Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Waffle Art Bayilik Bedeli ve Şartları

31.01.2019
172
Waffle Art Bayilik Bedeli ve Şartları

2001 yılında Bursa’nın Çekirge semtinde hizmet vermeye başlayan ve sektörel olarak 17 yıllık deneyimine dayanarak Türkiye’de bir ilke imza atan waffle sektörü meyve, çikolata, süt ve dondurmanın eşsiz uyumunu ortaya koyan farklı lezzet seçenekleri sunmaktadır. Daima müşterilerinin beklentilerini en karlı işler en iyi şekilde karşılamaya yönelik çalışmalarda bulunan Waffle Art müşterilerinin beklentilerine yönelik olarak her zaman kaliteden taviz vermeksizin yoluna kaldığı yerden devam etme imkanı bulabilmektedir. Bu da çok önemli bir yaklaşım olması açısından gerçekten de öne çıkan hususların arasında gelmeyi sürdürür.

Bayilik Süreci

  • Bayilik almak isteyenlerin cadde veya en işlek avm stantlarında bayilik alması mümkün olabilmektedir.
  • Üstelik 75 m² gibi çok düşük bir alana sahip olması yeterlidir.
  • Öte yandan sermaye olarak da çok düşük sermayeyle hem kendi işinizi yapmak hem de yüksek kazançlar elde etmek imkanı sizleri bekliyor olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra yine önde gelen bir diğer yaklaşım türü olmak üzere her anlamda müşteri memnuniyeti esasına dayanarak http://www.waffleart.com.tr/franchise-basvurusu üzerinden online ön başvuru sürecinizi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelecektir.

Bayilik Bedeli

  • 25.000-75.000 TL maliyet aralığıyla sizler de Waffle Art bayisi olabilirsiniz.
  • kamet ettiğiniz ilin en işlek avm stantında yer alarak böylelikle az sermayeyle çok kazanç sağlama imkanına sahip olabilirsiniz. Bu da her anlamda dikkat çeken bir nokta olması bakımından gerçekten de önemli bir yaklaşım olarak göz önünde tutulmaktadır.

Öte taraftan bir diğer özellik olması bakımından bayiliklerin her anlamda yıllık net büyüme kapasitesinden yüksek oranda verim sağlaması mümkün hale gelmektedir.

Kurumsal Yapı

2001 yılında Waffle Art ülkemizde bir ilke imza attı. Süt, çikolata, dondurma ve çeşitli meyvelerden oluşan eşsiz bir lezzet yarattı. Bu lezzetini herkesle paylaşmak adına 2008 yılında gerçekleştirdiği franchising sistemiyle ekibine yeni girişimciler katmak amacını da güttü. Böylelikle her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik gerçekten de ciddi atılımlar attığını kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Öte yandan dikkat çeken bir diğer konu olarak tam 55 farklı birbirinden eşsiz waffle art tasarımlarıyla da göz doldurdu. Tamamen el işçiliğine dayanan eşsiz dekorasyonuyla da dikkat çekmeye devam etmektedir.

Genel Merkez

Waffle Art genel merkezi 2001 yılında kuruldu. Alaaddin Bey Mah. 626. Sok. No: 26A Nilüfer/Bursa genel merkez adresi özelliğindedir. Öte yandan 0224 234 43 31 numaradan da her anlamda ulaşım sağlamak mümkün hale gelmektedir. Ortada duran tüm bu yaklaşımlar esas alındığı zaman gerçekten de waffle art lezzetini ülkemize kazandıran sektörünün öncü firması olma ayrıcalığıyla dikkat çekmektedir.

İletişim 

Bursa’nın Çekirge semtinde Türkiye şubesi olarak franchising nedir hizmet veren Waffle Art http://www.waffleart.com.tr/franchise-basvurusu üzerinden bayilik kabul etmektedir. Ayrıca [email protected] adresinden de bayilik, istek, dilek ve şikayet konularının tümünde her anlamda teknik destek sağlanmaktadır. Bütün bunlar da dikkate alındığı zaman her anlamda dikkatleri üzerine çeken bir yaklaşım unsuru olarak karşımızdaki yerini oluşturmaktadır.

Öbür yandan yine dikkatlerden kaçmayan bir diğer yaklaşım tarzını meydana getirmesi bakımından waffle art ile tam 55 farklı lezzet konseptleri yaratılarak tamamen eşsiz bir lezzet sizlerle buluşturulmaktadır. Öte yandan yine dikkatleri üzerine çekmeye devam eden ayrıcalıklı hizmetlerden bir diğeri olması yönüyle her anlamda kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşım esas alınarak her anlamda müşteri memnuniyeti ön plana çıkarılmaktadır. Tüm bunlar da dikkatlerden kaçmayan yenilikler arasında gelmektedir. Böylelikle sizler de kendi işinizi kuracak ve yüksek kazanç marjından kâr elde etmiş olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com