Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Saray Halı Bayilik Bedeli ve Şartları

01.04.2019
69
Saray Halı Bayilik Bedeli ve Şartları

Temellerini 1972 yılında atan Saray Halı ülkemizin lider halı üretici firması olmaya devam etmektedir. Yıllık 2.500 istihdam sayısıyla en çok istihdam imkanı sunmaya devam eden şirketler arasında gelerek her anlamda geleneksel el sanatı halıları yepyeni koleksiyon ürünleriyle franchise sizlere sunmaya devam etmektedir.

Bu bakımdan saraylara layık halıları evlerinize getirmeye devam ederek her anlamda kaliteden ödün vermeyen güçlü yönleriyle hizmetlerini ortaya koymaktadır. Bir başka yaklaşımı açısından düşünüldüğü zaman her anlamda Saray halının kaliteden ödün vermeksizin önde gelen yönü birçok yerde franchise vererek günden güne büyümesidir. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar da düşünüldüğü zaman her anlamda günden güne gerek ülke ekonomisine katkı bakımından gerekse en kaliteli makine üretimi halılarla fark yaratmaktadır.

Bayiliklerin Avantajları

Neden Saray halıyı tercih etmelisiniz? Çünkü;

* 1972 yılından bu yana kesintisiz olarak halı üretimine yönelik hizmet veriyor.

* Yılda 2.500 istihdam payıyla ülkemizin genç nüfusunun çalışma hayatına atılmasını sağlamaya devam ediyor.

* Saraylara layık özel koleksiyon üretimleri herkese sunarak gayet uygun fiyatlarla hizmet sunuyor.

* Birbirinden en özel halı koleksiyonlarını alanında uzman tasarımcıların elinden çıkan tasarımlarla sizlere sunuyor.

* Yıllık büyüme kapasitesi bakımından istikrarlı şirketlerin arasında gelmesi açısından sizin de genel merkez ile birlikte büyümesine imkan sunuyor.

* Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan yaklaşımına dayanarak her anlamda dikkat çekiyor.

Bütün bu ortada duran özellikleri açısından değerlendirildiği zaman her anlamda bayiliklerin sunmaya devam ettiği avantajların her anlamda fark yarattığını kesinlikle dile franchising getirmemiz gerekmektedir.

Bayiliklerin Temel Şartları

Bayilik almak isteyenlerin sahip oldukları temel şartlar üzerinde de durmamız gerekir. Böylelikle her açıdan Saray halının sunduğu birçok özellikleri dikkate alarak her anlamda sıra dışı niteliklerle sizler de bu yapının bir parçası olursunuz. Belli başlı bayilik sistemine dair temel şartları şunlar oluşturmaktadır:

– Yerinde fizibilite çalışmaları gerçekleştirilerek Saray halı konseptine karar verilir.

– Maliyeti kesinlikle yüz yüze yapılacak mülakat neticesinde saptanacaktır.

– Bulunduğunuz konumun en işlek caddesinde yer alarak her anlamda fark yaratmaktadır.

– Daima Saray Halı kurum kültürünü koruyacak, müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak bayilik oluşturmaya yönelik çalışmalarda bulunmaktadır.

Bayiliklere Verilen Destekler

Saray Halı, ülkemizin öncü kuruluşları ne iş yapabilirim arasında gelmesi bakımından halı üretimi sektörünün lider firması arasında yer alıyor. Bunun için de ülkemizde mevcut haldeki binin üzerindeki satış noktalarına yenilerini de ekleyerek her anlamda Saray markasının ülkemizin her yerine yayılmasına imkan tanımaktadır. Bu bakımdan bayiliklere verilen destekler gerçekten de kurumun tarihçesine dayanan özelliğiyle dikkat çeken nitelik taşımaya devam eder:

– Bayiliklere verilen destekler arasında gelmesi açısından ulusal televizyon kanallarında yazılı ve görsel reklam desteğinin verilmesi,

– Satın alma ve muhasebe maliyeti konusunda gerekli eğitim desteği,

– İnsan kaynakları, operasyonel süreçler ve daha birçok konuda yerinde destekleri vererek her anlamda müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulmasına olanak tanımaktadır.

Saray Halı Genel Müdürlük

Saray Halı 1972 yılından bu yana lider halı üreticisi olarak ülke genelinde verdiği bayilikleriyle daha çok büyümektedir. Belli başlı standartlarının arasında gelmesi açısından her anlamda genel müdürlüğe ulaşarak ayrıntılı bilgiler elde etmeniz mümkün olacaktır:

Atatürk Mh, Vedat Günyol Cd, No.13 Ataşehir/İstanbul genel müdürlük adresi olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Öte taraftan genel müdürlüğe mesai saatleri içerisinde 0216 573 10 50 numaradan her anlamda ulaşmanız mümkün olacaktır. Saray Halı üretimlerinin yapıldığı fabrika ise Kayseri/Develi ilçesinde bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com