Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Rossmann Bayilik Bedeli ve Şartları

02.04.2019
330
Rossmann Bayilik Bedeli ve Şartları

Dünyada 4.000 mağazasıyla kişisel bakım & kozmetik ürün mağazacılığı üzerine hizmet veren prestijli mağazacılık kalitesiyle ve sıra dışı özelliklerine dayanarak her açıdan önde gelmeye devam etmektedir.

Rossmann tarafından 2009 yılından bu yana iş fırsatları Türkiye geneline de bayilikler (franchise) verilerek her açıdan halkanın iyice genişlemesine yönelik önemli adımlar atılmaktadır. Bu bakımdan da son derece önde gelen güvenilir bir marka olmaya devam ederek her anlamda ayrıcalığını sunmaya devam ederek kalitelisini sürdürmektedir.

Neden Rossman Bayiliği Almalıyım?

Rossmann 17 Mart 1972 tarihinde Dirk Rossmann tarafından kuruldu. O zamandan bu zamana gücüne güç katarak gelişimine tüm hızıyla devam etti ve her açıdan kaliteli ve sıra dışı yönleriyle her anlamda üyelerinin bayilikleri üzerinden de kozmetik ürünlerine ulaşmasına olanak sunar.

Rossman Bayilik Bedeli

Rossmann dünyanın lider kozmetik markalarından biri olarak her yerde bayilik veriyor. Ortalama 250-500 bin aralığında sermaye ile Rossmann bayiliği açabilir ve her açıdan bulunduğunuz bölgenin en işlek alışveriş merkezinde temsil etme fırsatı bulursunuz. Bu da son derece önemli bir konuyu oluşturması adına gerçekten de önde gelen nitelikleri oluşturmaktadır. Bu da son derece önemli bir anlayışı oluşturmaya devam eder.

Rossmann Bayilik Şartları

Rossmann bayiliklerinin öncelikle markanın güvenilirliğini her yerde en iyi şekilde temsil edecek bayilikler ile çalışmayı istiyor. Bu açıdan kozmetik sektörü üzerine iş deneyimi olanlar tercih edilmektedir. Bununla beraber yine bayiliklerin her açıdan kaliteden bir an olsun taviz verilmeksizin haftanın 7 günü günün 24 saati boyunca kesintisiz olarak hizmet sunmasını sağlamaktadır.

Ayrıca mağazanın 300 m² bir alana sahip olması, alışveriş merkezi projesi olarak giriş katta yer alması ve de her iki cephesinin geniş tutulması isteniyor. Bu bayilik konsepti elbette yerinde yapılacak fizibilite çalışmalarıyla kesinlik kazanmaktadır.

Rossmann Bayiliklerine Hangi Desteği Sağlıyor?

Bayilik almaya karar verdiniz ve kozmetik dünyasına ilgi duyuyorsunuz. Rossman’ı tercih ettiniz. Bu durumda bayilik olarak hangi destekleri sunduğunu da her anlamda bilmek gerekecektir. Öncelikle belirtmek gerekirse Rossmann dünya çapında tam 4.000 mağazasıyla hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Bu anlayışa dayanarak bayiliklere reklam ve satın alma desteğini sunmakta ve personel eleman ilanları eğitim desteği vermektedir. Ayrıca kozmetik ürünleri katalog ve broşür baskı işlemlerini de tamamen sağlamaya devam etmektedir. Bütün bu özellikler düşünüldüğü zaman her anlamda fark yarattığını kesinlikle söylememiz gerekecektir.

Rossmann Bayiliklerinin Avantajları

Rossmann 1972 senesinden bu yana kesintisiz olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında hizmetlerine kaldığı yerden devam ettiği için bayiliklerinin bu anlayışta hizmet almasını sağlamaktadır. Bunun için tüm bayiliklerinin her açıdan kaliteli kozmetik ürünlerini her açıdan en iyi şekilde satış ve pazarlamasını sağlamakta ve de geçmişten bugüne gelen tecrübesiyle yüksek getiri elde etmesini sağlamaktadır.

Bu avantajlar başta gelmek üzere kârı yüksek kazançlı iş fikirleri düşünenler için de her anlamda yapılacak işler ideal konsepti oluşturan yapısından kesinlikle ödün vermeksizin karşımıza çıkmaktadır. Bu da başlı başına ortada duran niteliklerini meydana getirmesi adına son derece önemlidir.

Rossmann Genel Merkez

Rossmann Türkiye ekibi her yerden bayilik taleplerini değerlendirmeye alarak bayilik ilişkilerini değerlendirmektedir. Bunun için isterseniz genel merkez ofisi olan EGS Business Park B2 Blok Kat 14 Yeşilköy/İstanbul adresine ulaşabilir isterseniz yine genel merkeze telefon aracılığıyla 0212 465 64 63 numarası üzerinden de her anlamda ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanında yine 0850 259 77 66 numarasından da her anlamda 7/24 iletişim kurmanız mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com