Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

UPS Kargo Bayilik Fiyatı ve Şartları

21.01.2019
1.112
UPS Kargo Bayilik Fiyatı ve Şartları

UPS Kargo Bayilik Bedeli ve Şartları

UPS Kargo dünyanın en eski kargo şirketi olarak 1907-2018 yıllarını kapsayan 1,5 asrı geride bırakmaya hazırlanan sektörünün lider kuruluşudur. Kurucusu Jim Casey adında henüz daha 19 yaşında kargoculuk yeni is fikirleri işiyle kendini bu alanda geliştirmeyi kafasına koymuş Amerikalı bir gençtir.

İşte UPS Kargo’nun Öyküsü

Belki enteresan gelecek ama 19 yaşında henüz genç yaşlarında olan Jim Casey, arkadaşından o zamanın parasıyla 100$ ödünç alır. İlk işi Amerika’da kurye hizmetleri veren bir firma kurmak olur. O zamanlar her yere teslimatı yaya olarak elden yapar ve yine o dönemlerde günümüzdeki teknik donanımlar olmamasına rağmen UPS Kargo günden güne kazanır kazanır ve sonunda büyür.

Nihayetinde 1919 yılında şirket genişletilerek Jim Casey’nin doğup büyüdüğü Seattle kentiyle sınırlı kalmamıştır. Artık, ABD çapında adım adım tanınma yolunda kararlılıkla ilerlemesi gerçekleşecektir. Öte yandan yine bir diğer konuyu oluşturması açısından 1970’li yıllara geldiğinde artık dünyaya açılmanın vakti gelmiştir. Nitekim 1976 yılında Almanya, Fransa, İngiltere gibi Avrupa ülkelerinde de şubelerini açarak gerçekten de Avrupa pazarında yer edinmiştir. 1982 yılına geldiğimizde de Türk pazarına resmi olarak giriş yaparak her açıdan Türkiye pazarında da dünyanın kargoculuk anlamında lider firması olarak faaliyetlerini yürütme kararı almıştır.

Bayilik Nasıl Olunur?

UPS Kargo bayiliklerini çok titiz bir şekilde değerlendirmeden geçirerek bünyesine katıyor. Ulaştırma Bakanlığınca G3 belgesi almış olmak en temel şarttır. Bunun yanı sıra kurum kültürüne ayak uyduracak bir yapının olması yine beklenen bir diğer ölçüt olmaktadır. Bölgeden bölgeye farklılık arz etse de UPS Kargo maliyet olarak minimum 50.000 TL maksimum franchise veren firmalar ve fiyatları 100.000 TL aralığında bir fiyatlandırma belirlemiştir. Bu günümüz anlamıyla hemen hemen herkesin rahatlıkla temin edebilecekleri bir tutar olduğundan dolayı bayilik açarak siz de bu yüksek kazançtan pay alma imkanını elde etmiş olursunuz. Yine ortada duran bir diğer yaklaşımı oluşturması açısından düşünülecek olunursa her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımla her anlamda yüksek getiri elde edilmesi mümkün haldedir.

Bayilik Maliyeti

Bayilik maliyeti olarak 10.000-50.000 TL aralığında teminat mektubu ve de minimum 50.000 TL maksimum ise 100.000 TL aralığında bayilik maliyetinin olduğunu belirtmemiz gerekecektir. Bu sayede henüz 1907 yılında Amerikan genci Jim Casey tarafından başlatılan kurye servisi hizmetinin köklü kurumunda yer alma fırsatı yakalayacak ve yüksek kazanç payı elde etmiş olacaksınız. Bu durum da açıkçası kârın tek elde toplanması yerine adaletli olarak paylaşılması esasına dayanması adına gerçekten de son derece önemli bir yaklaşım özelliği sergilemeye devam eder. Bütünüyle ortada duran tüm bu nitelikler ise her anlamda UPS Kargonun önde gelen kurumsal kimliğini oluşturmaktadır.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri

Haftanın yalnızca 5 (beş) iş günü 09.00-20.00 saatleri türkiyede olmayan iş fikirleri arasında hizmet veren müşteri hizmetleri yetkilileri her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Buna dayanarak gerçekten de sıra dışı unsura dayanarak her açıdan tamamen sıra dışı özellikleri bir arada sunmaya devam edecektir. Öte yandan müşteri hizmetlerinin dikkat çeken noktalarından biri olarak bayilik ve diğer tüm konularda teknik destek almanız mümkün.

UPS Türkiye

UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı AŞ olarak Seyitnizam Mh, Mevlana Cd, UPS Plaza No.87 Zeytinburnu-İstanbul genel müdürlük adresi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 444 00 66 numaradan her açıdan müşteri hizmetlerinden teknik destek alarak her anlamda müşterilerinin beklentilerini dikkate alan yaklaşımla hizmet almanız olanaklı olacaktır. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar da önde gelen unsurdur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com