Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Vodafone Bayilik Şartları 2020

Vodafone Bayilik Şartları 2020

Vodafone bayilik şartları 2020 ve Vodafone bayilik nasıl alınır konuları, fazlasıyla merak edilmektedir. Bu konuda yeterli bilgi olmadığı için sizlere en net şekilde bilgi vereceğiz. Yazımız sayesinde Vodafone’dan nasıl bayilik alınır sorusunun cevabına erişeceksiniz.

Vodafone Bayilik Şartları 2020

Ülkemizde ve dünyada hizmet veren Vodafone, birçok bayiliği ile karşımıza çıkmaktadır. Bayiliklerinin birçoğu kar yapmakta ve hizmet sunmaktadır. Bu durumda birçok kişi Vodafone bayiliği almak istemektedir. Gerekli şartları karşıladığınız takdirde, Vodafone tarafından bayilik almanız mümkün olmaktadır.

– Bayi konumu
– Açacağınız bayinin metrekare olarak 200 metrekareden büyük olması
– İletişiminizin kuvvetli olması
– Ticari anlamda hiçbir engelin olmaması
– Daha önce ticari olarak tecrübenizin olması
– 40.000 TL civarında sermayenizin olması

Yukarı maddelenmiş şekilde belirtilenler, Vodafone’un bayilik için istediği şartlardır. Vodafone, en çok iletişim ve ticari tecrübe konusuna dikkat etmektedir. Bu anlamda başarılı bir geçmişiniz varsa, bayilik alma şansınız yüksek demektedir. Ayrıca üniversite mezunu olmanız da bayilik başvurunuzu olumlu etkilemektedir.

vodafone-bayilik-nasıl-alınır

vodafone-bayilik-nasıl-alınır

Vodafone, birden çok bayilik çeşidi sunmaktadır. Durum böyle olunca her bayiliği açılış ücreti farklı olmaktadır. Normal bir bayilik açmak isterseniz, 40.000 TL civarında sermaye yeterli olacaktır. Alışveriş yapılabilecek ve birçok ürünün satılacağı bayiliklerden almak isterseniz, ödemeniz gereken ücret çok yüksek olacaktır. Bu ücret, istediğiniz özelliklere göre 400.000 TL’ye kadar yükselebilmektedir.

Vodafone Bayilik Avantajları

Vodafone bayiliği avantajlı mı sorusu, en çok sorulan sorulardan biridir. Vodafone bayiliğinin birçok avantajı bulunmaktadır. Özellikle reklam maliyeti olmaması, en çok sevilen avantajlardan biridir. Vodafone, global ve yerel anlamda birçok reklam yapmaktadır. Bayiler, bu reklamlardan ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Aynı zamanda birçok kampanya da bayilere ücretsiz sunulmaktadır. Bu noktada Vodafone bayiliği avantajlıdır diyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com