Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Tüzün Bayilik Bedeli Ve Şartları

29.03.2019
80
Tüzün Bayilik Bedeli Ve Şartları

Türkiye’nin lider kadın giyim markası Tüzün, 1979 yılından bugüne dek en şık ve en ucuz kadın giyim ürünlerini yerli sermaye ve milli üretim anlayışıyla bayilik sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin her neresinde olursanız olun franchise alarak Tüzün giyimin bir parçası olma fırsatı bulabilir ve öncü kadın giyim sektörünü bulunduğunuz ilde en iyi şekilde temsil etme imkanına kavuşabilirsiniz.

Bunun için Tüzün kadın giyim markasının adaylarından fizibilite ve maliyet olmak üzere belirlediği bayilik şartları bulunmaktadır. Bu şartları taşıdığına inanan tüm adaylarla görüşmeler yapılarak Tüzün ailesinin en yeni üyesi olması sağlanmaktadır.

Kısaca Tüzün Giyim

Tüzün Giyim ilk mağazasını Ankara genel merkezde 1979’da açtı. Kısa zamanda büyüdü ve şu anda Türkiye’nin metropollerinde ve diğer şehirlerinde otuzun üzerindeki mağazalarıyla hizmet vermeye başladı.

Bu çalışmalarına büyük bir hızla kaldığı yerden devam ederek her anlamda müşterilerinin kadın giyimde hem yerli üretim hem de milli sermayeye dayanan tüm iç giyim ve dış giyim ürünlerini bir arada bulmasını sağladı.

Bunun yanı sıra sektörünün öncüsü olduğundan dolayı da her açıdan önemli bir yeri bulunan Tüzün günümüzdeki franchising uygulamasıyla yeni mağaza şubeleri üzerinden de müşterilerine her anlamda ulaşma gayretini sürdürmektedir.

Bayilik Fizibiite Şartları

Tüzün giyim bayilik almak isteyenlerin şu şartları taşımalarını istemektedir:

– İlin en işlek alışveriş merkezinde ya da caddesinde yer almalıdır.

– 15 metrelik cephe tasarımı ve minimum 150 m² alanının olması istenmektedir.

– Tüzün giyimi yöneticilik kabiliyetine dayanarak en iyi şekilde temsil edebileceğine inanan kişiler arasından itinayla seçim yapılacaktır.

– Tüzün bayilikleri 4 senelik olacak şekilde franchise sözleşmeli olarak bayilik açabilir ve gerekli görüldüğü takdirde sözleşme yenilenmektedir.

– Bayilik açacakların en az 200 bin lira tutarında banka teminatı gösterme mecburiyeti bulunmaktadır.

Neden Tüzün Giyim?

Bayilik almak isteyenlerin neden Tüzün’ü tercih etmeleri gerektiği yönünde de sıklıkla soru sorduklarını görüyoruz.

Öncelikle belirtmek gerekir ki perakende mağazacılık sektörünün ve kadın giyiminin öncüsü konumundaki Tüzün 40 yıllık mağazacılık deneyimi yani tam yarım asra yakın mağazacılık deneyimiyle sektörde lider marka. Bu da satış ve pazarlama üzerinde her anlamda etkin rol oynadığını göstermeye yetecektir.

Üstelik yıllık %40 büyüme potansiyeliyle de gerçekten de öncü kadın giyim markası olmasının verdiği güçle adım adım ilerlemeye devam etmektedir. Bu da her açıdan gücüne güç katan özellik olarak değerlendirilmektedir.

Bayiliklerin Ortalama Kârı

Bayiliklerin her ay ortalama olarak orta düzey yönetici ikramiyesi almasının yanı sıra ciro üzerinden de net komisyon aldığını kesinlikle söylememiz gerekir. Böylece en az aylık 15 bin liralık bir kâr elde etmek işten bile olmayacaktır. Bu da mağazacılık anlamında gerçekten de sektörünün lideri olmaya devam eden yapısına sahip olduğunu dile getirmesi adına gerçekten de önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

Tüzün Giyim Genel Merkez

Tüzün genel merkezi ilk mağazası olan Ankara şubesidir. Zaten kadın giyim markası olarak günden güne büyümesinin ilk ateşini burada yakmıştır. Ardından hem yerli imalat hem de milli sermayenin verdiği güce dayanarak en çok kazanan ve kazandıran markalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Ehlibeyt mh, 1258. SK, No:11 Balgat/Ankara genel müdürlük binasıdır.

Tüzün genel merkezle telefon aracılığıyla franchising iletişime geçmek için 0312 473 67 00 numaradan ulaşmanız ya da [email protected] e-mail adresinden her türlü soru, istek ve dilekte bulunmanız mümkün olmaktadır. Böylece öncü kadın giyim markasının bir üyesi olmak için franchise başvurusu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com