Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

So Chic Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

20.01.2019
243
So Chic Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

1950 yılından bu yana tam yarım asrın üzerinde bir yıldan bu yana mücevherat ve ziynetli eşyalar tasarımı konusunda dünyanın en güvendiği marka olmaya devam eden So Chic franchise veren firmalar ve fiyatları Türkiye genelinde bayilik vermeye devam ediyor. Bayilikleri aracılığıyla her yere birbirinden özgün tasarımlarla So Chic marka yüzükleri, bilezik ve kolyeleri ulaştırıyor. Öte yandan bayilikleri aracılığıyla tamamen çok özel tasarımcıların hazırlamış olduğu kıymetli mücevherlerle ayrıca yatırım yapmak isteyenlere de öncülük tanıyor. İşte ortada duran bu özellikler ışığında her anlamda tercih edilme konusunda en çok güvenilen evrensel bir marka olduğunu kesinlikle dikkate almak gerekecektir.

Bayilik Nasıl Alınır?

So Chic bayilik işlemi için https://www.sochic.com.tr/bayi-basvuru-sayfasi linkinden doğrudan bayilik ön başvuru formunu doldurmanız isteniyor. Online başvuru formunuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra satış ve pazarlama departmanı tarafından ivedilikle incelendikten sonra tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır. Bayilik işleminde anlaşmaya varılması halinde siz de artık So Chic markasının her zaman parlayan yıldızlarından biri olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. Böylelikle her anlamda öne çıkmış olacaksınız.

Bayiliklerin Avantajları

So Chic bayilklerinin en büyük avantajı yarım asrın da ötesinde mücevherat ve ziynet eşyaları satış ve pazarlama hizmeti veren evrensel bir şirkette yer almak… Bunun yüksek kazancından haklı olarak hissedar olmak ve elbette tamamen kendine özel tasarımlarla her yıl birbirinden özel koleksiyon tasarımlara sahip olmak. İşte tüm bunlar söz konusu markayı markanın ötesine en karlı iş fikirleri çıkaran sıra dışı nitelikler arasında söylenebilir. Tümüyle ortada duran bu farklı tasarımları da gerçekten de mücevherat markasının dikkat çeken yenilikleri arasında gelmeye devam etmektedir. Bu da mücevherat dünyasının yükselmeye devam eden yıldızı arasında yer almanızı sağlamaktadır.

Franchising Mağazaları

So Chic, Türkiye’nin hemen hemen her kentinde bulunan bayilikleri aracılığıyla gerçekten de evrensel bir mücevherat şirket olduğunu çoktan kanıtlamış durumda. Hali hazırda Ankara’da Armada, Ankamall ve Nata Vega gibi saygın ve önde gelen alışveriş merkezlerindeki bayilkleriyle müşterilerine her anlamda sıra dışı hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra yine İstanbul ve İzmir illerinde de birbirinden seçkin bayilik ağı bulunmakta ve franchise mağazaları üzerinden kolye ve bilezik tasarımının en göze çarpan tasarımlarını müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedir. Böylelikle her anlamda ülkemizin parlayan yıldızlarından birisi olan bu büyük kıymetli ziynet eşya markası da her anlamda dikkat çekmektedir.

So Chic İletişim

Genel merkezi İstanbul/Fatih’te yer alan So Chic ülkemizin seçkin maden mühendisleri ve sanat tasarımcılarının aldıkları akademik eğitimleriyle birleştirilerek çok para kazandıran işler sıra dışı takı tasarımları meydana getirilmektedir. Bunun yanı sıra her açıdan titizlikle hazırlanan adeta her biri müzelik olan tüm bu tasarımlar tamamen yerli tasarıma dayanarak müşterilere cazip fiyatlarla sunulmaktadır. So Chic müşteri hizmetlerini haftanın yedi günü 24 saat kesintisiz arayarak bayilik hakkında detaylı bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

Nitekim So Chic 0212 513 68 00 numaralı telefon numarası üzerinden her türlü soru ve görüşlerinizi dikkate almaktadır. Bu açıdan da So Chic sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında var olan şubeleriyle hem kendi bayilerini kazandırmaya hem de ülke ekonomisinin kalkınmasına teşvik olmaktadır. Aynı zamanda yeni açtığı bayilikleriyle de istihdama doğrudan doğruya katkıda bulunmaya devam ederek her anlamda ülke ekonomisinin her anlamda kazançlı çıkmasını sağlamaya devam etmektedir. Tüm bu olanaklara dayanarak herkesin bir gün So Chicli olmasına kesin gözüyle bakılarak tüm ürünlerde yarı fiyatına yaklaşan oranlarda net indirim gerçekleştirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com