Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Saka Su Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

26.01.2019
201
Saka Su Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Saka Su Bayilik Bedeli ve Şartları

Türkiye’nin doğal su ihtiyacını karşılayan öncü markası Saka hizmetlerine kesintisiz olarak devam ediyor.

Bilindiği gibi Osmanlılar zamanında askerlere su taşıma işleminden sorumlu kişiler saka olarak bilinirdi. Bu geleneksel çizgiye dayanarak milletine en doğal ve en sağlıklı suyu taşımayı kendisine bir vazife gören Saka bayilik veren marketler her anlamda bayilik açarak hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir. Saka bayilik açmayı düşünen ve ailesini geliştirmek isteyenlere online başvuru formu üzerinden ön başvuru yapmasına imkan tanıyor.

Saka Su Kısa Bilgi

Saka her açıdan bayilik olarak hizmetlerine gururla devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeksizin her yere hizmet götürmeye devam eden Saka doğal yaşam kaynağımız suyun tam manasıyla karşılanması için hizmet standartlarından kesinlikle ödün vermeksizin çalışmalarına devam ediyor.

Bayilik Şartları

– Dağıtım alt yapısını karşılayan dükkan, araç ve dağıtım ekibine sahip olmak

– Saka memnuniyetine dayanarak her açıdan en iyi şekilde temsil edebilme fikrini taşımak

– Saka ailesi olarak tüm özelliklere dayanarak satış ve pazarlama konusunda yetkin elemanlarla ve onların tüm özlük haklarına riayet ederek çalışmak

Bayiliklere Verilen Destekler

Saka tüm bayiliklerinin ailenin bir parçası olmasını sağlaması adına birçok destek sunmaktadır:

– Araç kaplama

– Reklam tabela

– Servis kıyafeti

– Saha logolu su pompası

– Magnet ve personel eğitimi hafta sonu ek iş verilmektedir. Bütün bu özelliklerine dayanarak sizler de Saka’nın ülkemizin en güvenilir su markası olmasına dayanarak bulunduğunuz bölgede temsil edebilme imkanı elde etmiş olacaksınız.

Saka Başvuru Formu

Saka Su, öncelikle ön başvuru formu olarak http://sakasu.com.tr/tr/bayilik/bayilik-basvuru-formu linki üzerinden tüm bayilik adaylarıyla tanışmayı istiyor. Kişisel bilgiler ile öncelikle bayilik gerçek bilgilerin kimler olduğu hakkında genel değerlendirme yapılmaktadır. Bunun sonrasında verilen başvuru formunda sizlerden istenen tüm bilgileri eksiksiz ve tam doldurarak size yeniden dönüş yapılacaktır.

Saka İletişim Bilgileri

Saka “Sağlık Size Gelsin” sloganıyla her açıdan ayağınıza kadar en sağlıklı suyu ulaştırmaya devam etmektedir. Bu amacına dayanarak her anlamda müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak her yönden kusursuz şekilde hizmetlerini yürütmektedir.

Yine öne çıkan nitelikler arasında gelmesi bakımından 444 72 52 numaralı çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile her türlü görüşme yapmanız mümkün olmaktadır. Öte yandan genel merkez binası İstanbul/Çamlıca, Masaldan İş Merkezi, Kısıklı Mh, Alemdağ Cd, No:60 üzerinden her anlamda hizmetlerini yürütmektedir. Aynı zamanda 0850 221 12 00 numarasından da Saka her türlü iletişime geçmeyi mümkün kılmaktadır. Bayiliklerin belgegeçer adresi olan 0212 505 12 95 numarası üzerinden de her türlü doküman gönderme ve tüm resmi muamele işlemlerini yürütmesine imkan tanıyor. Tüm bu özelliklerine dayanarak her anlamda Saka Su ülkemizin her yerinde hizmetlerine kesintisiz olarak kaldığı yerden devam etmekte ve müşteri odaklı çalışma ilkesini her anlamda sürdürmektedir.

Saka Bayiliklerinin Avantajları

Saka bayiliklerinin elbette en büyük avantajı ülkemizin en prestijli su dağıtım ağının bir parçası olmasıdır. Bununla birlikte yine dikkat çeken özelliklerden bir diğeri olarak bayilikler aracılığıyla her anlamda kusursuz bir şekilde hizmetin ortaya konulmasıdır. Tüm bu özellikler ise her açıdan Saka’nın iş fikirleri girişimcilik mevcut var olan özelliklerini meydana getirmesini sağlaması adına gerçekten de sıra dışı yaklaşımları bir arada tutacaktır.

Sorumluluklarının bilincinde, memleketin ekonomisine doğrudan katkıda bulunmayı dileyen herkesin gönül rahatlığıyla tüm bu bayiliklerden her açıdan iletişime geçmeleri tamamen mümkün olan özellikler olarak karşımıza çıkar. Bu da her anlamda Saka farkı olması nedeniyle son derece önemli bir yaklaşım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com