Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Tükenmez Kalem Yaparak Para Kazanma

23.02.2019
60
Tükenmez Kalem Yaparak Para Kazanma

Ev hanımları ve üniversite öğrencileri için evde para kazanma fırsatları arsında evde tükenmez kalem yaparak kazanç elde edilebilir. Çok basit bir şekilde monte edilen kalemlerin paketlenmesi ile aylık 1000- 2000 TL ek gelir elde edilebilir. En hızlı ve en dikkat çekici seçeneklerden biri olan tükenmez kalem paketleme işi ile ciddi kazançlar elde edilebilir. Firmalar bu şekilde evlere iş vererek daha az maliyetli bir şekilde ürün hazırlatmaktadır. Artan maliyetler karşılığında bu şekilde iş veren firmalarında sayısını artırmıştır. İşi yaparken düzenli çalışmak ve verilen işi eksiksiz bir şekilde teslim etmek çok önemlidir. Bu şekilde çalıştığınız firma ile düzenli bir şekilde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Uçlu kalem, tükenmez kalemi ya da boya kalemleri alanında montaj işi verilebiliyor. Herkes tarafından yapılabilecek olan bu işte firmanın verdiği düzene göre kalemleri birleştirmek gereklidir. Farklı tasarımlarda ve renklerde kalemler gönderilebiliyor. Bu kalemler uygun bir şekilde montajının yapılmasının ardından teslim alınacaktır.

Tükenmez Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde maliyetsiz ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz işlerden biri olan tükenmez kalem paketleme işini iyi bir ek kazanç kapısı olacaktır. Tükenmez kalem paketleme işinde bazı kriterlere dikkat etmeniz gereklidir.

– Bu alanda sipariş veren firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Online ilan veren siteler üzerinden araştırmalar yapılabilir.

– Firmalar paketleme yapılacak olan malzemeleri toplu olarak koliler halinde gönderir.

– Verilen şemalara göre elinizde parçaları birleştirir ve belirlenen sayılarda paketlersiniz. Parçalar içinde şablonlar çıkar. El beceriniz zaman içinde gelişir. Hazırlanan kalemleri 10’luk ya da 100’lük paketler halinde firmaya teslim edebiliyorsunuz. Bu tamamen firmanın iş disiplini ile alakalı bir durumdur.

– İş alırken ücreti ve teslim tarihi anlaşmanız önemlidir.

– Düzenli teslimatlar yaparak iş sürekliliği elde edebilirsiniz.

Tükenmez Kalem Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Ödeme periyotlarını haftalık ya da aylık olarak belirleyebilirsiniz. Bu şekilde ortalama olarak 1200 lira kazanabilirsiniz. Online olarak firmalara ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu alanda dikkat edilmesi gereken bir konu size iş verecek firmalar sizden para talep etmezler. İş ararken bu kriterlere dikkat ederek dolandırılmamaya da özen göstermeniz gereklidir. Kariyet.net üzerinden bu şekilde iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Sahibinden. Com üzerinden de ek işler başlığı altında yaşadığınız şehre göre filtrelemeler yaparak bu şekilde iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Tükenmez Kalem Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Evde boş vakti olan herkes tarafından bu iş yapılabilir. Basit bir montaj işi olması nedeni ile de zaman içerisinde pratikleşmekte mümkündür. Bu şekilde çok daha zahmetsiz bir şekilde iş yapılabilir. Ev hanımları, üniversite öğrencileri hatta boş vakti olan beylerde bu işi yapabilir. Emekliler, vardiyalı çalışan bireyler içinde bu iş ek kazanç olabilecek avantajlı ve kolay bir iştir.

Tükenmez Kalem Paketleme İşi İçin Ne Kadar Zaman Ayırmalıyım?

İlk etapta parçaların birleştirilmesi biraz zamanınızı alabilir. Ancak zaman içinde eliniz pratikleşir ve günlük birkaç saat ayırarak ek gelir elde edilebilir. Promosyon olarak tükenmez kalemler çok fazla rağbet görüyor. Bu da kalem montaj işinin popülaritesini artırmaktadır. Bu alanda kalemin birleştirilmesinde doğru aşamaların takip edilmesi ve dış kılıf içine yerleştirilmesi hem basit, hem de zevkli bir iştir. Keyifli sohbetler eşliğinde, TV izlenirken de çok basit bir şekilde bu çalışmalar yapılabilir.

Tükenmez Kalem İşi İle Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu alanda ek iş veren firmalar kuru başına ücret ödüyor. Kutu başına 50 kuruş olarak hesaplarsanız 100 kutu yaparak 50 TL ödeme alabilirsiniz. Zaman içerisinde eliniz pratikleşir ve günlük olarak 200- 300 kutu yapabilirsiniz. Bu da 100- 150 lira arasında kazanç anlamına gelir. Düzenli olarak çalıştığınızda 1500- 3000 lira arasından kazançlar elde edilebilir. Bazı firmalar aylık toptan iş verebilir. Buna karşılıkta aylık ödeme alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com