Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Sultanahmet Köftecisi Bayilik Bedeli ve Şartları

29.01.2019
111
Sultanahmet Köftecisi Bayilik Bedeli ve Şartları

Ülke çapında 40 şehirde 130 şube ile hizmet veren Sultanahmet Köftecisi franchise veren firmalar arasında marka bilinirliği ve sunduğu imkanlar ile öne çıkmayı başarıyor. El değmeden üretilen ve 12 ayrı denetimden geçen Sultanahmet köfteleri pişirme ve tadım testlerinden sonra müşterileri ile buluşuyor.

Geleneksel Lezzet anlayışını hızlı tüketim ihtiyacına entegre eden Sultanahmet Köftecisi eşsiz lezzetini koruyarak kaliteli ve hijyenik standartlarda hizmet veriyor. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Sultanahmet Köftecisi menüsünde bulunan eşsiz lezzet ve sunuma sahip tavuk çeşitleri, köfte çeşitleri, soğuk ve sıcak içecek çeşitleri0, sütlü ve şerbetli tatlı çeşitleri ,piyaz ve salata çeşitleri ve çorba çeşitleri ile müşterilerinden tam not almayı başarıyor.

Dünya Markası Olmaya Aday

Kârlı iş fikirleri alanında girişimcilerine çok kazandırmayı amaçlayan ve kazandıran Sultanahmet Köftecisi her geçen gün gelişen bayi ağı ve sektöre yenilikçi yaklaşımı ile emin adımlarla ilerleyerek bir dünya markası olmaya aday. Kökeni 1920’lere dayanan yani yaklaşık olarak 1 asırlık lezzet ve deneyime sahip olan ve değişik isimler altında hizmet veren Sultanahmet Köftecisi adını 1964 yılında almıştır. Alanında gerekli olan tüm belgelere sahip olan Sultanahmet Köftecisi hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki bayileri ile eşsiz lezzetini daha geniş kitlelere ulaştırıyor.

Sultanahmet Köftecisi Bayilik Şartları

  Gıda sektöründe franchising almayı düşünüyorsanız bayilik almak için verececeğiniz en doğru karalardan biri Sultanahmet Köftecisi’nden bayilik almak olacaktır.

  • Ortalama 500.000 TL bir yatırım  bedeli.
  • Gerekli finansal yapıya sahip olmak
  • Ticari bir engel taşımamak.
  • Gerektiğinde teminat gösterebilmek.
  • Mümkünse sektörel alanda deneyim.
  • İletişim yönü ve sorumluluk sahibi olmak.
  • Müşeteri odaklı hizmet vermek.
  • Hijyen ve temizlik kurallarına kesinlikle uymak.
  • İşin başında durmak.
  • Çalışanlarını ve işi idare edecek liderlik vasıflarına sahip olmak.

Sultanahmet Köftecisi Olmak İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Sultanahmet Köftecisi olmak için firmanın resmi web sayfasında yer alan ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Sultanahmet Köftecisi bayilik sistemi anahtar teslimi şeklinde işlemekte olup yatırım maliyeti lokasyon ve bayiliğin açılacağı yerin fiziksel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen bayi adayları daha sonra firma yetkilileri ile masaya oturarak yatırımın gereklilikleri, kâr analizleri, işin mahiyeti ve işleyiş şekli gibi konularda görüşüp anlaşmaya vardıkları takdirde projenin çalışması başlatılır ve bütün işler bittikten sonra açılış yapılarak bayi hizmet vermeye başlar.

Sultanahmet Köftecisi’nin Bayilik Avantajları

Franchise veren firmalar için en önemli olan nokta marka bilinirliğinin sağlanmış olmasıdır. Sultanahmet Köftecisi kendini ispatlamış, marka bilincini oturtmuş ve hedef kitlesinin %100 güvenini kazanmış bir markadır. Marka bilinirliği olan bir firma ile bayiliğe başlamak rekabetin oldukça çetin geçtiği günümüzde işe 1-0 önde başlamak demektir. Kemikleşmiş bir müşteri kitlesi olan Sultanahmet Köftecisi, firma yetkilileri tarafından yürütülen sürekli destek hizmetleri ile sorunsuz bir şekilde işletilmekte ve bir asra yakın olan tecrübesini yeni nesillere aktarmaktadır.

Neden Sultanahmet Köftecisi?

Yaklaşık bir asırlık tecrübesi, güvenilirliği, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve eşsiz lezzetleri ile yatırımcısına kazandırmayı vadeden bir marka olan Sultanahmet Köftecisi, yatırımcısına yatırım miktarını çok kısa sürede geri döndürmeyi garanti ediyor. İş kurmak istiyorum ve kazanmak istiyorum diyenler için biçilmiş bir kaftan olan Sultanahmet Köftecisi yatırım için en uygun firmalardan biri olarak değerlendirilebilir. Kurumsal ve profesyonel hizmet veren Sultanahmet Köftecisi şubesi açmak için firma tarafından verilecek olan bayilik fırsatlarını takip etmeniz yararınıza olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com