Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Turyap Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

28.01.2019
404
Turyap Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından olan TURYAP 1985 yılında kuruldu. Gayrimenkul sektöründe 382 olan şube sayısıyla sadece Türkiye genelinde değil Kafkasya ülkeleri, Latin ülkelerine de gayrimenkul satış ve pazarlama, kiralama ve değerleme konularında danışmanlık yeni iş fikirleri hizmeti vermeye devam ediyor.

Bayilikleri aracılığıyla bu büyük yapının bir parçası olmak isteyen girişimci adaylarına da birçok olanaklar sunuyor. Bu sayede hem kendi işinizin patronu olma hem de yüksek kazançlar elde etme fırsatı yakalama için ideal özellik sunmaya devam ediyor.

Turyap Doğru Bir Seçim Mi?

Turyap yarım asra yaklaşan gayrimenkul sektörünün öncü kurumlarından biri olarak güvenilirliği yüksek şirketler arasında geliyor. Bununla birlikte bayiliklerine daha önce duymadığınız birçok avantajları da sunması gerçekten de sıra dışı franchise yapısının var olduğunu göstermesi bakımından önde gelen nitelikleri olmaya devam ediyor.

Her açıdan Turyap bayiliklerine sınırsız sayıda ofislerine gayrimenkul danışmanı alarak pazarlama ağını da sınırsız sayıda geliştirmeyi vaat etmektedir. Bu da daha çok kazanma anlamına gelmektedir. Üstelik herhangi bir giriş bedeli ve kdv bedeli de olmaksızın girişimciliğe gayrimenkul sektöründe atılacaklara birçok fırsatlar sunuyor.

Yine önde gelen bir özelliği meydana getirmesi bakımından uzman ofis kurulu ile de her açıdan bayiliklerinin bütün satış sürecini yakından takip altına alıyor.

Turyap Temsilciliklerine Desteği

Turyap tarafından bayiliklere verilen destekler arasında kuşku yok ki sıkı bir eğitim verilmesi. Bayiliklerinin gayrimenkul sektörünün lider kuruluşu içerisinde tamamen profesyonel olarak hareket etmesi adına Turyap bu hizmeti sağlamaya devam etmektedir.

Öte yandan yine indirimli katılım ücretinden yararlanılarak zincir Turyap ofisi açma desteği de sağlanmaktadır. Yine müzayedeye katılan gayrimenkullerden de pay alma imkanını sektörünün öncü kuruluşu bütün temsilciliklerine sağlıyor. Bu bakımdan gerek TOKİ gerekse TMSF müzayede projelerindeki gayrimenkul satışlarından bayiliklerin yüksek komisyon almasına da imkan tanımaktadır.

Bu özelliklerinin dışında anket doldur para kazan Turyap web sitesi üzerinden tüm temsilciliklerinin portföyünü ücretsz olarak yayınlayabilmesi de sağlanan en büyük destekler arasında geliyor. Yine yasal danışmanlık hizmeti de bir diğer bayilik desteği arasında gelmektedir.

Turyap Temsilcilik Maliyeti

Turyap bayiliği yani temsilciliği kurmak istiyorsanız ortalama olarak 50 bin minimum maliyetinizin olması gerekiyor. Bu maliyetle siz de bulunduğunuz ofiste hem bütün Turyap desteklerinden yararlanacak hem de ülkemizin en yaygın satış ve pazarlama hizmeti sağlamaya devam eden sisteminin bir parçası olacaksınız. Bu da gelirin tek bir kişide toplanmak yerine hakkaniyetli bir şekilde herkesle paylaşılması adına önemli bir noktayı oluşturacaktır.

Öte taraftan yine ISO 9001 ve 2008 kalite standartlarına dayanarak hizmet veriyor olması da dikkate alındığı zaman her anlamda farkını her açıdan görmemiz mümkün olmaktadır.

Turyap Genel Müdürlük

Turyap iki bine yakın çalışanı ve sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmasıyla dikkatleri her açıdan üzerine çekmektedir.

Siz de bu gayrimenkul franchising nedir sektörünün yükselen çıtasında yerinizi ayırt etmek istiyorsanız hemen bayilik başvurunuzu http://turyap.com.tr/franchise üzerinden yapabilirsiniz. Ön başvuru niteliği taşıyan bu online başvuru formunu doldurmanızın ardından yüz yüze görüşmeye davet edilerek gerekli bütün teknik ayrıntılar ve mali hesaplamalar bire bir yapılacaktır.

Turyap genel müdürlük 19 Mayıs cd, İsmet Öztürk sk, Şişli Plaza B1 Şişli/İstanbul

Tel : 0212 373 13 00 ve

E-mail : [email protected] üzerinden de her anlamda irtibata geçerek Turyap hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmanız mümkün olacaktır. Siz de ülkemizin ekonomisine ciddi anlamda katkıda bulunan ve yeni projeleriyle de fark yaratan en çok kazandıran gayrimenkul şirketi arasında yerinizi alın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com