Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Bayilik Fiyatı

18.01.2019
205
Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Bayilik Fiyatı

Öyle bir işe gireyim ki düşük sermaye ile kolay para kazanma imkanım olsun diyorsan Tatlıses Çiğ köfte bayiliği tam sana göre. Ülkemiz yemek kültürünün en sevilen yiyeceklerinden biri olan çiğ köfte son zamanların atıştırmalık ya da öğün olarak en çok tercih edilen ürünlerdendi. Ülkemizde son yıllarda oldukça popüler olan ve sayıları her geçen gün artan çiğ köfte zincirleri büyük ilgi görüp insanlar tarafından beğenilmekte, müdavimleri oluşmaktadır.

Tatlıses Çiğ köfte

1990 yılında ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses Şirketler Grubu 2010 senesinde bünyesine Tatlıses Gıda’yı eklemiştir. Tatlıses Gıda altında açılan Tatlıses Çiğ köfte yurt içi ve yurt dışında bayilikler vererek geniş menüsü, kaliteli ve lezzetli çiğ köftesiyle çiğ köfte sevenlerin beğenilerine açılmıştır. Gıda sektöründe aranan kriterlerin ilk sıralarında gelen hijyen, temiz ve lezzeti bir anda sunan Tatlıses Çiğ köfte 1.000 metrekarelik fabrikasında ISO 9001. ISO 22000, ISO 14001, OHSAS, ISO 10002 ve HELAL GIDA sertifikaları ile bu kriterleri yerine fazlasıyla getirmektedir. Bünyesinde birçok gıda mühendisi ve teknikeri çalıştırmasının yanında yan firmalarca da denetimlerini sürdürmektedir.

Tatlıses Çiğ köfte Ve Menüsü

Menülerinde sadece çiğ köfte bulundurmayan Tatlıses Çiğ köfte lahmacun, içli köfte, pide, tatlılar, künefe gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır. Çiğ köfteden tatlılarına kadar her şeyi kendisi üreten Tatlıses Çiğ köfte kendine has bir lezzet yaratmıştır. Ürünlerinde yöresel malzemeler kullanarak yerel tüketiciyi ve üreticiyi de destekler niteliktedir. Menünün geniş olmasına paralel olarak bayileri de iyi para kazanmaktadır.

Ödüllü Lezzetle Fark Yarat

Sermayem var iş kuruyorum ancak ne yapacağımdan emin değilim diyorsan gerek yurt içi gerekse yurt dışı bayilik veren, uluslararası camiada aldığı birçok prestijli ödül sayesinde çiğ köfte severlerin özellikle tercih ettiği bir marka olan Tatlıses Çiğ köfte bayiliğini düşünebilirsin. Aldığı birçok ödül sayesinde birçok çiğ köfte markası arasında kendisine ayrı bir yol çizmiş ve bir idol halini almıştır.

Neden Tatlıses Çiğ köfte Bayiliği?

Tecrübe ve bilgi birikimi ile çiğ köfte kültürünün doğduğu topraklarda gelişen Tatlıses Çiğ köfte, tanıtım gücü, eğitim desteği ve pazar sürekliliği ile uzun vadeli kazanç planlamaları için oldukça ideal bir markadır. Ayrıca katkısız sağlıklı ürün standardını tam manasıyla sağlaması da çiğ köfte severlerin tercih nedenlerinden birisidir. Yapılan yatırımın çok kısa sürelerde geri dönüşüm sağlaması, yönetmesi ve denetlemesi kolay bir işletme olması ve nerdeyse tecrübe dahi gerektirmemesi, düşük ölçülebilir maliyet imkanı sunması, bayiler arası, bölge müdürleri ve genel merkezle kolay iletişim sağlaması ve sürekli destek politikası Tatlıses Çiğ köfte bayiliğini oldukça cazip kılan kriterler arasındadır. Giderek büyüyen çiğ köfte piyasasında etkin ve sağlam bir marka olan Tatlıses Çiğ Köfte, marka gücü ve Türkiye’nin güven duyulan markaları arasında oldukça istikrarlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir.

Tatlıses Çiğ köfte Franchise Ayrıcalıkları Ve Şartları

Bağımsız, markalı ve itibarlı bir iş sahibi olmanın yolu olan franchise işletme mantığı, denenmiş ve ispatlanmış, yapılan yatırımı hızlı şekilde geri döndüren, düşük maliyetle yüksek gelir sağlayan, rahat satılacak tanınmış marka altında olmayı vadeden, gerisinde bilgi düzeyi yüksek, aydınlatıcı ve sorun çözücü bir ekip olan, müşteri potansiyeli yüksek markalardan sağlanmalı. Tatlıses Çiğ köfte yurt içi ve yurt dışı franchise anlaşmaları ile bu ölçütleri kendi standartları kabul etmiş ve marka değerini özellikle son yıllarda oldukça büyütmüşlerdir.

Tatlıses Çiğ köfte bayiliği alabilmek için öncelikle http://www.tatlisescigkofte.com/Franchising adresinde bulunan başvuru formunu doldurman gerekiyor. Ardından bayiyi kurmak istediğin bölgenin sorumlusu seninle iletişime geçiyor. Bayiyi açmak istediğin dükkanın en az 20 metrekare olması, kendine ait su tesisatının olması, işlek ve kalabalık bir cadde üzerinde olması ve kendisine en yakın Tatlıses Çiğ köfte bayisinin en az 2 km mesafede olması gerekmektedir.

Tatlıses Çiğ köfte ekspertizleri ile çevre analizi yaptıktan sonra ve senin bayi açmanda herhangi bir engel görmedikten sonra 3 veya 5 yıllık bir sözleşme imzalayarak bayilik için ilk adımı atmanı sağlarlar. Bayilik anlaşması şartlarını oldukça esnek tutan Tatlıses Çiğ köfte bayilik masrafları ortalama olarak 15.000 TL civarındadır. Ayrıca 5.000 TL de isim hakkı ücreti vardır. Yani 20.000 TL ile Tatlıses Çiğ köfte bayiliğini alabilirsin. Bu ücretin içerisinde açılış anından gerekli olan her şey mevcuttur. Özellikle 500 kg çiğ köfte, 5.000 adet tanıtım broşürü, 1.000 adet magnet gibi birçok ürün ilk etapta ücretsiz gelmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com