Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Simit Dünyası Bayilik Bedeli ve Şartları

01.04.2019
50
Simit Dünyası Bayilik Bedeli ve Şartları

Yıllar öncesinde simitler sadece seyyar sokak simitçilerinden alınabilirken, son zamanlarda açılan simit kafelerle birlikte daha ulaşılabilir hale geldi. Artık sabah, öğle ya da akşam vakti farketmeden istediğimiz zaman bu simit kafelerden birine gidip  yanında çay veya ayranla simidimizi keyifle yiyebiliyoruz. Simit kafe markalarından biri olan Simit Dünyası da farklı yerlerde şube açmak üzere yeni yatırımcılara bayilikler veriyor. Sen de Simit Dünyası bayilerinden biri olup, 7’den 70 herkesin sevdiği geleneksel bir yiyecek olarak simitten kendine sürdürülebilir bir kazanç kapısı açabilirsin.

Büyük simit kafelerinden biri olan Simit Dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmen senin bu bayiliği almanda etkili olacaktır.

Simit Dünyası’nın Çıtır Çıtır Simitleri Seni Bekliyor

Simit Dünyası, 1995 yılında Ankara Kızılay’da küçük bir simit fırını olarak faaliyete başladı.  Simitlerini taş fırında pişirerek benzersiz çıtır çıtır bir lezzeti yakalayan Simit Dünyası, geleneksel simidi sokak tezgahlarından kafeye konseptine alan ilk fırın oldu. Kısa süre içinde müşterilerinin gösterdiği ilgiyle Kızılay çevresinde 8 şube açarak hizmet alanını genişletti.

Günün her saatinde müşterilerine sıcak Ankara simidi sunmayı hedefleyen Simit Dünyası, bir süre sonra kafelerindeki menülere başka lezzetleri de ekleyerek müşterilerine geniş bir ürün çeşidi sunmaya başladı.

23 yıldır enfes simitleriyle müşterilerinde bağımlılık yapan Simit Dünyası, çıtır çıtır simitlerini daha geniş kitlelere ulaştırma üzere bayilik vererek şube sayısını artırmayı planlıyor.

Neden Simit Dünyası Kafeyi Açmalısın?

Simit, patronundan işçisine; büyüğünden küçüğüne; öğretmeninden öğrencisine kadar geniş kesimlere hitap eden, sadee Türklerin değil diğer milletlerin de damak tadına uygun geleneksel bir yiyecektir. Yanında sıcak bir çayla yenilen simit sabah, öğle ya da akşam herkes için gerçek bir keyiftir. Taş fırında pişirdiği çıtır çıtır Ankara simidini tüketiciyle buluşturan  Simit Dünyası da hem simit çeşitleri hem de diğer unlu mamülleriyle lezzet ayrıcalığını yaşamak isteyenlerin tercihidir.

Sekiz Adımda Simit Dünyası Bayiilik Başvurusu

Sadece yemek için değil simidi iş fırsatı için de düşünüyorsan aşağıdaki adımları atarak sen de Simit Dünyası bayii olmak için başvurabilir ve kendi işinin başına geçebilirsin.

  1. Adım Başvuru: İlk yapman gereken http://www.simitdunyasi.com.tr/franchise linkinde bulunan detaylı başvuru formunu doldurmak ya da +90 312 4198848 numaralı telefonda bilgi almak olmalıdır. Başvuru formunda önceki iş geçmişin, şubeyi açmayı düşündüğün lokasyon, simit kafeyi açacağın dükkanın mülkiyet durumu, yatırım bütçen, verebileceğin referanslar, kafenin ortaklı olup olmayacağı, gibi bir takım bilgiler isteniyor.
  2. Adım Ön Görüşme : Yaptığın bayilik başvurusunun değerlendirilmesi sonucunda uygun bulunduğun takdirde Simit Dünyası yetkilileri detayları konuşmak üzere seni yüz yüze görüşmeye çağırıyor.
  3. Adım İş Planının Sunumu: Ön görüşmen olumlu geçtiyse artık sıra  Simit Dünyası Yönetim Kurulu’na sunmak için ayrıntılı bir iş planı hazırlıyorsun.
  4. Adım Doğru Bayinin Seçimi: Hazırlayıp Yönetim Kuruluna sunduğun iş planının incelenmesi sonucunda bizzat simit kafede bulunup bulunamayacağın, bu iş için uygun olup olmadığına karar veriliyor ve diğer adaylar arasından senin seçilip seçilmeyeceğin belli oluyor.
  5. Adım Protokolun İmzalanması: Seçilen bayi ise Simit Dünyası ile ön protokol imzalıyorsun.
  6. Alışma ve Hazırlanma Dönemi: Bu dönemde sen ve kafede çalışacak personel için eğitim veriliyor. Diğer taraftan dükkanın dekorasyon çalışmaları da başlıyor.
  7. Uygulamalı Eğitim: Bu aşamada dükkanda tüm personelinle beraber teorik ve pratik eğitimleri alıyorsun.
  8. Kesin Kontrat ve Şubeni Açılışı: Tüm süreçlerde karşılıklı olarak herhangi bir sıkıntı yaşamadıysan artık Simit Dünyası ile kesin kontratı imzalayarak, simit kafeni açabilir ve faaliyetlerine başlayabilirsin. Hayırlı olsun…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com