Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Royal Halı Bayilik Şartları ve Bayilik Fiyatı

21.01.2019
276
Royal Halı Bayilik Şartları ve Bayilik Fiyatı

2005 yılında Gaziantep’te Naksan Holding tarafından kurulan ve tamamen Anadoluya özgü desenlerin nakış nakış, renk renk, çizgi çizgi işlendiği “Hayal değil Royal” sloganıyla hizmet veren endüstriyel halı üretim sektörüdür. Sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ülkemize ayrıca gelişmiş Ar-Ge çalışmalarıyla ilk 3 boyutlu halıyı da tanıtan yine Royal halı olmuştur. Bu özelliğe dayanarak geleneksel el sanatları arasında gelmeye devam eden halılarımızın ev dekorasyonunun olmazsa olmaz iş kurmak istiyorum parçası olmaya devam etmesi her açıdan mümkün olmaya devam etmektedir.

Royal Halı Bayilik

Royal halı günümüzde 200 adet showroom ve 1300 adet yurt genelindeki satış noktasıyla kesintisiz olarak ülkemiz için, gelenek ve göreneklerimiz için, yarınlarımız için ve de en önemlisi ülke ekonomsinin tamamen milli değer ve üretimle güçlenmesi için bayilik vermektedir. Bu bayilikleri aracılığıyla Anadolunun dört bir yanına Edirne’den Kars’a Royal markasını herkesle buluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda bayilik almak isteyenlere franchise sistemi vermektedir.

Bayilik almak isteyenlerin banka teminat göstererek yüz yüze kesinleştirilecek bedeli mali alt yapı olarak elinde tutması isteniyor. Ayrıca 12 m² görsel düzenleme alanı + 350 m² genel satış alanı olacak şekilde standartlar istenmektedir. Bunun yanı sıra endüstriyel halıcılık sektörüne merak duyan ve de bu alanda kendini geliştirmek isteyen yönetici adaylarıyla tanışmak isteniyor. Bütün bu koşulların iş kuruyorum karşılanması halinde Royal’in bir parçası olabilmeniz mümkün olacaktır.

Destek

Royal Halı, bayiliklerini her şeyden önce ailenin birer üyesi olarak kabul ederek aile samimiyetine dayanan birlikte kazanma ve ülkeyi birlikte yarınlara taşıma anlayışı gütmektedir. İşte bu anlayışla hareket edilerek tüm bayiliklere şu destek verilmektedir:

  • -Reklam
  • -Satış ve pazarlama
  • – Personel eğitimi
  • – İnsan kaynakları
  • – Afiş, broşür ve katalog

-Muhasebe gibi alanlarda teknik destekler fazlasıyla verilmektedir. Bütünüyle ortada duran bu özellikler de ele alındığı zaman her açıdan geleceği daha bugünden imar etmek anlamında gerçekten de çok büyük adımların atılması mümkün hale gelmiş olacaktır. Elbette bu yaklaşımlara dayanan bir yapıyla günden güne ilerlemeniz her açıdan sizin de Royal ile birlikte kazanmak adına önemli bir gelişmeyi oluşturmaktadır.

Royal Halının Avantajları

Tarihçesi üzerinde durduğumuz Royal Halının bir de avantajları üzerinde durarak bayilik alacakların neden bu markayı tercih edeceğini daha net açıklamış olalım.

1. Ülkemizin ilk 3 boyutlu tasarımlı halısı tamamen Gaziantep fabrikasından çıkan Royal markalı halıdır. Bu bakımdan gelişmiş Ar-Ge alt yapısına dayanarak endüstriyel makine halısı karlı işler sektörünün tüm gelişmelerini yakından takip eden yenilikçi bir markadır.

2. Halının Anadoludaki merkezlerinden biri de Gaziantep yün halılarıdır. İşte böyle bir ortamda imal edilen halılar ev dekorasyonunun vazgeçilmez öncelikleri arasında gelmektedir. Nakış nakış, desen desen işlenerek her evin aynası olmaya devam etmektedir.

3. Royal Halı üstün müşteri memnuniyetine dayanarak üretimlerini ve satış & pazarlama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

4. Uluslararası ISO innovasyon ödülüne layık görülmüş ve bunun yanı sıra Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ödülü, 500 Sanayi Kuruluşları ödülüne layık görülmüştür. Tüm bu özellikleri bakımından da tercih edilmesi gereken bir halı markasıdır.

İletişim

Gaziantep fabrikasında üretilen birbirinden el emeği göz nuru örneklerinin imal edildiği üretim tesisinin adresi şudur:

4. Organize Sanayi Bölgesi 83402. Cd No. 3 Şehit Kâmil/Gaziantep fabrika adresidir.

Ayrıca 444 97 95 numaradan da müşteri ilişkileri destek hattından anında irtibat kurmanız mümkün olmaktadır. Öte yandan [email protected] adresinden de e-posta gönderebilir ve soru, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com