Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Süvari Bayilik Bedeli ve Şartları

31.03.2019
305
Süvari Bayilik Bedeli ve Şartları

Erkek giyimin belirleyici markası olmaya devam eden Süvari, takım elbise, erkek spor giyim, gömlek, ceket, pantolon kısacası erkek giyim adına aklınıza gelebilecek tüm ürünleri müşterilerine uygun fiyat avantajlarına dayanarak sunmaktadır. Böylelikle her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin tamamen yerli üretime dayanan bu tekstil ürünlerini Süvari vip ayrıcalığıyla ayrıcalıksız olarak tüm müşterilerine bayilik veren firmalar sunmaktadır. Elbette ortada duran tüm bu yaklaşımlar neticesinde her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı tüm yönleriyle ayrıcalıksız hizmetlerin meydana getirilmesine her anlamda katkıda bulunulmaktadır.

Bayilik Şartları

– AVM projesi için 150 m²’lik en az alana sahip olunması gerekmektedir.

– Şehrin en işlek caddesinde yer almalı ve Süvari’nin saygınlığının her açıdan üst düzey hassasiyette temsil edilmesi gerekmektedir.

– Müşterilere gerek satış öncesi gerekse satış sonrası her açıdan karşılıklı güven ve memnuniyete dayanan bir hizmet sunulmalıdır.

– Süvari markasını temsil edecek girişimcinin corner bayiliğinin maksimum süresi 1 yıldır. Bu sürenin dolması halinde karşılıklı anlaşmaya varıldığı zaman sözleşmenin yenilenmesi mümkün olacaktır.

– Bayilikler her anlamda tüm özellikleriyle 500 bin minimum maliyet teminat ederek franchise açabilmektedir.

Bayiliklere Destek

Süvari her açıdan bayilikleriyle geniş bir ailedir. Bunun için franchise veren firmalar reklamcılıktan satış ve pazarlamaya, personel seçme ve yerleştirme işlemlerinden mağaza görsel düzenlemeye varıncaya kadar her alanda ücretsiz teknik destek imkanı sağlamaktadır. Bu sayede birlikte büyüme fırsatını tüm bayilik adaylarına sunarak Süvari markasıyla daha çok kazanç elde etme fırsatını her açıdan ortaya koymaktadır.

Bu durum dikkate alındığı zaman her anlamda yüksek kazançların elde edilmesi işten bile değildir.

Üstünlükleri

Süvari, yıllık %30 oranının altına hiçbir zaman düşmeyen büyüme kabiliyeti ile gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde toplam 152 şubesiyle erkek giyimin belirleyici markası olmaya devam etmektedir. Öte taraftan yine tüm ürün ve hizmetlerinde geçmişten gelen ve 1967 yılında sektöre hazır giyim toptancılığıyla başlayarak kısa zamanda büyümes ve yurt genelinde bayilikler vermesine kadar gitmiş bulunmaktadır. Bu da her anlamda dikkat çeken bir konuyu teşkil etmesi açısından her anlamda önemli bir konuyu oluşturmaya devam etmektedir.

Ayrıca yüksek kâr marjı potansiyelini vaat ediyor olması da Süvari markasının bir diğer üstünlüğüdür. Böylelikle modanın trendlerini belirlemeye devam eden yaklaşımına dayanarak her açıdan tüm ürünlerini modanın vazgeçilmezleri arasına sokmaya devam etmektedir. Üstelik sezon sonu indirimiyle ve sezon açılışına özel net indirim seçenekleriyle de gerçekten de fark yaratmaya devam ederek ayrıcalıklı duruşunu bir kere daha ortaya koymaktadır. Bütün bu özellikler de onun dikkat çeken yönlerini meydana getirmesi adına her açıdan önemli bir yaklaşım unsuru olmaktadır.

Süvari Genel Müdürlük

Süvari genel müdürlük 1967 yılında önce hazır giyim toptancılığı arkasından da tekstil üretimine dayanan çağdaş yapısına dayanarak her anlamda fark yaratmış bulunuyor. Bütün bu ortada duran seçkin özellikleri de dikkate alındığı zaman her açıdan Süvari geçmişten gelen tecrübesini hali hazırda sürdürmeye devam etmektedir. Genel müdürlük iletişim adresi olarak Atatürk MH, Gül SK, Bahariye CD, Nu: 11 İkitelli/İstanbul lokasyon adresi genel müdürlüğünün adresidir.

Süvari Satış Sonrası Hizmet

Süvari erkek giyim markası olmak üzere daima girişimcilik müşteri memnuniyetini azami seviyede dikkate almaktadır. Bu açıdan ele alındığı zaman 0850 360 97 88 numarasından her anlamda müşterilerine birçok konuda hizmet vermeye devam etmekte ve her anlamda fark yaratmaktadır.

Süvari Elektronik Posta Adresi

Süvari’ye bayilik konusunda ve diğer tüm konularda [email protected] adresinden irtibat kurarak yöneltmeniz mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com