Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Turkcell Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

18.01.2019
317
Turkcell Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Türkiye’nin ilk GSM operatörü olarak 28 Şubat 1994 tarihinde resmi olarak kurulan Turkcell o zamandan bu zamana kesintisiz olarak insanları birbirine bağlamaya devam ediyor. İletişimi her daim en üst düzeyde tutarak gelişim kaydetmeye devam eden Turkcell yurdun dört bir yanındaki bayilikleriyle her anlamda milyonlarca Turkcelli’ye hizmet vermeye devam ediyor. Üstelik yine GSM operatörü bayilikleri aracılığıyla da ülke ekonomisine en büyük katkıda bulunan holdinglerin başında geliyor. Tüm bu ortada duran özellikleriyle Turkcell kuşkusuz ki kendi işinin patronu olmak isteyen kişilerin bayilik almak isteyenlerin üzerinde durduğu şirketlerin başında geliyor.

Neden Turkcell?

Yazımın hemen başında da dediğim gibi ilkler her zaman önemlidir. Hayatınızdaki ilkleri bir düşünün onları ikinci defa yaşadığınızda aldığınız haz, tattığınız duygu aynı düzeyde miydi elbette hayır. O nedenle Türkiye’nin ilk GSM operatörü olması bakımından Turkcell milyonlarca Türk kullanıcısına hep ilkleri yaşattı. Türkler ilk alo lafını bu operatörle öğrendi. Birbiriyle sesli konuşmayı ilk kez onunla yaşadı yani bir zamanlar güvercinlerle mektuplarla yapılan iletişim sesli olarak ilk kez onunla gerçekleştirildi. Bu da insanları birbirine bağlayan en büyük teknolojik devrimlerden biri oldu. İşte tüm bunlar için Turkcell.

Bayilik Koşulları

Turkcell ailesinin bir parçası olmak istiyorsunuz ve bayilik almak istiyorsunuz, bunun için hangi koşulları taşımanız gerektiğini merak ediyorsunuz değil mi?

Turkcell bayiliği iki şekilde gerçekleştirilir.

Birincisi; sadece Turkcell bayilik ailesine katılıp sadece Turkcell ürün ve hizmetlerine yönelik müşterilere hizmet etmek,

İkincisi; alt bayilik olarak adlandırılan tüm operatörlerin de ürün ve hizmetlerine yönelik satış ve pazarlama işlemi yapabileceğiniz bayilik türüdür. Elbette bunun hangisine katılacağınıza tamamen kendiniz karar veriyorsunuz.

Turkcell Ana Bayilik Koşulları

Turkcelli olmak ve can-ı gönülden Turkcell’e katılmak istiyorsunuz demektir. Çünkü ana bayilikler sadece ama sadece Turkcell ürün ve hizmetleri hakkında müşterilerine teknik destek sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için şu şartları taşımanız istenmektedir:

a) banka teminatı

b) işlek bir caddede Turkcell ana bayiliği açma durumu

c) Turkcell Dağıtım Merkezlerinden talep koşullarıyla ana bayilik olarak sizler de Turkcell’li olabilirsiniz.

Ortalama olarak ana bayilik açmanın maliyeti 750 bin liraya mal olabilmektedir. Bunun yanı sıra ana bayiliklerin daha yüksek kârı bulunmaktadır.

Turkcell Alt/Yan Bayilik Koşulları

Turkcell yan bayileri diğer GSM operatörlerine de hizmet veren telekom mağazalarıdır. Bu bakımdan ana bayiliklerden ayrılırlar. Öte yandan bu bayilikler kâr olarak da ana bayiliklerden daha düşük kazanç elde ettikleri için de ayrılırlar. Alt bayilikte Turkcell bayi İletişim Merkezi (TİM) bayilikleri olarak hizmet vermektedir.

a) banka teminatı

b) işlek bir cadde koşulu

c) Turkcell Dağıtım Merkezlerinden talep oluşturmayla hemen siz de Turkcell bayiliği açarak telekomünikasyon alanında yerinizi alabilirsiniz.

Turkcell İletişim Merkezi

Bayilik almak isteyenlerin Turkcell müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayıp detaylı bir şekilde müşteri temsilcilerinden bilgi alması mümkün olmaktadır. Siz de bayilik açmak istiyorsanız hemen 0532 532 00 00 numaralı çağrı merkezi müşteri temsilcisi departmanını arayarak Turkcell ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alabilir ve Turkcell iş ortağı olabilirsiniz. Bu bakımdan da kendi işinizi Turkcell ile büyütmek ve her adımı birlikte atarak geleceğe birlikte uzanmak mümkün olabilmektedir. Tüm bu ortada duran özellikler ışığında değerlendirildiği zaman gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin bayilik alma yolunda en doğru adımı attığınızı kesinlikle dile getirmek gerekir. Çünkü ilklerin dünyasında yer alıyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com