Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Waffle’cı Akın Bayilik Bedeli Ve Şartları

30.01.2019
104
Waffle’cı Akın Bayilik Bedeli Ve Şartları

Belçika usulü hamurlu bir tatlı olan waffle, son dönemlerde popülaritesi iyice artan bir yiyecek olarak pazar payını giderek genişletiyor. Franchise sistemi ile tüm Türkiye ve yurtdışına bayilik vermeyi amaçlayan Waffle’cı Akın yatırımcılarına bayilik konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor.

Waffle’cı Akın

Kendi işinizi kurmak için franchise veren firmalar arasında bir seçim yapmanız gerekirse, öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta, marka bilinirliğinin sağlanmış olmasdır. Marka bilinirliği sağlanmış ve müşterilerinin güvenini kazanmış bir firmanın bayiliğini yaparak sektöre girmek, ticari anlamda işe rakiplerden bir adım önde başlamak demektir. 1994 yılından beri başarı ile hizmet veren Waffle’cı Akın ilk günkü istek ve enerji ile çalışmalarını sürdürürken, başarı çıtasını da her geçen gün yükseltiyor.

Waffle’cı akın yatırımcısını bekliyor.

Düşük yatırım maliyeti ve yüksek kâr marjı ile yatırımcılarına iyi bir fırsat sunan Waffle’cı Akın’ın bayilerinden istediği en önemli şey, yıllar içerisinde büyük emekler sonucu sağlanmış olan kalitenin sürdürülmesidir.

“Waffle ve Mutluluk” Dendiğinde Akla Gelen İlk Marka

Waffle’cı Akın’ın misyonu waffle ve mutluluk denildiğinde akla gelen ilk marka olmaktır. %100 yerli sermaye ile kurulan, kaliteli, sağlıklı, çevreyle dost ve modern satış noktaları ile müşterilerine “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi çerçevesinde hizmet veren Waffle’cı Akın, sektörde öncü ve lider marka olma vizyonu ile hizmet vermektedir.

Kalite Politikası

Waffle’cı Akın hiçbir zaman vazgeçmediği kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor. Vereceği franchising ile bu kaliteyi daha da geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Waffle’cı Akın eşsiz lezzetlerinin üretiminde kullandığı tüm gıda ürünlerini yerli üreticilerden ve özel üretim yapan kalite belgeli işletmelerden sağlıyor.

Kaliteden asla ödün vermemek için tüm satış noktalarında deneyimli, eğitimli, temiz ve alanında uzman personeller çalıştıran Waffle’cı Akın tüm misafir olarak gördüğü tüm müşterilerinin kendilerini en az evlerindeki kadar rahat etmeleri için var gücü ile çalışıyor.

Waffle’cı Akın Franchising Süreci

 • Bayilik almak isteyenlerin talepleri telefonla bilgi alma ya da referans kanalı ile gerçekleştirilir.
 • Bayilik başvurusunda bulunan kişi iş deneyimleri ve referanslarının bulunduğu özgeçmişi firmaya elektronik posta ile yollamalıdır.
 • Bayilik için başvuru yapan adaylardan kriterlere uygun olanlar görüşme için şirketin merkez ofisine davet edilir.
 • Ön görüşmeleri başarı ile geçen adaylardan kendi iş planları bölge pazar araştırmasını da içeren bir rapor talep edilir.
 • Bayilik başvurusu yapan adayın planda belirtilenleri başarıp başaramayacağı yönetim kadrosu tarafından görüşülerek karara bağlanır.
 • Başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar ve personelleri 7 günlük bir eğitime tabi tutulurlar ve bu eğitime istikrarlı bir katılım mecburidir.
 • Eğitim dönemine paralel olarak satış yapılacak dükkan/kiosk/stand yerin belirlenmesi, yönetimin onayına sunulması ve gerekli onayın ardından kiralama ve dekorasyon işlemlerinin yapılması sürecine geçilir.
 • Satış noktasında teorik ve pratik eğitime tutulan bayiler, bu aşamaları sorunsuz bir şekilde tamamladıkları takdirde bayilik sözleşmesi imzalanır.

Waffle’cı Akın Bayilik Bedeli Ve Şartları

20 milyar doları aşan tatlı sektörü son yıllarda en çok gelişen ve genişleyen gıda sektörlerinden biri. Sizler de bu pastadan payınıza düşeni almak istiyorsanız ve para kazanmak istiyorum diyorsanız Waffle’cı Akın yatırımınızın karşılığını fazlası ile alacağınız bir marka. 2017 yılında ITQI (International Taste & Quality Institute) tarafından verilen ULUSLARARASI ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ’ ne layık görülen Waffle’cı Akından bayilik almak için bazı şartlar bulunmaktadır.

 • Yukarıda anlattığımız sürçlerden başarı ile geçme şartı bulunmaktadır.
 • 38.000 TL Franchise bedeli.
 • 50 m2’lik bir işyeri için 120.000 TL – 200.000 TL arası bir yatırım maliyeti.
 • Lokasyon olarak da yaya trafiğinin fazla olduğu yerler, ana caddeler, üniversite kampüsleri ve çevresi ile alışveriş merkezleri tercih edilmektedir. Kârlı bir yatırım fırsatı için Waffle’cı Akın iyi bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com