Kazançlı Fikirler

Sürat Kargo Bayilik Bedeli ve Şartları

20.11.2018
411
Sürat Kargo Bayilik Bedeli ve Şartları

Sürat Kargo 2003 yılında kuruldu. 15 yıllık kargo taşımacılık ve nakliyat tecrübesine dayanarak hızlı teslimat ve garantili taşımacılık ayrıcalığıyla müşteri kitlesini daima zirvede tutan kargo şirketi olmayı sürdürüyor.

Şimdi de yepyeni bir proje ile Türkiye genelindeki şubelerini acenteliğe dönüştürüyor. Üstelik bu projesinde istihdam olanakları sunan sıra dışı kampanyaları da bulunmaktadır. Bu özelliklerine bağlı olarak sermayesiz iş fikirleri her anlamda Sürat Kargo fark yaratmaya devam eden güçlü yapısıyla geleceğe kararlı bir şekilde adım adım yürüme yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Acentelik Başvurusu

Acentelik sahibi olmak isteyenlerin en az bir tane referans göstermesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra geçmiş iş etiğinin de tamamen yasalara aykırı olmamak ve de adli sicil bakımından da temiz olmak şartları bulunmaktadır.

Bütün bu özellikleri açısından değerlendirildiği zaman her anlamda web sitesi üzerinden siz de bulunduğunuz yerde acentelik başvurusu yapabilir ve günden güne büyüyen en kazançlı kargo şirketinin parçası olabilirsiniz.

Şartları

Acentelik oluşturmak isteyenler orta dereceli yatırımcılar da olabilmekte ve geliştirilen yeni proje kapsamında istihdamın da arttırılması sağlanmaktadır.

Buna dayanarak her açıdan Sürat Kargo bünyesinde bulunan eleman aranıyor genel müdür Vehbi Karaca gençlerin de acentelik kurması için KOSGEB aracılığıyla 10-70 bin tutar arasında destek kredisi alarak girişimcilik için kendilerine başvuruda bulunabileceklerini belirtiyor.

Bu da gerçekten dikkat çeken bir gelişme olduğu için her anlamda ortada duran bir diğer yaklaşım olma özelliğiyle karşımızda bulunmaktadır. Bir diğer husus ise acenteliklere hangi desteklerin verilmeye devam edildiği…

Destek

Acenteliklere başta operasyonel hizmetler olmak üzere finans, müşteri ilişkileri, pazarlama ve insan kaynakları alanında 45 günlük uygulamalı eğitim verilecektir.

Şubeden acenteliğe geçiş sürecinde dikkat çeken gelişmelerden biri olarak nitelikli eleman istihdam desteği dikkat çeken bir diğer yenilikler arasında gelmektedir. Bu da Sürat Kargo’nun ülkemiz genelinde daima gençleri düşünen bir yapısının olduğunu söylemek adına gerçekten de dikkat çeken konuların arasında gelmektedir.

Bu çok önemli bir yapı olarak son derece önem taşıyan nitelik olarak karşımıza çıkmaya devam eder.

Neden Sürat Kargo?

Son olarak Sürat Kargo acenteliğinin tercih edilme nedenlerini de ele almak gerekir.

Öncelikli olarak belirtmek gerekirse Sürat Kargo iş fikirleri girişimcilik adına yaraşır bir şekilde tüm kargoların zamanında ve hızlı bir şekilde adrese teslim edilmesini güvence altına almaktadır. Bunun yanı sıra yeni projesiyle istihdamın önünü açmakta ve her açıdan nitelikli personel istihdamında gerçekten de öne çıkmaya devam etmektedir.

Bütün bu ortada duran yaklaşımlara bağlı kalınarak her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin tamamen ayrıcalıklı olarak hizmetlerin yerine getirildiğini kesinlikle vurgulamak gerekecektir.

Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar da gerçekten de öne çıkan hususlardan biri olması açısından önem taşımaya devam eden eşsiz nitelikleri oluşturuyor.

Sürat Kargo İletişim Bilgileri

Acentelik projesiyle hem size hem de ülkemizin istihdamına yeni bir yön vermeye hazırlanan Sürat Kargo’ya çeşitli iletişim araçları üzerinden her zaman ulaşmanız mümkün. Böylelikle sizler de sektörün öncüsü olmaya devam eden kargo şirketinde her anlamda yerinizi almış olacaksınız.

Bu da gerçekten son derece dikkat çeken konuları oluşturması adına son derece öne çıkan yaklaşım olma özelliğini korumaya devam eder.

Sürat Kargo Mahmutbey mahallesi, Soğuksu caddesi, numara 31, Bağcılar-İstanbul adresinden hizmetlerini yürütmektedir. Bununla beraber 0212 410 30 30 telefonundan da ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda 7/24 her türlü bayilik desteği ve kargo takibi hizmeti alabileceğiniz 0850 202 0 202 numaradan da anında ulaşım sağlamanız mümkün.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com