Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Samsonite Bayilik Bedeli ve Şartları

03.02.2019
94
Samsonite Bayilik Bedeli ve Şartları

Sırt çantası, valiz, bavul kısaca çantal kategorisinde aklınıza her ne geliyorsa en kaliteli imalatla siz de Samsonite’de bulabilirsiniz. 28.000 m²’lik üretim tesisiyle modern anlamda ülkemize özellikle bayan sırt çantası üretimiyle giriş yapan Samsonite pazar ağını günden güne geliştirerek müşteri ağını genişletmeyi başarmıştır. Öte yandan dünyanın merkezi New York genel merkezli olarak çanta dünyasına dair aklınıza gelen birbirinden değişik renk ve modellerde üretimleri bulunuyor. 1973 yılından bu yana ülkemizde de aralıksız çanta ve valiz imalatını sürdüren Samsonite, online mağazacılık alanında da gerçekten de iddialı… Dijital pazarlama trendlerini tümüyle yakından takip eden Samsonite müşterilerinin beklentilerini dikkate alarak memnuniyeti en üst düzeyde iş kurmak istiyorum tutmaya devam ederek her anlamda beklentileri en iyi şekilde karşılama avantajı elde etmektedir.

Bayilik Şartları

Bayiliklerden herhangi bir maliyet istenmiyor.

  • Mağaza iç dekorasyon ve envanter düzenlemesi bayilik açmayı düşünen yatırımcısına ait.
  • Ayrıca mağazanın 100- 150 m² aralığındaki genel mağaza alanının bulunması isteniyor.

Öte yandan online mağazalarıyla da ürün ve hizmetlerini güvenli alışveriş noktasından müşterileriyle buluşturmaya devam ederek her anlamda bayilik ürünlerini bir arada taşımayı sürdürmektedir. Bu da her açıdan dikkat çeken en temel noktalardan birisi olma özelliğiyle karşımızdaki yerini korumaya devam edecektir.

Bayilik Desteği

Bütün bayiliklere Samsonite farkıyla reklam, dijital pazarlama eğitimi, afiş, broşür ve katalog eğitimiyle insan kaynaklarına yönelik tüm eğitimlerin verildiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Bu özellikleri esas alındığı zaman her anlamda bayiliklerin iş fırsatları dünya devi markasının bir parçası olarak yüksek kâr marjından gerçekten de kendine düşen yüksek payı elde etmesi olanaklı hale gelebilecektir. Bu da dikkat çeken bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Neden Samsonite?

Samsonite ABD genel merkez olarak hizmet veren dünyanın dev şirketleri arasında yer almaktadır. Ülkemize omuzdan askılı bayan çantalarını getiren de Samsonite markasından başkası değildir. Öte taraftan yine bir diğer nokta olarak her açıdan müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak her yönden beklentileri en iyi şekilde karşılamak adına hizmetlerin meydana getirileceğinden kesinlikle söz etmemiz gerekecektir. Bu da dikkat çeken noktalardan birisi olması açısından her anlamda son derece önemli bir yaklaşım olmaya devam eder.

İletişim

Samsonite 0212 473 18 00 iletişim hattından ya da [email protected] adresinden bayilik başvurusu yapabilir ve bayilik konusuyla ilgili olarak aklınıza takılan tüm sorularda teknik destek alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra İstanbul/Erenköy ve Tekirdağ/Çorlu’daki üretim atölyelerini de yerinden inceleyebilir ve çantaların imalat sürecine ilişkin olarak her anlamda detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Samsonite Bayilik Avantajları

Samsonite bayilikleri şu anda 25 adet bulunuyor. Türkiye şubelerini henüz büyütmemiş olan Samsonite bunun nedenini daha çok yurt dışı bayiliklerine daha çok vakit ayırmasından kaynaklanıyor. Fakat günümüzde Türkiye’deki bayilikleriyle de şu sıralar meşgul olmaya başlamış olan dev şirket alanındaki bütün gelişmeleri yakından takip altına alarak hizmetlerini aktarmaktadır.

Tümüyle müşterilerinin beklentilerini en yukarı düzeye taşımaya devam ederek çalışmalarda bulunan Samsonite bu ayrıcalıklarıyla her anlamda müşterilerinin en iyi şekilde hizmet almasına yönelik çalışmalarda bulunmaktadır. Bulunduğu tüm çalışmalarında daima müşterilerinin en çok para kazandıran işler iyi şekilde temsil edilebilir olmasına katkıda bulunmaya devam eden yaklaşımına yer vererek alanında uzman personelleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bayiliklerinin yıllık net %40 büyüme oranından kâr almasını sağlamaya devam etmektedir. Bu da her açıdan bayiliklerin de doğru orantılı olarak kazançlı çıkması anlamına gelir. Öte yandan mağaza görsel dekorasyonu dışında ekstra maliyet alınmaması da ayrıca bir avantajdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com