilcilikler veren, temsilciliklerini belirlediği kurallara uygun olarak bir çatı altında toplayan, Türkiye genelinde hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir gayrimenkul danışmanlığı organizasyonudur.

Retürk Bayilik Nasıl Alırım?

Retürk Emlak olarak çalışmak istiyorsanız, Vizyon sahibi ve Retürk firmasının vermiş olduğu eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Gayrimenkul ofisinizi açmak istediğiniz yeri seçmeden önce Retürk firması ile bayilik anlaşmasını imlamanız ve protokolleri yerine getirmeniz gerekmektedir.  Retürk tarafından Royalty bedeli alınmamaktadır.

Royalty Nedir?: Aylık ciro ve kardan, anlaşmada belirlenen oranlarda, yüzde olarak ödenen ücrettir.

Ortalama bir ofisinizi kurmak ve işletmeniz için her türlü bedel dahil 25.000 TL – 50.000 TL arası bir sermaye ihtiyacınız olacaktır.

Firmanın en büyük avantajı ise, satılan gayrimenkuller üzerinden komisyon almıyor olmasıdır.

Neden Retürk Bayilik Almalıyım?

Bu soruyu soruyorsanız, burayı dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

 1. Bayilik sistemlerinde karşılaşılan en ciddi sorunun, birbirine çok yakın farklı acentelikler verilmesi olduğunu düşünen firma, sistemlerinde her temsilciliğin bölgesini koruma altına almıştır. Birkaç km ileride yeni bir Retürk bayisi olmayacağından emin olabilirsiniz.
 2. Retürk temsilcilerine eğitim desteği ve danışmanlık sağlamaktadır. Tüm Retürk acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanları 40 saat süreyle teorik, yine 40 saat süreyle pratik eğitime tabi tutulmaktadırlar. Eğitimin ardından acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanlarına Retürk sertifikası verilmektedir.
 3. Retürk aynı zamanda teknoloji desteği vermektedir. Retürk kurumsal yayınını www.returk.com.tr sitesi üzerinden yapmaktadır. Retürk acentelerinin kullanımına açık bir emlak yazılımı bulunmaktadır. Dinamik vir program olan RETÜRK emlak yazılımı acentelerin talepleri doğrultusunda özel olarak geliştirilebilmektedir.
 4. Retürk’ün 14 yıllık deneyimiyle hazırlanan tüm hukuki dökümanlar Retürk acentelerine teslim edilmektedir. Retürk acenteleri, müşterileri ile yaptığı her türlü işlemi sözleşmeler aracılığıyla belgelendirdiği takdirde, kendini hukuken de koruyabilmektedir.
 5. Günümüzde kurumların ayakta kalabilmesinin ön koşulu markalaşma ve kurumsal üst yapıya kavuşmasıdır. Retürk Kurumsal Yapısı, tüm kurumsal kimlik kılavuzları eşliğinde acentelerine sunulmaktadır. Kurumsal bir kimliğiniz olmasını istiyorsanız, Retürk ile bayilik almak iyi bir fikir.
 6. RETÜRK’ ün tüm temsilcilikleri müşterilerine ISO 9001.2000 standartlarında hizmet sunarlar.
 7. RETÜRK Genel Müdürlük içerisinde yapılandırılmış Özel Projeler Birimi Müdürlüğü acentelerinin yüksek cirolu projelerine ücretsiz teknik danışmanlık yapmaktadır.
 8. En önemli sebeplerden biride, Türk markası olmasıdır. Yerli bir marka için bayilik alabilirsiniz, ve hem ülke ekonomisinin gelişmesine hemde yerli bir markanın size vereceği gurur ile çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Retürk Bayilik Şartları ve Bayilik Bedeli

Retürk Emlak Bayilikte Öncelik Verilecek İller:

Başta Antalya, Ankara, Bodrum, Kuşadası ve Trabzon olmak üzere tüm bölgelerden gelecek franchise talepleri değerlendirilecek.

Retürk Emlak Bayiliği Giriş Bedeli

İsim Hakkı Bedeli:16.000 TL + KDV
Toplam Maliyet:30.000 TL – 50.000 TL
Ciro Primi (Royalty Fee): %5
Reklam Katılım Ücreti: %1
Tahmini Kar Miktarı: 10.000 TL – 50.000 TL
Tahmini Yatırım Geri Dönüş Süresi: 6-10 Ay

Retürk Bayilik Anlaşması ile sizlere şu hizmetleri veriyor:

 1. Teorik ve pratik eğitim
 2. Teknoloji desteği
 3. Hukuk desteği
 4. İnsan Kaynakları
 5. Proje danışmanlığı
 6. Bölge koruması

Retürk Bayilik Başvurusu için İletişim Bilgileri:

Web sitesi: http://www.returk.com.tr
E-mail: [email protected]
Tel:0216 545 81 81

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com