Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Watsons Bayilik Bedeli Ve Bayilik Şartları

28.01.2019
198
Watsons Bayilik Bedeli Ve Bayilik Şartları

Dünyanın en çok güvenilen kişisel bakım/kozmetik markası Watsons 1828 yılında Hong Kong’ta kuruldu. O zamandan bu zamana değin tüm ülkeye giderek yayılarak on binlerce franchise satış noktası üzerinden müşterilerine kozmetik alanında hizmet vermektedir. Hem erkeklere özel hem de bayanlara özel kişisel bakım ürünlerinde tamamen doğal yöntemleri kullanarak hizmet veren Watsons, Türkiye’de bayilik almak isteyen kişilere de birtakım koşulları taşıması dahilinde bu işlemi vermektedir. Peki Watsons bayiliği almanın yolu yordamı nedir, bu konu üzerinde duralım.

Watsons Bayiliğinin Avantajları

Watsons, 1828 yılından bu yana kozmetik ürünlerini tamamen doğal yollarla herkesle buluşturmaya devam eden güvenilir bir firmadır. Ülkemizde de girişimci adayı olarak siz de bu geniş ailenin bir üyesi olabilir ve satışlarından hak ettiğiniz yüksek komisyonu elde edebilirsiniz. Bu sayede işletme olarak kazancınızı arttırma imkanınıza sahip olabilirsiniz. Bütünüyle bu özellkleri dikkate alınacak olunduğu zaman her bakımdan Watsons’un bayiliği almanın kişilere maddi anlamda birçok avantajlar sağladığını belirtmek gerekir.

Watsons Bayilik Şartları

– Bayilik almak isteyenlerin mağazasının ortalama 250 m² olması istenmektedir.

– Mağazanın konumu merkezi bir yerde olmalı ve etrafında alışveriş merkezleri, eğlence mekanları yani toplu alanlara açık merkezi yerler olmalıdır.

– Watsons genel merkezi tarafından mağazada çalışacak personele ilişkin seçme ve yerleştirme işlemi yapılmaktadır.

– Depo alanının olması şartı da vardır.

– Bayilik istenen mağazanın iç ve dış fotoğrafları

– Bayilik alacak tüzel kişilerin şirket bilgileri ve imza sirküleri.

Maliyeti

Elbette müteşebbis olarak ne kadar ortalama maliyetinin olacağı da düşündürücüdür. Öncelikle mağazanın hangi şehirde açıldığı ve açılan şehrin hangi noktasında yer aldığına bakılarak bu sorunun yanıtlanması gerekmektedir. Böylece söz konusu maliyetini her açıdan girişimci olarak rahatlıkla tespit etmeniz tamamen olanaklı hale gelecektir. Maliyet olarak ortalama 600.000 TL tutar minimum olarak söylenebilir.

Neden Watsons?

Dünyanın öne çıkan kozmetik şirketi olarak Watsons her anlamda dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu özellikleri nedeniyle her açıdan söz konusu kozmetik şirketi fark yaratmaya devam eder. Aynı zamanda toplam cirosunun da diğer kozmetik şirketlerini geride bıraktığı düşünülürse dünyanın en prestijli kozmetik şirketinin bir bayilik olarak gerçekten de fark yarattığını kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. Bu da öne çıkan konular arasında gelmesi adına son derece dikkat çeker. İşte tüm bu yapılanmalar nedeniyle tercih olunur.

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sitenin resmi adresine girdiğinizle İletişim bölümü bulunmaktadır. Burada adınız, soyadınız yani kişisel bilgilerinizi isteyen bir elektronik form bulunmaktadır. Burayı doldurarak bayilik almak istediğinizi belirten bir yazı göndererek sizler de franchising başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca İstanbul/Ümraniye’de yer alan genel merkez binasıyla da dilerseniz temas kurarak her anlamda sizler de bayilik işlemi için tüm özelliğe dayanarak gerçekten de ilk adımı atmış olursunuz.

Watsons Türkiye Adresi

Watsons genel merkezi Hong Kong’ta bulunmaktadır. Şirket ilk olarak 1828 yılında açılmış ve kısa bir sürede tüm dünyaya yayılarak kozmetik sektörünün lider markası olmayı başarmıştır. Türkiye’de de binlerce bayiliği üzerinden müşterilerine hizmet vererek her açıdan fark yaratmaya devam etmektedir. Watsons Türkiye’nin konumu İstanbul/Ümraniye’de Site Yolu Sk.Anel İş Merkezi Kat 4’te bulunmaktadır.

Dilerseniz ofise bizzat uğrayarak hemen bayilik işlemleri için detaylı bilgi alabilir dilerseniz 444 9 987 numaralı irtibat numarasından 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ulaşabilir ve de bayilik almak isteğinize dair her bakımdan müşteri temsilcilerinden teknik destek alabilirsiniz. Bu sayede sizler de Watsons ailesinin bir üyesi olmaya her bakımdan hak kazanmış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com