Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Shoes Center Bayilik Bedeli ve Şartları

03.02.2019
116
Shoes Center Bayilik Bedeli ve Şartları

Shoes Center, 1972 yılından bu yana %100 yerli sermayeyle kurulan kadın, erkek ve çocuk ayakkabı üreticisidir. Dünyanın önde gelen markalarını tüketicileriyle buluşturan Shoes Center yarım asra dayanan tecrübesiyle hizmet vermektedir. Öncelikli olarak müşterilerinin beklentilerini merkeze koyan bir yaklaşımla hareket ederek her anlamda ileriye doğru atılımlar gerçekleştirmeyi sürdürmektedir. Elbette iş fırsatları tüm bu unsurlarıyla da sektörünün lideri olmaya devam etmektedir.

Neden Shoes Center?

Türkiyenin ilk karma ürünler trendini ortaya koyan sektörünün güvenilir firmasıdır. Spor ayakkabı, klasik model, casual ve daha birçok modelleriyle karma ürünler konseptini ilk defa sergileyen ayakkabı firmasıdır. Başladığı ilk yıllarda Hayri markasıyla kurulan ve daha sonra tüm ayakkabı markalarına ulaşabileceğiniz ayakkabı merkezi olma düşüncesiyle Shoes Center olarak adını değiştiren firma güvenilir franchise veren firmalar olan yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ürün gamını geliştirmektedir.

Shoes Center Markaları

Shoes Center güvenilir olarak müşterilerine şu markaları buluşturuyor.

 • Tommy Hilfiger
 • Marco Ferretti
 • Rossi
 • Timberland
 • Skechers
 • Ugg

Sebago ve daha birçok güvenilir markayı müşteri memnuniyeti esasına dayanarak onlarla buluşturmaya devam etmektedir.

Bayilik Şartları

Shoes Center Türkiye genelinde bayilik vererek her yerde Shoes Center markasını en iyi şekilde temsil edeceğine inanan yeni takım arkadaşlarını kadroya dahil etmek istiyor. Bu bakımdan bayilik şartları şunlar:

 • Bayilik almayı düşünen kişilerin ayakkabıcılık sektörüne ilgi duyması gerekmektedir.
 • Mağaza konseptinin 150 m² – 200 m² aralığında olması isteniyor.
 • Mağazanın en az 20 m² alanının teşhir salonu olarak kullanılması hedefleniyor.
 • Başlangıç maliyeti olarak 150.000 TL banka teminat talep edilmektedir.

Bu talepleri karşılayacağına inananlarla öncelikle ön görüşme yapılmakta ve bu görüşmede tüm detaylar enine boyuna masaya yatırılmaktadır. Bunun akabinde de somut gelişmeler ışığı altında adaylara ikinci bir görüşme ayarlanmaktadır. Bu görüşmede mali süreçler ve diğer tüm detaylar görüşülerek bayilik konusunda mutabık kalınacağı kesinlik kazanmaktadır.

Bayilik Desteği

Shoes Center Türkiyenin her yerine verdiği franchising ile yarım asra dayanan köklü firma olmasının getirdiği gururla her yerde markasını temsil etmeyi amaçlamaktadır. Bu anlayış çerçevesine dayanarak her anlamda müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak adına onlara bayilik destekleri de sunuyor. Bu anlayışa dayanarak;

 • Bayiliklere reklam (dijital reklamcılık, afiş, broşür, katalog baskı)
 • İnsan kaynakları (personel seçme ve yerleştirme, eğitim)
 • Görsel düzenleme
 • Satış ve pazarlama stratejisi ve eğitimleri
 • Cirodan net pay gibi destekler verilerek böylelikle ayakkabı sektörünün lideri olmaya devam eden markanın gücüyle daha çok kazanacak kişileri bünyesine taşımaya devam etmektedir. İşte bu anlayış çizgisinde hareket edildiği zaman da her anlamda tamamen kaliteden kesinlikle taviz vermeyen bir yaklaşıma yer verilmeye devam edildiğini kesinlikle dikkate almamız gerekecektir.

İletişim Bilgileri

Halaskargazi Cd. No: 108 Osmanbey/İstanbul

Tel: 0212 230 13 27

Fax: 0212 246 07 40

e-mail: [email protected] iletişim bilgileriyle her anlamda sizler de ulaşım sağlayarak Shoes Center bayiliklerinden biri olarak bulunduğunuz lokasyonda temsil etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Öte yandan yine dikkat çeken bir diğer yaklaşım olarak her anlamda fabrikayla da doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Fabrika adresi olarak şu adres bilgileri geçerlidir:

Gürsel Mh. Yeşiltepe Sk. Giray Han No:28 Kağıthane/İstanbul

Tel: 0212 291 22 31 üzerinden siz de fabrikayı arayarak görüş alabilirsiniz.

Bu sayede tüm iletişim kanallarını kullanarak bayilik alarak en doğru tercih yapacağınız Shoes Center ile kazanç dolu bir yıla hazır olabilir ve yıllık %25 net büyüme kapasitesinden siz de yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com