Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Yaz Aylarında Yapılabilecek İşler

28.01.2020
6
Yaz Aylarında Yapılabilecek İşler

Yaz aylarında gelir elde edebileceğiniz birçok iş bulunmaktadır. Listemizde bulunan işleri, nerede yapacağınız büyük önem taşımaktadır. Bu kritere göre elde edeceğiniz gelir değişecektir. Lafı fazla uzatmadan yaz aylarında yapılabilecek işler nelerdir, bunu anlatalım.

Yaz Aylarında Yapılabilecek İşler

Kış aylarında bazı işlerin daha çok para kazandırması olayı, yaz aylarında da geçerlidir.

Oda Veya Ev Kiralama

Yapabileceğiniz en zahmetsiz işlerden biridir. Özellikle turistik bir bölgede yaşıyorsanız ve fazla odanız varsa, yaz aylarında güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak için tek yapmanız gereken; ilan vermek. Emlak sitelerine ve sosyal medyada ilanlarınızı yayımlandıktan sonra müşteriler geri dönüş yapacaktır. İlanlara tüm detayları yazmanız ve odanın veya dairenin güzel çekilmiş fotoğraflarını eklemeniz gerekmektedir. Bu sayede daha çok müşteriye erişebilirsiniz.

oda-kiralama

oda-kiralama

Fotoğrafçılık

Turistik bölgelerde yapabileceğiniz harika bir iştir. İşe başlamadan önce fiyat/performans ürünü olan bir fotoğraf makinesi almanız gerekmektedir. Çok fazla sermaye gerekmemektedir fakat en ucuz fotoğraf makinesiyle de iş yapamazsınız. Bu noktada ‘şipşak’ olarak adlandırılan fotoğraf makinelerini tercih edebilirsiniz. Ortalama 500 TL fiyatıyla karşımıza çıkan bu fotoğraf makineleri, çektiğiniz fotoğrafları hemen yazdırabilmektedir. Fotoğraf makinesinde kullanılan fotoğraf kağıdı, masraflı olabilmektedir. Bu masrafı, çektiğiniz fotoğrafların ücretine yansıtmanız gerekmektedir. Fotoğrafçılık yaparak para kazanmak, bu kadar kolaydır.

Meyve Suyu Satışı

Deniz olan bir şehirin sahil kısmında bu işi yapabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde birçok kişi, sahile piknik yapmak için gelecektir. Bu saatler, en çok para kazanabileceğiniz saatlerdir. Limonatayı ön planda tutabilir ve bu ürünün satışına odaklanabilirsiniz. Bunun yanında meyve suyu karışımları hazırlayabilirsiniz. Gündüz meyve alabilir ve akşama kadar tezgahınızı hazırlayabilirsiniz. Dönemlik olarak en çok para kazandıran işlerden biridir. Bu iş, sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da yapılabilecek bir iştir. Gribe iyi gelen meyvelerin suyunu karıştırarak servis edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com