Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Skechers Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

02.02.2019
385
Skechers Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

Ulusal bir markadan bayilik almak ve karlı bir işe başlamak istiyorsanız, Shechers ile franchise alabilir hızlı para kazanma başlayabilirsiniz. Ulusal bir ayakkabı markası olan Skechers ayakkabı ile birlikte büyümek istiyorsanız, kendi işinizi kurma arzusuna sahipseniz, tanınmış bir markanın adı altında çalışmak istiyorsanız, franchising sisteminin sizlere sunduğu kolaylıklar ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Ne yazık ki Skerchers şu anda bayilik vermeyi düşünmesede, bir yeriniz var ise bu yerinizi Skercher bayiliği almak için önere bilirsiniz.

Franchising Nedir

Franchise ile ürüne, hizmete, kalitesini ve ismini kanıtlamış, başarılı olmuş firmaların, belli şartlar dahilinde işin yönetim ve yürütülmesine ilişkin destek sağlayarak, belirli bir maddi bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara markasını kullanmaları için isim hakkı verebilirler.

Neden Franchising Sistemine Geçmeliyim

 • İşinizi kurarken geçireceğiniz zamanın kısalması.
 • Bütün sorunlarınızda çözüm sağlayabilecek, üst kademede birisinin olması.
 • Hem zaman hemde finansal olarak tasarruf sağlanması.
 • Bilinen bir marka ile rahat satış imkanı.
 • Hazır bir sistem olduğundan dolayı, kişi ürününü veya markasını tanıtmak için daha az zaman harcamakta ve daha hızlı, kaliteli bir şekilde satış yapabilmektedir.

Shechers Ayakkabı Hakkında

Olka

İstanbul’ da 2011 yılında kurulan Olka Spor Malzemeleri Tic. A.Ş. Ayakkabı ve Giyim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır ve günümüzde de hizmet vermeye devam etmektedir. Amerika’ nın en büyük markalarından biri olan Skechers’ in Türkiye’ deki distribütörü olan firmadır. Aynı zamanda, Skechers’ in tüm Türkiye operasyonunu yönetmektedir.

Skerchers

1992 yılında kurulan Skechers, fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getireyek ürünlerini dünya çapında bir ayakkabı markası haline getirmeyi başarmıştır. Günlük giyim ve çocuk kategorilerinde Amerika’ da açık ara ile pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisi ile de Amerika’ nın en büyük ikinci markası olmayı başarmıştır. Özellikle odak noktasında günlük, yürüyüş ve koşu ayakkabı modellerini bulunan Skechers, sunduğu muazzam rahatlık ve renkli tasarımlarla yepyeni bir dönem başlatmıştır.

2011 yılından bu yana Türkiye’ de gizmet vermekte olan Skerchers’ in geçmişten bu günümüze kadar Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian, Demi Lovato ve Kelly Brook gibi isimler marka yüzü olmuştur. Global anlamda dünyanın en büyük markalarından biri olan Skechers, 190′ dan fazla ülkede 1000′ in üzerinde mağazasıyla hizmet vermeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Sherchers Ayakkabı Bayilik Şartları ve Bedeli

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Skerchers ayakkabı şu anda bayilik vermeyi düşünmediği için, ne yazık ki belirli bir şartları veya ödemeniz gereken bir bedel bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra iyi bir yer sahibiyseniz ve bunu Skerchers bayiliği için kullanmak istiyorsanız veya dükkanınızın kiralanmasını istiyorsanız, Skerchers ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitesinde bulacağını başvuru formunu doğru bir şekilde doldurup gönderdikten sonra, talebinizi değerlendirecek ve size geri dönüş yapacaklardır.

Franchise Başvuru Formunda Sizden İstenen Bilgiler

 1. adınız
 2. soyadınız
 3. telefon numaranız
 4. var ise farks adresiniz
 5. Gsm
 6. E-mail adresiniz
 7. Adresiniz
 8. Vergi dairesi
 9. Vergi numarası
 10. Hangi sektörde ne iş ile meşgul olduğunuz
 11. Hani ilde bayilik açmak istediğiniz
 12. Mağazayı konumlandırmak istediğiniz lokasyon ile ilgili özellikler
 13. Firmanız/iş tecrübeleriniz ile ilgili  bilgileriniz
 14. Mağazanın yer aldığı nokta(cadde/avm/sokak ismi ve özellikleri olarak) ayrıntılı anlatmanız

Yukarıda belirttiğimiz bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurduktan sonra başvuru formunuzu gönderebilirsiniz. Skerchers uzman ekibi başvurunuzu titizlikle inceledikten sonra size geri dönüş yapacaklardır.

Sherchers Ayakkabı İletişim Bilgileri

Tel: 0850 488 02 00
Web: https://www.skechers.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com