Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Türk Telekom Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

26.01.2019
164
Türk Telekom Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Türk Telekom Bayilik Bedeli ve Şartları

Türkiye’nin ilk telekomünikasyon şirketi olarak tam 177 yıldır ayakta olan Türk Telekom bütün hizmetleriyle müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor.

Her anlamda telekomünikasyon devi olarak mobil alanda da dev Ar-Ge projeleri geliştirmiş olan Türk Telekom istihdam yaratan köklü firmalar arasında gelmesi bakımından da dikkat çekmeye devam etmektedir. Bütün bu ortada duran yaklaşımlarına bakıldığı zaman da her açıdan Türk Telekom girişimcilik fikirleri ayrıcalıklı olarak herkese hizmet sunmaya devam etmektedir.

Tarihçe

Kilometre taşları dediği geçmişten bugüne kadar Türk Telekom’un adım adım hangi süreçlerden geçtiğini birlikte öğrenelim. İlk önce 1840 yılında Postahane-yi Amire adında bir posta teşkilatı kurularak hizmet vermeye başladı.

Yıl 1855 olduğunda ise artık daha hızlı iletişim aracı olan telgraf kullanılmaya başlandı ve hemen Telgraf Müdürlüğü kuruldu. 1871 yılında posta ve telgraf müdürlükleri birleştirilerek Posta ve Telgraf Nazırlığı adıyla yeniden kurumsal çatı altında toplandı. 1909 yılında ilk telefonun icad edilip ülkemize de gelmesinin ardından Posta Telgraf Telefon Nazırlığı olarak yine bir diğer gelişme kaydetmiştir. Yıl 1929 olduğunda ilk şehirler arası haberleşme yine Türk Telekom tarafından gerçekleştiriliyordu. Ankara-İstanbul hattı arasında haberleşme sağlanıyordu artık…

Yine kilometre taşları arasında dikkat çeken yıl 1976’da Antalya-Catania arasında ilk denizaltı haberleşme sistemi de aynı şirketin marifetinden başka bir şey değildir. 1982 yılına gelindiği zaman artık Türkiye’de ankesörlü telefon dönemi başlamıştı. Ayrıca 3 yıl sonra da yani 1985 yılında da ilk fiber optik kablonun Ulus’a döşenmesiyle ilk fiber optik bağlantı gerçekleştirilmiştir.

1994 yılında Türkiye’nin ilk uydusu olan Türksat uzaya fırlatıldı ve yine bu yıl ilk televizyon yayıncılığına da geçildi. 24 Nisan 1995 tarihinde de resmi olarak Türk Telekomünikasyon adıyla resmen kuruldu. Bugün ise halen dev Ar-Ge çalışmalarıyla hızına hız katarak geleceğe doğru adım adım ilerlemeye devam eden güçlü yapısıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Ar-Ge Projeleri

Günümüzde Türk Telekom yeni nesil teknolojinin her açıdan araştırılması ve geliştirilmesi için 2010 yılında mobil Ar-Ge çalışmalarını başlatarak yön verdi. Ayrıca yine internet alanına yönelik olarak da bütün gelişmeleri yakından takip etmeye uzman kadrosuyla devam etmektedir. Bütünüyle ortada duran avea bayileri bu yaklaşımlar dikkate alındığı zaman her açıdan ilerleyiş kat edildiğini kesinlikle söylemek gerekir. Şu an günümüzde 5G teknolojisi, bulut tabanlı sistemler, veri madenciliği üzerinde çalışılan Ar-Ge projeleri arasında gelmeye devam etmektedir. İşte siz de bu köklü kurumun bir üyesi olarak bulunduğunuz yerde Türk Telekom markasını en iyi şekilde temsil edebilir ve her anlamda fark yaratabilirsiniz.

Bayilik Şartları

Bayilik almak için 500 bin ile 1 milyon aralığındaki online para kazanma banka teminatlı mali sermayenin olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra en büyük güç olarak şirketlere yön veren müşterilerin beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması için de gerçekten de müşteri memnuniyeti her şeyin üstünde tutuluyor.

Bayilik Desteği

Bayiliklere verilen belli başlı destekler arasında muhakkak ki operasyon insan kaynakları ve reklam ve pazarlama stratejilerine yönelik destekler gelmektedir. Personel seçme ve yerleştirme sürecinden eğitimine kadar bütün destekler genel merkezce verilmektedir. Bunun yanı sıra yine bayiliklerin her açıdan pazarlama stratejisine girmesi için dikkat çeken hususlardan birisi olarak her anlamda kaliteden ödün verilmeyen yaklaşımla pazarlama stratejisi, müşteri memnuniyeti ve yüksek kazanç prensiplerine yönelik kurumsal eğitim desteği verilmektedir. Aylık net 50 binin üstünde kazanç payınız olmaktadır.

İletişim

444 1 444 numaralı çağrı merkezi hizmetinden yararlanarak bayilik almak için her anlamda teknik destek alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com