Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları 2020

26.01.2020
10
Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları 2020

Tatlıses Çiğköfte bayilik sayısını fazlasıyla arttırdı. Durum böyle olunca birçok kişi Tatlıses Çiğköfte bayiliği para kazanıyor mu sorusunu sormaya başladı. Yazımızda aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Tatlıses Çiğköfte bayilik şartları 2020 gibi tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları 2020

Tatlıses Çiğköfte bayiliği nasıl alınır sorusunun cevabı için okumaya devam edin. Bu soruyu cevaplamadan önce markanın ücretsiz sunduğu destekleri açıklayalım. Bunlar arasında büyüme potansiyeli, tanıtım, bilgi birkimi, eğitim desteği, pazar sürekliliği gibi birçok destek bulunmaktadır.

ibrahim-tatlıses

ibrahim-tatlıses

Tatlıses Çiğköfte franchise şartları, diğer çiğköfte firmalarına göre biraz daha farklıdır. Sizden sadece isim hakkı için 5.000 TL +  KDV istenmektedir. Bu dışında bayinin, diğer bayi ile arasında en az 2 kilometre mesafe olması gerekmektedir. Açılacak bayide mutlaka su tesisatı olmalı ve bayi, merkezi bir konumda olmalıdır. Sirkülasyonu yüksek konumlara bayilik verilmektedir. Ayrıca bayi, en az 20 m2 büyüklüğünde olmalıdır. Bu temel şartlar karşılanmadıktan sonra bayilik verilmemektedir.

Şube kurulumu için ortalama 20.000 TL sermayenizin olması gerekmektedir. Bayiniz için alınması gereken malzemeler, bu miktarda tutmaktadır. Bunlara ek olarak Tatlıses Çiğköfte, birçok kampanya yapmaktadır. İlk açılan bayilerin çoğuna bedelsiz olarak çiğköfte gönderilmektedir. Gönderilen çiğköfte ağırlığı ortalama 500 kilogram olmaktadır. Bu da dükkanı yeni açan bir kişi için oldukça yeterlidir.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Nasıl Alınır ?

Tatlıses Çiğköfte bayilik alma sorusuna yukarıda cevap verdik. Bayilik başvurusu için firmanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz ve franchise başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bütün detaylar sitede de yer almaktadır. Bunun dışında sitede yer alan iletişim numaralarından istediğiniz zaman tüm sorulara cevap bulabilir ve destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan her soruyu yorumda belirtebilirsiniz, sizlere yardımcı olabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com