Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Simit Sarayı Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

20.01.2019
182
Simit Sarayı Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Türkiye’nin unlu mamülde lider zincir kafe işletmeciliği Simit Sarayı kurulduğu yıldan bu yana hizmetlerini daima samimiyete dayandırarak sürdürmeye devam ediyor. Her anlamda hem çalışanlarına değer veriyor bayilik veren cafeler hem de yeni bayiliklerine yüksek oranda kazanç sağlayan teklifler sunarak Simit Sarayı’nın bir üyesi olmaya herkesi davet ediyor.

Bütün bu özellikleriyle düşünülecek olunduğu zaman gerçekten de her bakımdan dikkat çeken özellikleriyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmek gerekmektedir.

Simit Sarayının Kısa Geçmişi

İlk olarak 2002 yılında İstanbul’da açıldı. O zamanlar kafe düzeyinde tamamen sağlık koşullarına riayet eden yerler yoktu. Simit Sarayı böyle bir zamanda söz konusu unlu mamüller hizmetinin lider markası olarak halk tarafından benimsendi ve zincirini geliştire geliştire şu an hemen hemen 81 ilde de tüm deneyimli personelleriyle hizmet veriyor.

Bu özelliğiyle de sağlık koşullarına dikkat edilerek tamamen yerli ve geleneksel damak tadımız simit başta olmak üzere tüm unlu mamüller üzerine hizmetlerine yer veriyor.

Simit Sarayının Avantajları

Simit Sarayının geçmişine baktığımızda karşımıza çıkan sonuç şu oldu. Köklü bir kuruluş ve ülkenin tüm kesimince saygı duyulan bir kuruluş. Hal böyle olunca da bu gücünü nereden aldığı sorusu akla gelmektedir. Sloganında da vurgu yapıldığı gibi para kazanma yöntemleri ülkemizin resmi unlu mamüller markası olmasında samimiyete dayanan ve hamurunda dostluğun var olduğu bir sosyal ilişki yumağının yer almasıdır. İşte bayilikleri de bu samimi ortama dahil olmakta ve her açıdan dostane ilişkiler kurularak karşılıklı kazan kazan politikası güdülmektedir.

Simit Sarayının Bayilik Şartları

Simit Sarayı caddelerde ve avmlerde olmak üzere iki tür konsepte sahip olmakta ve bu şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir.

Bayilik olarak her açıdan Simit Sarayı cadde düzeyinde;

– en az 120 m² en fazla 300 m² bir alan olmasını

– bahçe terasının en az 30 m² alanda olmasını

– işlek caddede yer almasını ve müşteri kitlesinin yoğun olabileceği yerlerin konum olarak tercih edilmesini talep etmektedir.

Bu bayilik koşulları fizibilite araştırmalarına dayanarak yerinden iç ve dış fotoğraflar çekilerek genel merkeze iletilmesiyle sonuçlandırılmaktadır.

Avm içerisindeki işletmelerden ise şunlar beklenmektedir:

– En az 120 m² en fazla 300 m² alanda yer almasını

– Avm giriş katında olmasını

– Tavan yüksekliğinin 3 m olmasını beklemektedir.

Bu bayilk koşulları yerine getirildikten sonra Simit Sarayı ile malyet hesaplamasına geçilir.

Simit Sarayının Bayilik Maliyeti

Simit Sarayı maddi politikalarını en iyi iş fikirleri tamamen bayilik işletmecisi ile bire bir görüşmeye dayandıktan sonra saptamaktadır. Bu bakımdan yüz yüze görüşme dışında net bir rakam vermemektedir. Bunun temel nedeni işletmenin açılacağı güzergah ve iş yoğunluğunun saptanmasına dayalı olarak herkes için ortak bir değerin verilemeyecek olmasından ileri gelmektedir. Bu da gerçekten önemli bir konuyu teşkil etmesi adına öne çıkan bir yaklaşımı resmetmektedir.

Simit Sarayı Bayilik Ön Başvuru Formu

Simit Sarayının dostluğa dayanan sımsıkı bayiliklerinden biri olmaya karar verdiyseniz öncelikle https://www.simitsarayi.com/franchise linkindeki ön başvuru formunu doldurmanız gerekir. Burada kişisel bilgileriniz istenmekte ve daha sonra tüzel kişilik olarak işletmenize dair bilgiler istenmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra kısa bir sürede tarafınıza dönüş olacak ve tüm ayrıntılar üzerine görüşmeye davet edileceksiniz. Yapılan görüşmeler neticesinde her anlamda Simit Sarayının bir üyesi olarak gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin sizler de her anlamda tüm özelliklere dayanarak bayilik açmaya hak kazanacak ve tamamen sıra dışı bir bayilik ortamında yerinizi alacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com