Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Vestel Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvurusu

19.01.2019
480
Vestel Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvurusu

Vestel Bayilik Bedeli Ve Şartları

Gururla Yerli sloganıyla 1999 yılından bu yana Zorlu Holding bünyesinde beyaz eşya ve ankastre seti ürünleri üzerine satış & pazarlama hizmeti vermeye devam eden iş fırsatları Vestel Türkiye’deki 1250’yi aşkın mağazasıyla hizmet etmeye devam etmektedir.

Genişledikçe genişlemeye devam eden mağazalarına yenilerini bayilik sistemi üzerinden devam ederek her anlamda yerli üretimi üstlendiği Manisa merkez fabrikasında ayrıca beyaz eşya sektöründe ilk Ar-Ge donanım alt yapısı bulunan teşkilat olma özelliği de taşımaktadır. Bu açıdan da fark yaratmaya devam eden bir yaklaşımla hareket ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Vestel Bayilik Şartları

Vestel bayilik almak isteyenlere https://www.vestel.com.tr/iletisim-talep-formu iletişim formu üzerinden canlı destek vermektedir. Anlık müşteri hizmetleri operatörleri aracılığıyla vestel bayilik talepleriniz kayıt altına alınarak yetkili birime iletişim bilgileriniz gönderilmektedir.

Bu bakımdan Vestel’in bu sınır tanımaz dünyasına sizler de adım atmış olur ve her açıdan fark yaratan nitelikleriyle kaliteden ödün vermeksizin çalışmalar yürütmüş olursunuz. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar doğrultusunda her açıdan etkin olarak hizmetlerin yürütüldüğünü kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir.

Bayilik almak isteyenlerin öncelikle işlek caddede konuma sahip olması gerekir. Tercihen yüksek okul mezunu olması ve yöneticilik vasfına haiz olması isteniyor. Yine mağazanın 250 m² alanda olması ve buna ek olarak fizibilite çalışmaları da yapılması isteniyor.

Vestel Bayilik Maliyeti

Vestel bayilik şartlarını taşıyan tüm bayilik almak isteyen kişilerin banka teminatı göstermek kaydıyla 450.000 TL sermayesinin olması gerekmektedir. Çünkü Türkiye’nin en çok kazanan yerli mağazası yüksek kar marjıyla tüm bayiliklerin de yüksek kazançlar elde etmesine olanak tanıyor.

Bu da dikkat çeken bir yaklaşımı meydana getirmesi açısından değerlendirildiğinde gerçekten de son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaya devam eder.

Vestel Bayilik Avantajları

Vestel, Türkiye’nin yerli markasıdır. Türkiye’nin ilk Ar-Ge laboratuvarına sahip olan beyaz eşya sektörü olmasının da ayrıcalığıyla günde 15.000 binin üzerinde üretim kapasitesi bulunmaktadır.

Öte yandan en çok istihdamın sağlandığı mevcut potansiyeli de dikkate alınacak olunursa her anlamda fark yaratmaya devam ettiğini kesinlikle söylemek gerekmektedir. Bu açıdan da her açıdan Vestel sahip olduğu özelliklerle tamamen ayrıcalıklı franchising hizmetleri ortaya koymaya devam ederek hizmet yürütmektedir.

Yine tüm bu özelliklerinin yanı sıra tamamen yerli üretimle Zorlu Holding bünyesinde Türkiye’de 1250’yi aşkın mağazasıyla da beyaz eşya sektörünün en çok büyüme potansiyelini elinde bulunduran mağazası olmayı sürdürüyor. Mobil iletişim alanında yaptığı ve de yapmaya devam ettiği hamlelerle de adından sıkça söz ettiren Vestel bu açıdan da ayrıcalıklarla dolu hizmetleri tümüyle bir arada tutmaktadır.

Vestel Bayilik Sorumlulukları

Vestel var olduğu günden bugüne daima samimiyet ve müşteri memnuniyeti esasına dayanarak ürün ve hizmetlerini gerçekleştirdi. Bunu her bir bayisinden de istemekte ve her anlamda bayiliklerinden Vestel’e yakışır sorumluluğu elinde bulundurmasını istemektedir. İşte bundan ötürü bayiliklerin muhakkak surette sorumluluklarının bilincinde olmasını şart koşmaktadır.

Ancak ve ancak bu bilinçle hareket edildiği zaman her açıdan Vestel farkı herkesle paylaşılmış olacaktır. Tümüyle ortada duran bu özellikleri bakımından değerlendirildiği zaman sizler de bayilik açarak bu ailenin bir parçası olmaya başlayabilirsiniz.

Vestel Genel Müdürlük

Vestel genel merkezi Manisa’daki dev üretim fabrikasıyla bulunmaktadır.

Tam adresi olarak Oktay Erol Pulcuoğlu caddesi, Keçiliköy Organize Sanayi Bölgesi, No:6 Yunus Emre/Manisa

Bunun yanı sıra 0236 226 30 00 numaradan da mesai saatleri içerisinde iletişim kurabilir ya da canlı destek üzerinden 7/24 her zaman tüm konularda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com