Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

The Coffee Cab Bayilik Bedeli ve Şartları

01.02.2019
139
The Coffee Cab Bayilik Bedeli ve Şartları

Ülkemizin patent almış olan ilk mobil kahve aracı olan The Coffee Cab sunduğu franchise fırsatları ile 2019 yılı sonuna kadar bayi sayısını 50’ye çıkarmayı amaçlıyor. Bayilerine eğitim veren ve pazarlama desteği sunan The Coffee Cab girişimcilerine mobil kahve hizmeti sunma şansı veriyor.

The Coffee Cab Nedir?

Uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucu tasarlanan ve üretilen, “Faydalı Model” (Türkiye’de ve Dünya’da yeni olan, sanayi ve ticarete uygulanabilen icatların sahiplerine belirli bir süre (10 yıl), bu buluş konusu ürünü üretme ve pazarlama hakkının tanınmasıdır.) olarak tescillenen özel tasarlanmış ve üretilmiş araçlar ile istediğiniz yerde kesintisiz olarak 24 saat kahve yapıp satmanızı sağlayacak gerekli teknoloji ve donanımlar ile donatılmış The Coffee Cab araçları en kârlı işler sıralamasında üst sıraları zorlayacak gibi. Tamamen çevre dostu olan araç kendi atıklarını içinde muhafaza ederek, doğaya zarar vermeden aklınıza gelebilecek her yerde, eşsiz arabica kahve çekirdekleri ile hazırlanan espresso ve diğer kahve çeşitlerini müşterileri ile buluşturmayı amaçlıyor.

The Coffee Cab Avantajları Nelerdir?

Kendi enerjisini bünyesinde barındıran bir araç olan Coffee Cab ekstradan bir enerjiye ihtiyaç duymaz böylece giderlerin azalmasına da yardımcı olur. Franchise veren firmalar arasında zaman ve mekandan bağımsız olarak kazandırma şansı bulunan The Coffee Cab türünün tek örneği durumunda. Kullanılan kaliteli ve birinci sınıf ürünlerle hazırlanan içeceklerin eşsiz lezzeti kendi müşteri kitlesini peşinden sürükleyecek niteliktedir. İşin yürütülmesi için hukuki ve mali alanda gerekli olan bütün prosedürler yerine getirilmiştir. Normal bir kahve dükkanı kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mobil bir uygulama olduğu için gittiği her yerde dikkat çekerek satış potansiyeli oluşturmaktadır.

The Coffee Cab Bayiliği Verilecek Kişilerde Aranan Özelikler

Eğer bir The Coffee Cab şubesinin sahibi olmak istiyorsanız

  • Başarma azmine sahip girişimci bir ruh yapınızın olması gerekmektedir.
  • İş süreçlerinin tümüne hakim olacak şekilde işin başında bulunmanız.
  • Gerekliliği ve yeniliklere açık gelişmiş bir vizyon yapısına sahip olmanız gerekmektedir.
  • 40.000 – 50.000 Euro aralığında bir yatırım bütçesine sahip olmanız gerekmektedir.
  • Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı olmak.
  • Yeniliklere ve sektöre ilgi duyma gibi özellikler de aranmaktadır.

Yapacağınız yatırımı kısa sürede geri kazanacağınıza kesin gözüyle baktığımız The Coffee Cab iş kurmak istiyorum diyenler için cazip, değişik ve çok yeni bir fırsat.

The Coffee Cab Menüsü

The Coffee Cab menüsünde yer alan ve birinci sınıf ürünlerle üretilen içecekler birçok kahve dükkanından çok daha fazla çeşide sahiptir. Sıcak-soğuk kahveler ve kahve dışındaki sıcak-soğuk içecekler ile çok zengin bir ürün yelpazesine sahip. Espresso, americano, cappucino, flat white, mocha ve white mocha seçeneklerinden oluşan sıcak kahvelere ek olarak, iced americano, iced latte, iced mocha, iced wihte mocha, frappe ve cold brew seçeneklerinden oluşan soğuk kahve menüsüyle kahve tutkunlarının peşinden koşacağı bir araç olacak olan The Coffee Cab hot chocolate, chai tea, forozen ve iced chai tea gibi içecekler ile de sadık bir müşteri kitlesi yaratacak gibi duruyor.

Değişik, eğlenceli ve lezzetli bir yapıya sahip olan ve 24 saat kesintisiz kahve servisi yapabilen The Coffee Cab bayisi olmak yeni iş fikirleri arasında en parlak ve gelecek sunan işlerden biri olma özelliğine sahip. Ne zaman nerede ve kimlere satış yapacağınıza siz karar verin, gittiğiniz her yerde bu özel lezzetler için kesinlikle müşteri bulacaksınız.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com