Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Fırsatları Ve Şartları

30.03.2019
41
Tarihi Karaköy Börekçisi Bayilik Fırsatları Ve Şartları

Yiyecek sektöründe bir yatırım yapmayı planlıyorsanız ve modası hiç geçmeyecek, geleneksel lezzetleri tercih ediyorsan, Tarihi Karaköy Börekçisi senin aradığın iş fırsatını sunuyor olabilir.

Bayii ağını genişletmek isteyen Tarihi Karaköy Börekçisi’nin Ankara içinde ve başka illerde açmaya planladığı bayiiler senin yıllardır kurduğun hayallerini gerçekleştirmeni sağlayabilir.

Tarihi Karaköy Börekçisi Hakkında

Tarihi çok eskilere uzanan Tarihi Karaköy Börekçi’si Ankara kökenli olup, 1941 yılında Ankara’da açtığı küçük bir dükkanda hizmet vermeye başlamıştır. Dededen oğula ve sonra da toruna geçerek 3 kuşaktır kalitesini bozmadan devam ettiren Tarihi Karaköy Börekçisi, bol kıymalı, soğanlı, fıstıklı ve üzümlü çıtır çıtır ve enfes börekleriyle kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Karaköy böreklerinin yanısıra 99 katlı su böreği, kuru poğaçası ve el açması baklavası da büyük beğeniyle tüketilmektedir.

Ankara İvedik’te bulunan imalathane ve showroom’un yanısıra, Ümitköy, Söğütözü, Gölbaşı, Saray, Kahramankazan, Susuz, Anadolu Bulvarı ve Konya- Antalya çevre yolunda olmak üzere 8 bayiisi bulunmaktadır.

Ankara’da 2009 yılında açılan büyük üretim ve dağıtım tesisiyle birlikte firma genişlemesini sürdürmek ve yeni bayiilikler vermek istemektedir.

Tarihi Karaköy Börekçisi Bayiisi Olmak İçin Nasıl Başvurabilirsin?

3 kuşaktır aynı titizlikle kalitesini sürdüren Tarihi Karaköy Börekçisi, sadece para kazanmak için değil aynı zaman bu ailenin bir parçası olmak isteyen, gereken özeni gösterecek yatırımcıları aramaktadır. Bayiilik almak istiyor ve ürünlerin üretim sürecinden dağıtım sürecine kadar firmanın yıllardır süregelen titizliğini gösterebileceksen bu iş tam da sana göre olabilir.

Açılacak Bayiinin Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

  • Açılmayı planlanladığın işyerinin yoğun yaya trafiğinin olduğu bir lokasyonda olması
  • İşyerinin Tarihi Karaköy Börekçisi’nin belirleyeceği büyüklükte olması
  • İş yerinde çalışmak üzere istihdam edileceğin personelin iş eğitimlerini eksiksiz olarak tamamlayacak ciddiyette olması

Tarihi Karaköy Börekçisi’nde Bayiilik Konsepti

Tarihi Karaköy Börekçisi, Türkiye’nin  farklı yerlerinde bayiilik vermeyi planlamaktadır. Bayiilikler, açılması düşünülen börekçinin bulunduğu lokasyona göre 2 farklı türde verilecektir. Hangi tür konsept sana daha uygunsa bunun için girişimde bulunabilirsin. Bayiilik için sunulan opsiyonlar aşağıdaki gibidir:

  1. Tarihi Karaköy Börekçisi Cıtı Pıtı Konsepti
  2. Tarihi Karaköy Börekçisi Café / Restaurant Konsepti

Tarihi Karaköy Börekçisi Cıtı Pıtı Konsepti: Bu konsept 60 metrekare ile 100 metrekare arasındaki bir büyüklükteki mekanlar için uygundur.  Bu konseptte planlanan mekan sabah saat 06:00 ile akşam saat 10:00 arasında açık kalacaktır.

Çıtı Pıtı Konsepti’nde lokasyon çok önemlidir. Genellikle paket servise yönelik olmakla birlikte, müşterilerin oturup yiyebilecekleri oturma alanları da bulunmalıdır. Genel olarak bu konsept dahilinde bulunacak alanlar: Mutfak, satış alanı, soğuk hava deposu, müşteri oturma alanı, personel üst değiştirme odası ve tuvalettir.

Bu konseptte sunulacak ürünler börek, poğaça, simit, sandviç, tost ve kurabiye çeşitleri; kahvaltı için omlet, menemen; soğuk – sıcak içecekler ile şerbetli ve sütlü tatlılardır.

Çıtı Pıtı Konseptinin yaklaşık olarak anahtar teslim maliyeti 250.000 Türk Lirasıdır. Personele ödenecek maaşlar ise istihdam edilecek personelin niteliği ve faaliyet gösterilen bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Satılacak ürünlerin hepsi ana firma tarafından karşılanmaktadır.

Tarihi Karaköy Börekçisi Café / Restaurant Konsepti : Bu konsept dahilinde açılacağın yerin en az 125 metrekare olması gerekir. Mekan, sabah saat 06.00 ile gece saat 12:00 arasında açık olacak ve hem masaya servis hem de paket servis verebilecek şekilde düzenlenecektir.

Bu konsept dahilinde mekanda mutfak, satış alanı, oturma alanları, tuvaletler ve emzirme odası, personel üst değiştirme odası, soğuk hava deposu bulunması zorunlu olacaktır.

Café / Restaurant konsepti geleneksel tatlardan dünya lezzetlerine dek farklı sunumları içerecektir. Cıtı Pıtı konseptinde sunulan lezzetlerin yanısıra farklı çorba çeşitleri, kırmızı ve beyaz et, pizzalar, dürümler, köfteler, makarnalar olacaktır.

Bu konseptin maliyeti mekanın büyük olmasından ötürü Cıtı Pıtı konseptine nazaran biraz daha yüksek olmakla birlikte, café / restaurant tarzı olmasından dolayı bir takım avantajları da beraberinde getirmektedir.

Bayilik Başvurusu

Tarihi Karaköy Börekçisi’nin çalışma tarzını benimsiyor ve bayiilik başvurusu yapmak istiyorsan www.tarihikarakoyborekcisi.com adresinden online olarak başvuru yapılabilirsin. Yapılacağın başvuruyu takiben seninle irtibata geçilecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com