Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Subway Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

19.01.2019
309
Subway Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Dünyanın en büyük sandviç zinciri haline gelen Subway, 1965 yılında hayali tıp okumak olan Fred Deluca ve Peter Buck tarafından kurulmuştur. Henüz 17 yaşında olan iki genç tarafından büyük hayallerler Pete’s Super Submarines adını verdikleri sandviçten ilk gün 312 adet sattıklarında hayallerinin geleceğini görmüş oldular.  Hızlı yemek sektörünün açıklarını, eksiklerini ve dezavantajlarını bilerek yola çıkan ikili, lezzetli ve kaliteli ürünleriyle kısa sürede restoran sayılarını artırarak bugünlere gelmişlerdir. Dünya genelinde 44.600’dan fazla restorana sahip dünyanın en büyük sandviç zinciridir. Dünya genelinde lokasyon esnekliği, işlevselliği ve verimliliği ön plana çıkaran konsepti ile düşük maliyetlere kaliteli ürünler çıkaran marka olarak bilinen Subway bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda geliyor.

Günün Akışına En Uygun Konsept

Hızlı yemek anlayışıyla çalışan Subway sandviç konusunda dinamik ve büyük bir menüye sahip. Tavuklu sandviçlerden, rozbif ve İtalyan şarküteri ürünlerine, ton balıklı sandviçten biftekli sandviçe kadar birçok sandviç seçeneği yanında geniş bir de salata menüsü sunmaktadır. Gel al servislerde oldukça hızlı çalışan Subway günün her saati doyurucu ve lezzetli sandviçler yemeniz için ideal bir noktadır. Bir Subway restoranında herhangi bir yemeğin siparişini verdiğinizde siparişiniz gözlerinizin önünde hazırlanarak hijyen ve titizliğini sizlere kanıtlar. Sandviç ve salatalarınızda farklı etler, lezzetli ve taze ekmekler, çeşitli baharat karışımları, taze sebzeler ve soslar kullanılır.

Subway Catering

Subway restoranına gittiğinizde menü dahilinde sipariş vererek alabileceğiniz ürün dışında dilerseniz arkadaş toplantıları, aile toplantıları, özel davetleriniz, gibi toplu şekilde yapılacak olan bütün davetleriniz için yeme içme konusunda bütün planlamalarınızı yapabilir. Dilediğiniz sandviç ve salataları dilediğiniz kişi sayısı kadar hazırlar ve organizasyon zamanı tam vaktinde sizlere ulaştırır. Doğum günü, tatil partileri, spor etkinlikleri, ofis toplantıları, sosyal buluşmalar için farklı planlama fikirleri sunarak sizleri yönlendirir.

Subway Franchise Planlama

Dünyanın en tanınmış ve en büyük restoran zincirlerinden biri olan Subway, düşük işletme maliyetleri uygun kurulum masrafları yanında başarılı bir kariyerin teminatını sunar. Franchise koşulları ve şartları için www.subway.com adresinden restoran açma adımlarını takip ederek ilk önce franchise başvuru broşürü talep edip franchise başvurusunu yapman gerekiyor. Ardından restoranı açmayı düşündüğün bölgenin bölge müdürü ile görüşmen ardından da bir finansman bulman gerekmekte. Ayrıca finansman bizzat kendin de olabilirsin. Bütün bu adımlardan franchise sözleşmesini imzalayıp Subway tarafından verilen eğitime katılarak bir yer kiralayıp mağazanı oluşturabilirsin.

Subway Maliyetler

Sade, şık, işlevsel ve verimliliği yüksek mantığıyla kurulan Subway restoranları lokasyon konusunda da esneklik gösterir. Ülkeden ülkeye fark gösteren maliyetleri, restoranın en basit mantığı ile kurgulanmıştır. Subway’in ülkemiz için belirlediği franchise bedeli 10.000 – 15.000 Amerikan Doları arasında değişmektedir. Gerekli yatırım menüleri ve birçok değişkenlik gösteren bütçe için birebir Subway ile görüşmek gerekse de yatırım bedeli 92.000 Amerikan dolarına kadar çıkabilmektedir.

Subway Destek

Franchise başvurunuzu yaptığınız andan, restoranınızda ilk sandviçi sattığınız ana kadar birçok adımda Subway destek sizlere farklı fikirler ve yol göstermelerle destek oluyor. Personel eğitimi, adaptasyon ve piyasa rehberliği, ürün geliştirme, reklam ve prodüksiyon, menü ve styling, mağaza tasarımı ve ekipman düzenleme rehberi, saha ve rekabet desteği ve daha birçok konuda yardım adımlarıyla Subway, bünyesine katılan işletmelere tam destek sağlıyor ve yüksek kar marjı vadediyor. Yenilikçi, girişken, atılgan, farklı fikirlere açık ve meraklı, ekip ve liderlik ruhuna sahip, dinamik girişimcilerden biriysen ve farklı lezzetleri dünya genelinde tanımak, bilmek istiyorsan Subway tüm ürünleri ve ayrıcalıkları ile seni bekliyor. Subway benzer diğer markalara kıyasla yüksek kar marjına sahip çok para kazandıran işler arasında gösterilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com