Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Uzmanel Oto Ekspertiz Bayilik Bedeli ve Şartları

29.01.2019
111
Uzmanel Oto Ekspertiz Bayilik Bedeli ve Şartları

Uzmanel Oto Ekspertiz adıyla 2016 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan oto ekspertiz şirketi bütün motorlu taşıtların bayilik muayene işlemleri, teknik bakım ve onarımı ve trafiğe çıkabilir onayı gibi aklınıza gelen tüm konularda yetkin teknisyenleri ile hizmet vermektedir.

Tümüyle müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinen bir yaklaşımla hareket ederek daima yenilikleri takip eden Uzmanel Oto, kurulduğundan beri gücüne güç katarak adım adım ilerlemekte ve gelişimini sürdürmektedir. Daima müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde dikkate alan yaklaşıma yer vererek çalışmalarını bu yöne doğru sürüklemektedir.

Bayilik Başvurusu

Uzmanel Oto Ekspertiz Türkiye genelindeki tüm noktalara bayilik veriyor. Böylelikle yeni takım arkadaşlarıyla gücüne güç katmaya devam ediyor. Bayilikleri aracılığıyla her anlamda fark yaratmaya devam eden bir yaklaşıma yer vererek müşterilerinin tüm beklentilerini dikkate alan yaklaşım çizerek her anlamda müşteri odaklı bir çalışma anlayışı gerçekleştirmektedir. Öte yandan https://www.uzmaneloto.com/bayilik-basvuru-formu/ online başvuru formunun doldurulmasıyla anında aday bayiliklerle iletişim kurmaktadır. E-mail, Whatsapp hattı veya sabit telefon numarası üzerinden 7/24 bayilik konusunda teknik destek alabilirsiniz.

Bayilik Bedeli

2016 yılında Bayrampaşa’da kurulan ve henüz ikinci yılını doldurmasına rağmen alanında iddialı olduğunu çoktan kanıtlamış olan Uzmanel Oto Ekspertiz her yönüyle 250.000 minimum banka teminatlı yatırım bedeliyle yeni takım arkadaşları aramaktadır. Böylelikle her açıdan müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik bir anlayış geliştirerek her yerde farkını ortaya koymasını para nasıl kazanılır tüm yönleriyle ele almaktadır. Bu da dikkat çeken konular arasında gelmesi açısından önemli bir yaklaşımdır.

Bayilik Kriterleri

Bayilik almak istediğiniz güvenilir oto ekspertiz şirketi olarak Uzmanel Oto sizi de ekibin bir üyesi yapmaya davet etmektedir.

  • Her anlamda işinizi büyütmek ve gücünüze güç katmak yönünden dikkat çeken yaklaşımları ele almaya devam eden bir yaklaşım geliştirerek minimum 250 m² bir alan
  • Geniş ekspertiz deposunun bulunması istenmektedir.
  • Ayrıca bulunduğunuz ilin en işlek oto ekspertiz hizmeti veren güzergah üstünde yer alması da gerekmektedir.

Bayilik Başvuru Formu

Online olarak ön başvuruda bulunarak sizler de Uzmanel Oto’nun aileden bir üyesi olma yolunda ilk adımı atmış olacaksınız. Bayilik için ön başvuru mahiyetindeki başvuru formunda temel kişisel bilgilerinizin yanı sıra daha önceki iş deneyimleriniz, şirkete hangi iletişim kanalıyla ulaştığınız gibi spesifik bilgiler de yer almaktadır. Bütün bu sorulara yanıt vermeniz halinde çok kısa bir sürede (24 ya da 48 saat) sizinle irtibata geçilecektir.

Genel Müdürlük

Ortakapı Mah. Topkapı Maltepe Cad. Canayakın Sitesi 16/18 A Bayrampaşa-İstanbul genel müdürlük adresidir. Ayrıca 0212 565 65 20 numaradan da ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra e-posta aracılığıyla teknik destek alabilmeniz için [email protected] adresi hizmet vermektedir.

Bu bilgilerin yanı sıra ekspertiz hizmeti veren firmaya Whatsapp üzerinden de 7/24 ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Bunun için 0532 652 34 25 numaradan ulaşabilirsiniz. Böylelikle iş kurmak istiyorum oto ekspertiz sektörünün günden güne büyümeye devam eden şirketinde sizler de takım arkadaşı olarak görev alabilirsiniz. Böylelikle otomobil muayenesi, test sürüşü ve daha birçok işlemlerinin yürütülmesi anlamında sizler de dikkat çeken tüm konularda teknik destek alma imkanı bulabilirsiniz.

Tüm bu özellikler ışığında değerlendirilecek olunduğu zaman her bakımdan sizlerin de kaliteden kesinlikle ödün vermeksizin tüm bu hizmetleri elde etmesini kesinlikle dikkate almamız gerekecektir. Bu da her açıdan dikkat çeken konulardan biri olmaya devam etmesi açısından son derece öne çıkan bir yaklaşım unsurunu oluşturmaya devam eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com