Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Rosense Bayilik Bedeli ve Şartları

10.03.2019
468
Rosense Bayilik Bedeli ve Şartları

Gülbirlik kooperatif birliği tarafından 2005 yılında kurulan doğal cilt bakım ürünü ve vücut bakımı ürünleri satışı yapan %100 yerli sermaye ürünüdür. Gülün başkenti Isparta’da 2005 yılında kurulan Rosense, gül yetiştiriciliği kooperatif şirketlerinin bir araya gelerek Gülbirlik adıyla 1954 yılında kurulmasından gücünü almaktadır. Bir asırlık doğal gül üreticiliği deneyimiyle sektörünün lider markası olmaya franchising veren firmalar devam eden Rosense Türkiye genelinde bayilik veriyor. Böylece Isparta merkezli olarak doğal cilt bakım ürününün her anlamda herkesle buluşmasına yönelik çalışmalarda bulunmaya devam etmektedir.

Kısa Tarihçesi

Isparta’da kooperatif olarak gül yetiştiriciliği ve üreticiliği alanlarında hizmet veren 6 kooperatifin 1954 senesinde Gülyağı adıyla bir araya gelmesiyle kuruldu. Daha sonra 2005 yılında Rosense adıyla kendi markasını oluşturarak gücüne güç katan yapısından kesinlikle ödün vermeksizin en doğal cilt bakımının gülün taze dokusuyla yapılmasını sağlamaktadır. Bu bir asırlık deneyimle daima doğal cilt bakımının sağlanması konusunda eşsiz hizmetler sağlamaya devam eden yaklaşımına dayanarak hizmet vermektedir.

Bayilik Şartları

Gülü seven ve misafirlerini gülücüklerle karşılayan bir kişiliğe sahip olmak en önemli şart. Bunun yanı sıra doğal yöntemlerle cilt bakımı ve parfümeri alanına ilgi duymak ve de tercihen bu sektörde iş geçmişine sahip olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşıyanların her anlamda bayilik kurmak için tüm şartları taşıyarak bayilik açması olanaklı hale gelecektir. AVM stantlarında projelendirilecek olan bayilikler minimum 150 metrekarelik bir alana sahip olmalı ve 12 m² minimum görsel düzenleme alanına sahip olmalıdır.

Bayilik Bedeli

Franchising sistemine dahil olmak isteyen adayların minimum 100 bin lira sermayeye sahip olması gerekmektedir. Ayrıca royalty bedeli ve kdv de alınmaktadır. Bu özelliklere sahip olan adaylarla yüz yüze görüşme sağlanacak ve her yönüyle doğal cilt bakımı ve parfümeri sektörünün ilginç iş fikirleri güle dayanan Rosense ailesinin bir üyesi olma imkanı sağlanmaktadır. Tüm bunlar da her açıdan son derece önemli bir yaklaşım olmaya devam ediyor.

Kazanç

Gülbirlik güvencesiyle Rosense bayiliklerinin 12 ay içerisinde yatırımının geri dönüş sağlaması mümkün olacaktır. Öte yandan aylık olarak net bir kazanç istatistiği belirtilmiyor. Çünkü yaşanılan il ve ticari faaliyetlerin süreci bunu şekillendirmesi açısından kazanç değişkenlik gösteriyor. Fakat tam bir asırlık tecrübeye dayanması bakımından her anlamda ilk senede kesinlikle yatırımcının yatırımını kazanabileceği amaçlanmaktadır. Bu da her açıdan önemli bir avantaj özelliği taşır.

Bayilik Desteği

Rosense tarafından bayiliklere başta personel eğitimi olmak üzere birçok destekler verilmektedir. Reklam (afiş, broşür ve katalog), satınalma, lojistik ve benzeri desteklerin tümü bayiliklere sağlanmaktadır. Bu sayede bayiliklerin daima kazanç elde etmesi olanaklı hale gelebilmektedir. Bu da dikkat çeken noktalar arasında gelmesi bakımından değerlendirildiğinde her anlamda dikkat çekmektedir. Bu da son derece önemli bir noktayı meydana getirmesi açısından son derece dikkate değer özellikler olmaya devam eder.

Genel Merkez Adresi

Rosense genel merkezi bilindiği gibi Isparta ilinde yer almaktadır. Rosense Kozmetik ve Gıda Ürünleri AŞ adıyla Davraz Mh. 115. Cd. Numara: 101 Merkez/Isparta genel merkez adresidir.

Bu genel merkeze ait irtibat numarası 0246 218 12 80 numaradan her anlamda ulaşım sağlama olanakları yer almaktadır. Öte taraftan yine dikkat çeken konulardan birisi olarak tüm yönleriyle ulaşım sağlanması mümkün hale gelecek özellik arasında bulunmaktadır. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar da esas alındığı zaman her zaman ulaşım sağlayabilir ve franchise başvurusu yapabilirsiniz. Böylelikle sektörünün öncü firmasından siz de net kazanç elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com